Farklı bakış açısından ben mi hatalıyım?

vegetariankiss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2021
1
0
25
Merhaba internette bu konu hakkında gezinirken burada bir olayı okudum. herkes farklı açılardan bakabilmiş farklı yorumlar yapmış. pek arkadasım olmadığı için içimi dökeceğim kimse yok çevremde. umarım yanlıs bisey yapmıyorumdur. hesabımı da şimdi açtım uzun zamandır buralarda gezinmeme rağmen.
üç ay sonra 2 sene olacak ilişkim. bugüne gelene kadar çok fazla şey yaşadık. o içine kapanık birisiydi başlarda, benimle yaşadığı gibi bir ilişkisi olmadığını söylüyordu hep. ondan dolayı kendisini ifade edemiyordu. kavga bile edemiyorduk cünkü ben konusurken o susuyordu. hatta bi kaç kere ağlamıştı. ben o kadar cok söyleniyordum ki. tartışmak istiyordum cünkü bence bazı durumlarda tartışmak bağırmak olayı atlatmak için daha etkili oluyor. daha sonralarda yavaş yavaş açıldı. bense tam tersi her şeyi konusarak halletmek isteyen acık sözlü biriydim. ama o bu hale gelene kadar cok yıprandım. her fırsatta konustum her seyi ince ince anlattım vs. artık benimle her seyini paylaşıyor, coğu şeyi ilk önce bana anlatıyor. ailesiyle cok içli dıslı değil ve onun da dostum diyip her derdini paylaştığı bir arkadası yok. ondan dolayı da sürekli konusabiliyoruz. eskisinden daha samimiyiz ama arkadaş gibi olduk. romantik değil, en büyük sorun bu benim için. ben ilgi seven bi kadınım ama karsımdakine de kendimden cok değer veririm her gün ararım sevdiğimi her fırsatta belli ederim. ama o ben söyledikçe cevap veriyor. hatta o kadar acığız ki hediye istediğim zaman söylemem gerekiyor. bana özel bişeyler yapar mısın dediğimde yapıyor. gecen günlerde bir arkadasına bisürü cikolata almıs götürmüs. ona cok kırıldım. içinden gelmiş yapmış. ama benim dile getirmem gerekyor. ben de şakasına takılıyomus gibi yaptım bana hiç o kadar cıkolata almadın diye. güldük konuyu kapadım. bana hediye almıs canta vs. bana daha cok değer vermesini istiyorum. o tek basına dolasıp gezebiliyor ama ben her fırsatta onunla görüsmek istiyorum. üşengec biri olmama rağmen onunla her yere gitmek istiyorum. ama o bana bugün işim var gelemem diyebiliyor. ikinci sırada gibi hissediyorum. sanki artık sıradan iki kanka gibiyiz. nasıl söylenir bilemiyorum ama sevgiliyiz sonucta daha sadece 2 sene oldu, cinsellikte de hiç istekli değil.
acaba bana olan ilgisini mi kaybetti. ben de biraz kilo aldım ama asla onu ima edecek bir şey de söylemedi. kuruntu mu yapıyorum? onu seviyorum, ama bana seni seviyorum dediğinde nedense hiç inanasım gelmiyor.

Yani kırılma ama sen bu adamdan kendine göre bambaşka biri yaratmak istiyorsun ama olmazzz.Ya olduğu gibi sev onu ya da bekle ki kendisi gelişsin,akıl etsin bazı şeyleri, içinden gelsin adamın.Yapmacik bir ilişkiye dönmüş bu iş.Farkında değilim desen de bazı şeylerine bu yüzden inanasin gelmiyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…