Fallara Umut Bağlayıp Umutsuz Kalanlar :)

poliliyanna

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2017
111
148
27
Ne demişler?
Fala inanma, falsız kalma.. :) Şahsen ben buna pek uyamadım :110: Hayatımda bulamadığım mutluluğu fallarda aradım. Olmayacak deseler 'amaan geleceği bilemezler nasıl olsa' dedim, olacak deseler 'oo çok doğru kesin olacak' diyip beklemeye başladım. Kendimi kandırdığım bi umuda tutundum.

Olsun. Yıkılmadık, ayaktayız! En Büyük KK tellwe.com'da bakılan fallar konu başlığından buralara sohbet, muhabbet, dedikodu yapmaya, birbirimize şifa olmaya geldik. Kredili sistemler yok buralarda hanımlaar, sohbetimiz bol, kahkahalarımız eksik olmasın :KK54:

Ne demişler?
Fala inanma, falsız kalma.. :) Şahsen ben buna pek uyamadım :110: Hayatımda bulamadığım mutluluğu fallarda aradım. Olmayacak deseler 'amaan geleceği bilemezler nasıl olsa' dedim, olacak deseler 'oo çok doğru kesin olacak' diyip beklemeye başladım. Kendimi kandırdığım bi umuda tutundum.

Olsun. Yıkılmadık, ayaktayız! En Büyük KK tellwe.com'da bakılan fallar konu başlığından buralara sohbet, muhabbet, dedikodu yapmaya, birbirimize şifa olmaya geldik. Kredili sistemler yok buralarda hanımlaar, sohbetimiz bol, kahkahalarımız eksik olmasın :KK54:
Hayırlı olsun guzel konu olmuş :KK66:
Hepimiz bir umut fallara tutunuyoruz dallardan medet ummayip burada birbirimize destek oluruz:KK66:

hayırlı olsunnn :) ben bazen hiç faldan anlamayan bi arkadaşıma bile fincan kapatıp hadi falıma bakta kandır beni diyorum. güzel şeyler duymaya ihtiyacımız var ne yapalım. muhtaç bırakanlar utansın :)

Ay ama inandigimiz zaman cikadabilir simdi oyle demeyeliimm :KK70: birde bnce fal isi o anki ihtinaller sirasinda ilerde yasancak olayi anlatmaktir. eger ileriki surecte baska bisi olduysa ornegin olayin akisi degistiyse o bakilan falin bi anlamai kalmaz :) dolayisiyla tutmaz. ben boyle dusunuyorum ya :) sizce

Ay ama inandigimiz zaman cikadabilir simdi oyle demeyeliimm :KK70: birde bnce fal isi o anki ihtinaller sirasinda ilerde yasancak olayi anlatmaktir. eger ileriki surecte baska bisi olduysa ornegin olayin akisi degistiyse o bakilan falin bi anlamai kalmaz :) dolayisiyla tutmaz. ben boyle dusunuyorum ya :) sizce
Evet buna ben de katılıyorum bazen kendimiz tamamen kendi irademizle gidişatı değiştiriyoruz falcı ne bilsin bizim ters köşe yapacağımızı :KK70:

Öncelikle, hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ederim :) ama bütün falcılar bana 'sevmiyor o kızı' dedikten sonra dün onları birlikte görmüştüm :bicak:

Demekki o sirada o kiz bisiler yapmis :KK12:yada oglan oylesine takiliyo..
Bilmiyorum ki ya, önce hiçbiri sevmiyor dedi. Sonra nakta sevebilir dedi, aşık gibi sanki dedi... Ben de aşırı mutsuza bağladım tabii ama bugün de karşılaştığımızda bana samimi davranmıştı. Ah bi anlasam şu erkekleri :kızgın:

@Addhemdeva sen de gel... oraya yazip duramiyorum sana buradan diyeyim, gel bekleme sen bu adami, vazgec ya :KK43: gelirse gelir o ayri sen bak kac zaman oldu kac fal oldu... simdiye gezsen tozsan belki kac kisi cikacakti karsina...

Öncelikle, hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ederim :) ama bütün falcılar bana 'sevmiyor o kızı' dedikten sonra dün onları birlikte görmüştüm :bicak:
anlamadim simdi sen neye sasirdin? bir erkek sevmeden bir kizla nasil yani olamaz :)) yahu %90 sorun bu ya :KK66: yanyanadir boy boy resim vardir ama sevmiyordur, belki de hic sevmemistir, sevmeyei de bilmiyordur. onceden soylemezlerdi en azindan ama "ISSIZ adam" filmi hepsine yuru ya kulum dedi :)

anlamadim simdi sen neye sasirdin? bir erkek sevmeden bir kizla nasil yani olamaz :)) yahu %90 sorun bu ya :KK66: yanyanadir boy boy resim vardir ama sevmiyordur, belki de hic sevmemistir, sevmeyei de bilmiyordur. onceden soylemezlerdi en azindan ama "ISSIZ adam" filmi hepsine yuru ya kulum dedi :)
Bilmiyorum ki ya. Baya yakınlar birlikte kalıyorlar şu an mesela. Sevmese niye yanında olsun? Ya da seviyorsa bana niye samimi davranıyor? Acaba ben mi hareketlerini yanlış anlıyorum :KK64:

X