Fal Sepeti Deneyimleri

Yenilerden hiç deneyen oldu mu arkadaşlar? Aytence'ye baktıran hiç olmamış sanırım bulamadım burdan yazanların arasında.
Selam, ben de başka baktıran var mı diye forumda araştırırken buldum şuan Aytence sorunuzu, ben de ona baktırdım 2 hafta kadar önce ben oldukça tutarlı buldum, anı eksiksiz bildi ve çok tok, ciddi bir konuşma tarzı var, olumlu ya da olumsuz ne görüp hissediyorsa ona aktaracağını söylüyor başında daha, bana falsepetindeki diğer baktırdığım bazı isimlerle aynı doğrultuda vadeyi vermişti ki, arka arkaya farklı isimlere baktırmıştım o hafta, Aytence de uzun bir vade verdi henüz gelmedi bile o vadenin zamanı ama oldukça gerçekçiydi tam kendi hayatıma uyarladığımda söylediklerini olabilcek yönde şeylerdi ama dediğim gibi vadesinin gelmedine daha aylar var. kısacası gerçekçiydi ve beğendim ben. Biraz zaman geçtikten sonra bakım almayı istiyorum bende yorumculardan ama sabrım hiç yok bu ara durmadan atasım var umutsuzluktan ve bekleyişin yormasından dolayı bütçem dahilinde tabi 😬 bilmiyorum baktırdınız mı şimdiye dek ama şuan gördüğüm gibi topic te cevaplamak istedim. Sevgilerimle

Merhabalar ben denedim ve hiç memnun kalmadım.Hiçbirşey çıkmadı.Açıkçası olumlu yorumların yapılma sebebi o meşhur pembe tablolar diyebilirim.
Ah o pembe tablo ve pembeciler ki en istemediğimiz maalesef, bir şey olacaksa ya da olmayacaksa şimdiden bilip önlem almak ve kendimizi psikolojik olarakta hazırlamak istediğimiz için zaten biraz da baktırmak istiyoruz, bu bir süreç ve fallara bel bağladığımız, sardığımız bir süreçse bari sadece becerikli, başarılı olanları varolsa şu piyasada 😏
Didar da boş yani, anca bünyesinde olumlu yorum toplayanlardan biri desenize bir de fiyatları da maşallah epey yüksek yani buna rağmen.

Henüz onu denememiştm ama başka önerebileceğiniz var mı falsepetinde biraz kredim kaldı orada, harcayacak doğru yer arıyorum şuan😅
Özlem Yılmaz’ı önerebilirim.Su falını ben fazlasıyla beğeniyorum.Olumsuzu gerçekten direkt söyleyen biri.Telefonda arıyor ve 10 dk dolu dolu boş laf yapmayan neyse onu söyleyen biri.80 tl olması lazım tam hatırlayamıyorum ama en azından fazlasıyla değiyor.İlk falı bende fazlasıyla iyiydi.

Özlem Yılmaz’ı önerebilirim.Su falını ben fazlasıyla beğeniyorum.Olumsuzu gerçekten direkt söyleyen biri.Telefonda arıyor ve 10 dk dolu dolu boş laf yapmayan neyse onu söyleyen biri.80 tl olması lazım tam hatırlayamıyorum ama en azından fazlasıyla değiyor.İlk falı bende fazlasıyla iyiydi.
Ahhh burayı geç gördüm ve çoktan Firuze Şanlıya attım falımı 😬 Umarım değer boş yapmazda kendimi kötü hissetmem daha da fazla 😅
Özlem Yılmaz sık online olmuyor sanırım hemen okudum yorumlarını da ama denemek isterim mutlaka. Çok teşekkürler 🤗

Bir de genelde zaten bir yorumcuya atılan ilk fal çıkarsa çıkıyor, yani iyiyse yorumcu genelde o ilk falı çıkıyor çıkacağı varsa tabi. İştahlandım ama Özlem Yılmaz konusunda tüh Firuze ye gitti oyum😂

Bir de genelde zaten bir yorumcuya atılan ilk fal çıkarsa çıkıyor, yani iyiyse yorumcu genelde o ilk falı çıkıyor çıkacağı varsa tabi. İştahlandım ama Özlem Yılmaz konusunda tüh Firuze ye gitti oyum😂
İsterseniz iptal edebiliyorsunuz falı.Evet Özlem Yılmaz için ben whatsapptan bilgi alıyordum ne zaman online olucağına dair siz yine burdan araştırma yapın bazıları beğeniyor bazıları beğenmiyor.Benim sonra ki fallarımda en azından anı biliyor keza ilerisini denediğim hiçbir falcı öngöremiyor.Birçok kişiyi denedim ama memnun kalmadım.Geysu vardı tellwede artık Facebook’tan bakıyor.Onuda araştırabilirsiniz onu da beğeniyorum

ben simdi faldan geldiim efsun zengin muhtesemdi muh te sem tek kelimeyle... akın kurta bakayım teşekkür ederim hiç rastlamamıştım öyle birine
Canım şuan dikkatimi çıktı bu tercihin, sonrasında da dedikleri çıktı mı Efsun Zengin in vadeleri geldiyse eğer? Ve tavsiye ediyor musun yıldıznamesini ya da hangi fal türünü edersin onla?

İsterseniz iptal edebiliyorsunuz falı.Evet Özlem Yılmaz için ben whatsapptan bilgi alıyordum ne zaman online olucağına dair siz yine burdan araştırma yapın bazıları beğeniyor bazıları beğenmiyor.Benim sonra ki fallarımda en azından anı biliyor keza ilerisini denediğim hiçbir falcı öngöremiyor.Birçok kişiyi denedim ama memnun kalmadım.Geysu vardı tellwede artık Facebook’tan bakıyor.Onuda araştırabilirsiniz onu da beğeniyorum
Çok teşekkür ederim, minnettarım.

Canım şuan dikkatimi çıktı bu tercihin, sonrasında da dedikleri çıktı mı Efsun Zengin in vadeleri geldiyse eğer? Ve tavsiye ediyor musun yıldıznamesini ya da hangi fal türünü edersin onla?
ben kahve atmıştım vadeleri daha gelmedi ama şöyle söyleyeyim acayip gerçekçi öngörüleri vardı hani benim de şu zaman geldiğinde şöyle olur dediğim tahminlerdi, o yüzden kafama yattı sanırım 6-7dklık bir ses kaydı attı ama hiç dolandırmadı lafı bazıları gibi 3dk giriş konuşması yapıp sonrasında gevelemedi akıcıydı yani. diğer falları nasıldır hiç bilmiyorum ama kahve tavsiye ederim ben

Bir şey sormak istiyorum kızlar, bu falsepetindeki hediye olan havuz fallarını herkes görebiliyor mu? Her yorumcu görebiliyor ve isteyen o anda uygun olan ve almak isteyen mi alıyor yani, nasıl oluyor?

Bir şey sormak istiyorum kızlar, bu falsepetindeki hediye olan havuz fallarını herkes görebiliyor mu? Her yorumcu görebiliyor ve isteyen o anda uygun olan ve almak isteyen mi alıyor yani, nasıl oluyor?
evet fal sitelerinin algoritması böyledir eğer falsepetinin farklı bir sistemi yoksa bildiğiniz gibi oluyor havuza düşüp uygun olan yorumcu alıyor ama çok detaylı olmuyor havuz falları nedense

evet fal sitelerinin algoritması böyledir eğer falsepetinin farklı bir sistemi yoksa bildiğiniz gibi oluyor havuza düşüp uygun olan yorumcu alıyor ama çok detaylı olmuyor havuz falları nedense
Evet hemfikirim bu detaylı olmaması konusunda sizle. Ya süper olumsuz ya da süper pembeci olanlar denk geldi bana da hep hediye havuz falından.

Aytence ne falı bakıyor
Hepsi var bünyesinde galiba, su, tarot,katina kahve. Ben Katina baktırmıştım, ve pek çok şeyi bilmişti geçmiş ve şuan, gelecek içinde oldukça tutarlı beni tanıyormuşta konuşuyormuş ona göre bak der gibi yorumlar yapmıştı. Ama vadeleri henüz gelmedi çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum o yüzden ama güzeldi.

Hepsi var bünyesinde galiba, su, tarot,katina kahve. Ben Katina baktırmıştım, ve pek çok şeyi bilmişti geçmiş ve şuan, gelecek içinde oldukça tutarlı beni tanıyormuşta konuşuyormuş ona göre bak der gibi yorumlar yapmıştı. Ama vadeleri henüz gelmedi çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum o yüzden ama güzeldi.
ben tarot baktırmıştım aşırı sallamasyondu ya

Anladım sağol canim

X