Fal Sepeti Deneyimleri

selam arkadaşlar sırf bunun için üye oldum falsepeti müdavimiyim Allah bizi bu fal belasindan kurtarsın falsepetinde Melih gün ve Nesibe tezbaser hakkında yazıcam Melih gün iyi biri dert ortağı helal olsun verdigim
Para Nesibe tezbaserin cinleri olduğunu düşünüyorum şunu yap dedi mesela yapmadığımda olumsuz oldu hakkını yiyemem defalarca iade etti o kadar kredisi yüksek ama dönüp dolaşıp ona gittim burçlarınızın anlamını okumuyorum kartlarınızın anlamınida diyor gerçekten yapmıyor artık fal illetinden kurtulmak istiyorum arada işte Melihe ve nesibeye atarım çünkü Nesibe boş değil melihte iyi geliyo dertleşme gibi
Melih gün bana zerre çıkmamıştı. 10 senedir ben de fal sepetine çok baktırdım.Dert ortağı için o kadar yüksek krediyi bir falcıya vermek yerine bir kerelik psikolog terapisine gitmeyi tercih ederim.

Aldım kuponu sırf ücretsiz diye, randevu aldığım kişi randevuya gelmedi. Saçma sapan insanlar var bu sitede, saati onaylıyor sonra ortada yok. Sırf kupon diye denemek istemiştim, onu da deneyemeden puanını verdim.
Arama yaparak kullanmanızı tavsiye ederim randevulu denemedim pek onu haber vermek gerekiyor
hanımlar öneriniz var mı kampanya bitmeden yararlanmak istiyorum
Güneş güven, ırmak, diba iyiydi

Bence tamamen fos daha önce baktırdım zerresi tutmadı. İnstada baktırdıgim bı astrolog var numeroloji de bakıyor ama o da sağolsun kahve falı bakmıyor zinhar. Fazla para vereyim dedim yine de bakmadı değişik kadın 😀 öbür başlığa da yazdım astrolog arayan varsa bir kere denesin efffsane. Bana da kahve falı bakan tavsiye verirseniz sevinirim aşırı değişik çıktı bugünkü fal

Arkadaşlar selamlar. Mısırlı Talia falsepetinden gitmiş. Adını sanını adresini bilen var mı aranızda? Herhangi bir şekilde Talia hakkında bilginiz veya başka sitede falan yorumcuysa bileniniz var mı 🌱

Peri Melek hanımefendiye baktırdım analizleri gayet güzeldi biraz benim yazdıklarımdan da kopya çekmiş olabilir emin olamadım ama ben hisli olduğunu düşündüm çünkü geleceği de gerçekçi yorumladı şans verilebilir

anladım umarım hayırlısı olur sizin icin de 🙏
Teşekkür ederim canım.
Herkesin olumlu falları çıkar umarım .
Benim hikayem olumsuz sonuclandi .
Şimdi yine baktirsam şöyle böyle diyecekler .
Ama ben artık anladım olmayacaj bu saatten sonra fal da baktırmam iyi bir ders oldu.
Kimse bilmiyor geleceği .
Ben kendimi avutmak için belki baktırdım aylarca ama yok yani.
Güzel şeyler duymak hoşuma gitti hepsi bu .
Olumsuz görenler bildi diyelim .
Bakalım artik hakkımızda hayırlısı olsun.

Hakkında hayırlısı olsun gülüm ben çıkan falcılara arada atmaya devam ediyorum çok pahalı o yüzden artık forum falan gezip dinginlicem
Çıkanlar olumsuz okanlar oldu bende .
Olumsuz bakan da olmuştu .
Tabi durum zaten olumsuz olduğu için.
Tahminde etmiş olabilirler .
Ne diyeyim

X