Fazla ella hapı kullanmış olmak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

selin7s7s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
56
-8
23
Arkadaşlar bilinçiszligime denk geldi 1 ay içinde 3 defa bu haptan aldım yargılamayın lütfen bir şüpheli ilişkim var şuan içime kurt düşüren 90 saat sonra kullandım onda ellayı cunku geri çekilme yontemiydi 3 hapı bu ilişki için içmedim yani farklı zamanlar Hapları kullanalıda 25 gün kadar geçmiştir fakat sık sık idrara çıkıyorum beyaz bir akıntı var ve başım ağrıyor sürekli göğüslerdede bi hassasiyet var hapın bünyemde yarattığı şeyler olabilirmi bu Hamilelikte alakası yoktur degilmi :KK43:
Not olarak bu ayın sonunda 31 inde başlayıp ayın 3 unde biten bir kanamam oldu önceki regl kanamaları göre sanki daha azdı belkide bana öyle geliyor fakat pıhtılı ve kırmızıydı yerleşme kanamasımı onuda bilemedim 🥺

Ay selin bıktık senden. Yaşın da asla 30 değil inanmamın imkanı yok sorry.
Test niye yaptırmıyorsun?
Burası soru sorma platformu bu yorumu atmak yerine soruyu önüne düştüğünde görmezden gelmen daha mantıklı değilmiydi?
Test regl tarihine 2 gün kala yapmıştım negatifti

Burası soru sorma platformu bu yorumu atmak yerine soruyu önüne düştüğünde görmezden gelmen daha mantıklı değilmiydi?
Test regl tarihine 2 gün kala yapmıştım negatifti
Soru sorma platformunda kurallar aynı soruyu defalarca açmaman gerektiğini de yazıyor ama işine geleni alıyorsun zaar

Burası soru sorma platformu ve bu platforma sorulan soruya daha kaç konu açacaksın demek kadar saçma bir şey göremedim?
Doktorlar yılda bir kere kullanın diyor.
Sen bir ayda üç tane kullandım diyorsun.
Zararları çok fazla birdaha kullanmayın ilaçla korunun.
Test yapın içiniz rahat etsin.

Üşenmedim Ella kullanma kılavuzu diye aratıp baktım onun içinde cevabınız var. Siz de üşenmeyin okuyun. Bir sürü doğum kontrol yöntemi varken bütün vücudunuzun dengesini bozmayı seçmek takdire şayan bir hareket. Kendinizi önemsemezseniz başkası sizi hiç önemsemez.

Lütfen aynı konuyu defalarca açmayınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X