Fal Sepeti Deneyimleri

Sizin haricinizde Fal Sepeti’ne mail atmak isteyen başka arkadaşlarım oldu, siz kişisel bir mesele dediniz. Yardımınız bu şekilde mi? Siz hiç konuşmadık varsayın, kendinizi de haklı sanmayın. Benim sayfalarca tavsiyelerim ortada. İyi günler...
Çünkü bu kişisel bir mesele. Benim değil, sizin hesabınız askıya alındı. Ciddiye almazlar diyorum, anlatamıyorum galiba. Kusura bakmayın bu yaptığınız bencillik. Herkes herkese istediği şeyi söylüyorsa gelen tepkileri de göze almalı.

Son bir sey, bu online fal sitelerinin kullanim kosullari bulunuyor sitelerinde, acip mutlaka okuyun. "hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir, herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez, sohbet ve eğlence amaçlı olarak “Yorumcuların” kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içerikten ibarettir" tarzi seyler yazar. Yani kisaca "fal sitesi olarak gorev yapiyor olabiliriz, bas bas fal bakiyoruz gelecekten haber veriyoruz diyebiliriz, yorumcularimiz gelecek ongoruleri konusunda kendinde emin bir sekilde yapiyor gozukebilir ama aslinda biz size para karsiliginda hikaye senaryo yaziyoruz, sorumluluk almayiz diyorlar.
Kendi fallarimin cikmadigini gordukten sonra sogumustum zaten, sadece bir falciya ayda bir baktiriyorum artik ama bu siteleri ve tavirlarini, stratejilerini godrukce de iyice soguyorum.

Çünkü bu kişisel bir mesele. Benim değil, sizin hesabınız askıya alındı. Ciddiye almazlar diyorum, anlatamıyorum galiba. Kusura bakmayın bu yaptığınız bencillik. Herkes herkese istediği şeyi söylüyorsa gelen tepkileri de göze almalı.
Benim verdiğim tavsiyelere de siz nankörlük yapıyorsunuz o halde, bu sözüm sadece size. Ben size istediğimi değil, gerçeği söyledim. Ayrıca kişisellik gibi bir durum söz konusuysa düşünceli arkadaşım _rose_ _rose_ neden bana destek olmak için mail atabileceğini söyledi? İnsanlık budur. Teşekkür ederim _rose_ _rose_ 🙏🙏🙏 Bir daha konuşmamak dileğiyle, iyi günler. P purring

Ben sadece bir kişiye baktırdım falsepetinde, o da 2 sene önceydi. Sadece kafam dağılsın diye okuyorum. Sen de düşüncelerini kendine saklamadan açık açık paylaştın burada. Baktırmak isteyenlere yol gösterdin, ama gerçekten bu konuda yardımcı olabileceğim bir şey yoktu. Bir de açıkçası o kadar da önemli bir mesele değil. O yüzden fikrimin olmadığı bi konu hakkında yorum yapmak istemedim.
yardımcı olmaya çalışıyorsun farkındayım ama son zamanlarda fallarla çok fazla ilgilendiğini görüyorum. Gerçekten falların hiçbir anlamı yok. Çok baktırdım ben de zamanında ya hiçbi şey çıkmadı ya da olumsuz şeyler çıktı. Vadeler, pembe sonlar vs. hepsi gerçekten boş. Biraz uzaklaşman lazım fallardan. Hazır hesabın askıya alınmışken bunu değerlendirmeni tavsiye ederim. Eski fallarını falan dinlemeyi boşver, dinledikçe daha fazla beklenti içine girersin zaten. Umarım herkes için her şey yoluna girer ve en önemlisi şu günleri daha da kötüleşmeden atlatırız. Sevgiler. G geceninkralicesi
P purring Bu mesajı beğeniyorsunuz ama mail atmaya gelince kişisellik diyorsunuz, hayatta her şey gösteriş değildir...

Benim verdiğim tavsiyelere de siz nankörlük yapıyorsunuz o halde, bu sözüm sadece size. Ben size istediğimi değil, gerçeği söyledim. Ayrıca kişisellik gibi bir durum söz konusuysa düşünceli arkadaşım _rose_ _rose_ neden bana destek olmak için mail atabileceğini söyledi? İnsanlık budur. Teşekkür ederim _rose_ _rose_ 🙏🙏🙏 Bir daha konuşmamak dileğiyle, iyi günler. P purring
Tövbe Estağfirullah yaa, gerçekten başka bi şey söylemiyorum artık. Ne insanlığımız kaldı ne nankörlüğümüz. İyi günler.

Tövbe Estağfirullah yaa, gerçekten başka bi şey söylemiyorum artık. Ne insanlığımız kaldı ne nankörlüğümüz. İyi günler.
Hala kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bana bencil diyen sizdiniz, hatırlatayım. Tevbe Estağfirullah gerçekten size...

P purring Bu mesajı beğeniyorsunuz ama mail atmaya gelince kişisellik diyorsunuz, hayatta her şey gösteriş değildir...
Siz dalga mı geçiyorsunuz? Ne gösterişi Allah aşkına ya? Falsepetinde fal baktırmıyorum ben, 2 sene önce bi kez baktırdım bir daha da baktırmadım. Yaptığınız yorumlar benim faydalanacağım yorumlar değil, dolayısıyla nankörlük durumu da olamaz ortada. Yine de yorumladınız fallarınızı dedim. Sizinle özel mesajla da konuşmuştuk, o zaman da yardımcı olmuştuk. Şimdi bir mail atmadım diye mi bu kadar laf işitiyorum Allah aşkına? Paranızı alıp fal bakmasalar giderim mailimi atarım, hesabınızın neden askıya alındığını bile bilmiyorum. Tabii ki kişisel meseleniz. Dünyanın lafını işittim ya, gerçekten insanları böyle itham etmek bu kadar kolay mı?

Siz dalga mı geçiyorsunuz? Ne gösterişi Allah aşkına ya? Falsepetinde fal baktırmıyorum ben, 2 sene önce bi kez baktırdım bir daha da baktırmadım. Yaptığınız yorumlar benim faydalanacağım yorumlar değil, dolayısıyla nankörlük durumu da olamaz ortada. Yine de yorumladınız fallarınızı dedim. Sizinle özel mesajla da konuşmuştuk, o zaman da yardımcı olmuştuk. Şimdi bir mail atmadım diye mi bu kadar laf işitiyorum Allah aşkına? Paranızı alıp fal bakmasalar giderim mailimi atarım, hesabınızın neden askıya alındığını bile bilmiyorum. Tabii ki kişisel meseleniz. Dünyanın lafını işittim ya, gerçekten insanları böyle itham etmek bu kadar kolay mı?
Bana cevap hakkı doğduğu için yazıyorum. Dalga geçen ben değilim, ayrıca siz beni itham ediyorsunuz. Ben fal baktırıp/baktırmadığınızı bilemem. Fal baktırmıyorsanız neden burayı takip ediyorsunuz? Defalarca askıya alınma sebeplerini yazdım, bu durum sizin de başınıza gelmez umarım. 🙏🙏🙏 Ben sadece destek görmek istemiştim, siz böyle yorum yapınca ben de istemediğimi belirttim. Bu konuşmayı siz bu hale getirdiniz. Yine de inşallah hepimiz güzel günler yaşarız. Etiketlediğime pişman ettiniz... İyi günler.

Bana cevap hakkı doğduğu için yazıyorum. Dalga geçen ben değilim, ayrıca siz beni itham ediyorsunuz. Ben fal baktırıp/baktırmadığınızı bilemem. Fal baktırmıyorsanız neden burayı takip ediyorsunuz? Defalarca askıya alınma sebeplerini yazdım, bu durum sizin de başınıza gelmez umarım. 🙏🙏🙏 Ben sadece destek görmek istemiştim, siz böyle yorum yapınca ben de istemediğimi belirttim. Bu konuşmayı siz bu hale getirdiniz. Yine de inşallah hepimiz güzel günler yaşarız. Etiketlediğime pişman ettiniz... İyi günler.
Ankara’yla alakam olmamasına rağmen o konuya da bakıyorum. Başka konuları da takip edemez miyim? Allah aşkına lütfen konuşmalarınıza bir bakın, tonla laf söylediniz bana. Yani gerçekten bu kadarı da fazla. Hesabınızın askıya alınması dünyanın sonu değil, merak etmeyin. İyi günler.

Ankara’yla alakam olmamasına rağmen o konuya da bakıyorum. Başka konuları da takip edemez miyim? Allah aşkına lütfen konuşmalarınıza bir bakın, tonla laf söylediniz bana. Yani gerçekten bu kadarı da fazla. Hesabınızın askıya alınması dünyanın sonu değil, merak etmeyin. İyi günler.
Bence fal baktırıyorsanız bunu gizlememelisiniz... Elbette her konuya bakabilirsiniz. Siz söylüyorsunuz, ben susayım mı? Ben dünyanın sonu olmadığını biliyorum. Hala bana karşı savaş halindesiniz, bu konuyu buralara getiren ben değilim. Sadece rica ediyorum, daha fazla kendinizi haklı sanmayın. İyi günler.

Bence fal baktırıyorsanız bunu gizlememelisiniz... Elbette her konuya bakabilirsiniz. Siz söylüyorsunuz, ben susayım mı? Ben dünyanın sonu olmadığını biliyorum. Hala bana karşı savaş halindesiniz, bu konuyu buralara getiren ben değilim. Sadece rica ediyorum, daha fazla kendinizi haklı sanmayın. İyi günler.
Fal baktırdığım yerlerde yorumlarım mevcut. Diğer konulara bakarsanız en az sizin kadar falcılar hakkında yorumlar yaptığımı görebilirsiniz. Artık cevap verebileceğim bir şey yok, lütfen daha fazla uzamasın. Size kolaylıklar diliyorum.

G geceninkralicesi kuzum sen de haklısın destek bekliyorsun. Gördüm mesajını yazacaktım ama virüs lerle uğraşıyoruz. Bir taraftan çocuk, temizlik, yemek.herkes hemen hazır olmuyor bir tanem. Herhalde en yaşlınız benim 40 ın üstü 😊. Bu fallar insanı yönlendiriyor. Kendi kararını kendin veremiyorsun. Fal sepeti de doğru yapmamış. Tekrar mesaj at olmazsa. Yapılacak bir şey varsa biz de yaparız.

Fal baktırdığım yerlerde yorumlarım mevcut. Diğer konulara bakarsanız en az sizin kadar falcılar hakkında yorumlar yaptığımı görebilirsiniz. Artık cevap verebileceğim bir şey yok, lütfen daha fazla uzamasın. Size kolaylıklar diliyorum.
Konu uzamasın diyen benim siz uzatmaya devam ediyorsunuz, sonra da bana konu uzamasın diyorsunuz. Bir mesaja cevap vermezseniz altta kalmış olmazsınız, bundan sonra benim size verebileceğim tek bir kelime bile yok. Size mutluluk diliyorum.

G geceninkralicesi kuzum sen de haklısın destek bekliyorsun. Gördüm mesajını yazacaktım ama virüs lerle uğraşıyoruz. Bir taraftan çocuk, temizlik, yemek.herkes hemen hazır olmuyor bir tanem. Herhalde en yaşlınız benim 40 ın üstü 😊. Bu fallar insanı yönlendiriyor. Kendi kararını kendin veremiyorsun. Fal sepeti de doğru yapmamış. Tekrar mesaj at olmazsa. Yapılacak bir şey varsa biz de yaparız.
Teşekkür ederim, varlığın yeter. 😍😍😍

Disaridan bakan biri olarak yorum yapmak isiyorum. Herkese esit seviyedeyim ve objektif yorumluyorum okuduklarimi, G geceninkralicesi bu duruma tepkin cok fevri ve mantiksizca. Falsepeti'nin hesabini askiya almasi hakli olarak canini sikmis ama burada gelip insanlardan cikariyorsun gibi duruyor. Ozellikle dunya boyle bri felaket anindayken herkes moral bulmak ve kafa dagitmak icin forum ve benzeri siteleride gezinirken boyle tepkilerle karsilasmak istemiyor. Yas olarak kucuk oldugunu dusunuyorum, heyecanini da buna veriyorum ama P purring gayet mantikli bir sekilde anlatmis durumu, bu sorunda yapman gereken bir sikayet sitesine durumu yazman, sonrasinda falsepeti musteri hizmetlerine Iletisim mesaj kismindan ulasman. Mevcut hesabinda giris yapip mesaj atamiyorsan yeni bir hesap olusturup ulasabilirsin.

Ben o kadar sizleri bilgilendiriyorum, etiketlediklerim ve burayı gizli takip edenler benim hesabımın askıyla alınmasıyla ilgili bir şey bile söylemediniz. Baktırdığım falların haddi hesabı yok ve ben bu falları sonradan dinleyemeyeceğim. İnsan kötü gün dostu olmalı... Kavansit Kavansit P purring @ekin_x @Irregularverbs @loyd88 M -morgana- @beatum @nilmil @diririm @yaseminpinar @Nilufer_4U @asena87 @onceinawhile _rose_ _rose_ @Allium

Adım geçtiği için yazayım: İtalya’nın hastalıkla en çok boğuşan bölgelerinden birinde günlerdir karantina altında yaşayan kız kardeşim + şu günlerdeki küresel felaket dışında hiçbir şey umurumda değil. Bugüne kadar burada kişisel deneyimlerimle ilgili gerekli bilgilendirmeyi de fazlasıyla yaptığıma inanıyorum. Lütfen tek taraflı duyarlılık beklentilerinden vazgeçelim artık.

Disaridan bakan biri olarak yorum yapmak isiyorum. Herkese esit seviyedeyim ve objektif yorumluyorum okuduklarimi, G geceninkralicesi bu duruma tepkin cok fevri ve mantiksizca. Falsepeti'nin hesabini askiya almasi hakli olarak canini sikmis ama burada gelip insanlardan cikariyorsun gibi duruyor. Ozellikle dunya boyle bri felaket anindayken herkes moral bulmak ve kafa dagitmak icin forum ve benzeri siteleride gezinirken boyle tepkilerle karsilasmak istemiyor. Yas olarak kucuk oldugunu dusunuyorum, heyecanini da buna veriyorum ama P purring gayet mantikli bir sekilde anlatmis durumu, bu sorunda yapman gereken bir sikayet sitesine durumu yazman, sonrasinda falsepeti musteri hizmetlerine Iletisim mesaj kismindan ulasman. Mevcut hesabinda giris yapip mesaj atamiyorsan yeni bir hesap olusturup ulasabilirsin.

bende size katılıyorum..şu dönemde farklı sorunlar ile boğuşan dünyada kafamızı dağıtmak ve zaman geçirmek için buradayız. Tek taraflı duyarlılıkta beklenmemeli tabi :KK64: ben kıbrısta şahsen bu süreci daha ciddi hissediyorum..özellikle sağlık nedeniyle 10 gündür hastanede kalmamdan sonra..sağlıkla kalın arkadaşlar :KK17:

Gerçekten anlam veremedim geceden beri olanlara. Alakam olmayan konuyla ilgili yorum yapmayayım dedim, işitmediğim laf kalmadı. İnsanları böyle nankör gibi sıfatlarla itham etmek bu kadar kolay mı, anlayamıyorum. Yine de birilerini kırdıysam özür dilerim. Zaten çok gergin bir dönemden geçiyoruz, bir de bu şekilde insanları kırmaya gerek yok. Teşekkür ederim Lizyaa Lizyaa

HsrtGlr HsrtGlr Sizin Fal Sepeti’nden birisi olduğunuzu anladım ama size belli etmedim, bizi kandırdığınızı sanmayın. 😉 Bu konuda tarafınızı seçerek iyice kendinizi belli ettiniz. Siz haftada 2-3 kez Sevgi Derman’a fal baktırıyordunuz değil mi? 🤣 obsessivebuddy obsessivebuddy Arkadaşım haklıymış...

X