fatblock kullanmak

Boncukkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
559
75
merabalar.ben 157 boyundayım.73 kiloyum.ve bu durumdan çok rahatsızım.iştahlıyım ve önüne geçemiyorum.böyle bir ürün olduğunu öğrendim.sağlık bakanlığından onaylıymış.ama şişkinlik yapıyormuş.ben kendim veremicem kilo bir takviye lazım.sizce almalımıyım?

merabalar.ben 157 boyundayım.73 kiloyum.ve bu durumdan çok rahatsızım.iştahlıyım ve önüne geçemiyorum.böyle bir ürün olduğunu öğrendim.sağlık bakanlığından onaylıymış.ama şişkinlik yapıyormuş.ben kendim veremicem kilo bir takviye lazım.sizce almalımıyım?

Canım benim arkadaşım kullandı 10 günde 2 kg verdi kg vermesi durmuştu, spor da yapıyordu. ama şöyle bir şey var bir kutuda 40 kapsül var yemeklerden 20 dk önce 2tane içiyordu. Günde 2 kez 2taneden 4 tane zaten içinde 40 tane var 10 gün anca yetiyor. 80 tl 10 gün için fazla bence tatlım. Spor salonuna gitme imkanın varsa bence daha mantıklı. Sen bilirsin tabi yine de. Arkadaşım öyle çok övmedi..

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

egzersiz ve yürüyüş yapıyorum.ama çok yedikten sonra zayıflayamıyorum.fiyatı gerçekten fazla.ama denemek istiyorum.

kızlar ben aldım boşuna almayın hiç bir işe yaramıyor :KK4:
tabiki bünyeye göre değişir ama ilacın zayıflattığını düşünmüyorum
çünkü ben hem 3 aydır spora gidiyorum hemde yediğime içtiğime diyet yapmıyor olsamda dikkat ediyor kalori hesabı yapıyorum
nerdeyse bitmek üzere ama 400 500 gram gitti ama ilaçla alakalı değil zaten spor yapıyorum hem power plate e gidiyorum hemde spor salonu yarım saatlik mesafede yürüyorum gidiş dönüşü

aktarda tanıdıktı verdiriyor dedi artık aktardada satılıyor biliyorsunuz bandrollü falan biri hatta 10 gündemi 20 gündemi ne 4 kilo vermiş bende heveslendim aldım gitti boşuna 80 tl param

bir daha böyle şeylere para vermekmi aslaaa:KK5:

Son düzenleme:
egzersiz ve yürüyüş yapıyorum.ama çok yedikten sonra zayıflayamıyorum.fiyatı gerçekten fazla.ama denemek istiyorum.

canım ona o kadar para vereceğine yürüyüş egzersiz yapıyorsan carnitine al daha iyi hem daha uygun fiyatı hemde spor yaparken kullanırsan muhteşem bir yağ yakıcı ben onun daha çok faydasını gördüm birde üstüne enerji veriyor daha fazla spor yapıyorsun

X