Falda gebe ciktim

Meleeqim33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
72
41
Selam arkadaslar.. ben normalde fala inanan biri degilim baktiran biride degilim ama biz esimle 2 aydir bebis dusunuyoruz deniyrz ama malesef suan bi neticeye ulasamadik gecenlerde annemn bi arkadasi varmis boyle baya baktigi cikiyorms falan bizde merak ettik acaba ne diyecek diye esimle kahve ictik fotograflarini gnderdik bakmasi icin kadin kizin hamile cikiyor demis esimin fincanindada gormus..biz cok sasirdik tabi tekrar gnderelim dedik bakalm bnda ne diyecek yine aynisini söyledi hernekadar inanamak istemesemde bebis istedigimiz icin ben bi umutlandim.. sizce dogru olabilirmi boyle cikip sonrasnda hamile oldugunu ogrenen varmi? Ve bakabilen varmii lutfenn acil yardimci olun.. gelecegi tabiki Rabbimden baska kimse bilemez ona ne suphe... ama bir umut iste

Canım yapmayın lütfen fal şirktir bakana baktırana büyük günah vardır kuran ı Kerim de ayetler var ahiretinizi yakmayın şimdi bana kızabilirsin ama müslüman ın müslüman kardeşini uyarması gerekir :KK66:

Rabbimden baskasi bilemez tabiki ama bir umut iste bekliyorz bilmiyrm ben pko hastasi oldugum icin.. bazen cok karamsarliga kapiliyorm kadnda 2 kez ust uste oyle deyince bi umutlandim insallah Rabbim isteyen herkese iclerindede bana nasip eder... amiiiinnnnnnnnnn:emir_bebek::anne::anneadayı:
Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah canım tez zamanda sağlıklı bir bebişin olsun bol bol dua et :KK66:

Canım yapmayın lütfen fal şirktir bakana baktırana büyük günah vardır kuran ı Kerim de ayetler var ahiretinizi yakmayın şimdi bana kızabilirsin ama müslüman ın müslüman kardeşini uyarması gerekir :KK66:
Canim cok dogru diyorsun cok ta haklisin.. ama ben pko hastasiyim hep dua ediyorm sabirla bekliyorm ne kadar inanmak istemesende iste bir umut acabamikii de demiyor degilim

Rabbimden baskasi bilemez tabiki ama bir umut iste bekliyorz bilmiyrm ben pko hastasi oldugum icin.. bazen cok karamsarliga kapiliyorm kadnda 2 kez ust uste oyle deyince bi umutlandim insallah Rabbim isteyen herkese iclerindede bana nasip eder... amiiiinnnnnnnnnn:emir_bebek::anne::anneadayı:
Bazı insanların içine doğar buna inanırm. Hamileligimi öğrenmeden önce ablam bana sen hamilesin öyle hissediyorum demişti hatta eşim de sen hamilesin sende değişik birşeyler var demişti. Ama gel gor ki falda birinin demiş olduğu şey ile hareket etmek seni çok üzer. İnşallah gerçekten hamilesindir canım benim böyle saçma sapan şeylere inanma ...

Canim cok dogru diyorsun cok ta haklisin.. ama ben pko hastasiyim hep dua ediyorm sabirla bekliyorm ne kadar inanmak istemesende iste bir umut acabamikii de demiyor degilim
Anlıyorum tatlım dua etmeyi bırakma sakın yer gök dua üzerine kurulu derdimizden büyük Rabbimiz var çok şükür Rabbim tez zamanda hayırlısı ile versin isteyen herkese Amin :)

Allah tan hayırlısıyla isteyin fallarla umutlanmayin. Vardır bir zamanı

X