Fala ihtiyacim var

Allah aşkına madem geleceği görüyorlar önümüz yılbaşı milli piyango çekilecek bir zahmet şu rakamları söylesinler ya valla çeyreğini verseler razıyım ortak olalım diom 🙄🤣

Param çok, nereye harcayacam bilmiyorum.bi dolandirilayim diyorsunuz

Arkadaşımın evleneceği çocuğun ismini bilmiştim 😂 daha ortada öyle bir çocuk yoktu 😂 sonra başka başka şeyler, çok iyi bakarım ama tövbe ettim, bir iki kötü şey gördükten sonra, karşımdakine de söylemiş bulundum, sonra gerçekleşti olaylar falan. Aman hiç girmeyin böyle şeylere.

Insanin bazen guzel seyler duymaya ihtiyaci oluyor ama sakin para vermeyin. Internette bedava tarot fali bakan siteler var.

Fal yoksunluğuna mı girdiniz? Kriz mi geldi? 😂
56FC1E52-9511-4C41-ADA2-3A54CEEFC423.jpeg

Arkadaşımın evleneceği çocuğun ismini bilmiştim 😂 daha ortada öyle bir çocuk yoktu 😂 sonra başka başka şeyler, çok iyi bakarım ama tövbe ettim, bir iki kötü şey gördükten sonra, karşımdakine de söylemiş bulundum, sonra gerçekleşti olaylar falan. Aman hiç girmeyin böyle şeylere.
Kurban olduğum Allahım insanlara nasıl yetenekler veriyor. Tüüü biz daha flüt çalamayalım.

aslında astroloji kasıp bu alanda yürümek en mantıklısı şu an düşündüm de
hem evden çalışabilirsin hem sıfır stres... biraz merkür bir kaç açı, bir de toprak elementin eksik gibi durumları anladık mı tamamdır.
prim doldurduktan sonraki kariyer hedefimi an itibariyle planladım...

X