--Fantastik-Bilim Kurgu film önerisi istiyorum--

Bu arada netflix dizisi de %3 ü öneririm :)) onu da seversin izlediğin filmlere bakscak olursak:)) bana da bi dizi söyle valla kalmadı

Benim dizilerle aram iyi değil ya, çok klasik kalıyorum. Mr Robot u bi deli gibi izliyorum (Son sezonu bekliyorum gerçi, daha yayınlanmadı)o kadar, onun hikaye örüntüsü beni sıkmamayı başardı. :)

Maymunlar cehennemi yarının sınırında izlemişindir sanırım.. maymunlar cehennemini çok seviyorum :))

Sonunda sana bi film önerisi ile gelebildim :KK53:

Mirage (Fırtına Anı) dram gerilim olduğuna bakma fantastik bişi ve bilim kurguda var..

İnş izlememişindir:dua:
İzlememişsen izlediğinde de inş beğenirsin :dua:

Brazil
Invasion of body snatchers
Soylent green
District 9
Being John malKovich
The lobster
The fly
Existance
Children of man
Arrival
Abyss
Battlestar Galactica (dizi)
2001 uzay yolculugu
Apollo 13
Logan's run ( b rated )
The man from earth
Her
Blade runner
Video drome
the thing
Liste uzundu yazilmis olanlari tekrar yazmis olabilirim 🤭

Adelenin olağanüstü maceraları
Jungle
Jumanji baktım izlediklerine ama gözümden kaçmış olabilir yine de yazdım aklıma gelirse yazarım yine çok severim fantastik filmleri

Brazil
Invasion of body snatchers
Soylent green
District 9
Being John malKovich
The lobster
The fly
Existance
Children of man
Arrival
Abyss
Battlestar Galactica (dizi)
2001 uzay yolculugu
Apollo 13
Logan's run ( b rated )
The man from earth
Her
Blade runner
Video drome
the thing
Liste uzundu yazilmis olanlari tekrar yazmis olabilirim 🤭
Wristcutters, groundhog day, interstate 60 bunlari unutmusum tam bilimkurgu sayilmasalar da

Bir kısmı listede var :))
Aralarında izlemediklerim de var, izlemeyi yarım bıraktığım da var (Brazil mesela, beni pek sarmamıştı), izleyip listeye eklemeyi unuttuğum da var :)) (Her, izledim, fantastik-bilim kurgu ögeleri pek barındırmasa da, konusu itibariyle oldukça etkileyiciydi.)

Adelenin olağanüstü maceraları
Jungle
Jumanji baktım izlediklerine ama gözümden kaçmış olabilir yine de yazdım aklıma gelirse yazarım yine çok severim fantastik filmleri

"Adele'nin olağanüstü maceraları" izlememişim şimdi baktım baya ilgi çekici duruyor, çizgi romanı da varmış. ^_^

Uzaydan gelen fırtına ve 2015 yapımı marslı filmlerini de ben cok begendim tavsiye ederim

Fantastik canavarlar nedir nerede yaşarlar (evet filmin adı bu 😁)
Brıght
Dr strange
6.his
23 numara
... o kadar çok izlediğim film var ki isimlerini karıştırıyorum 😁

X