Fazla mı eski kafalı düşünüyorum

İş yerinde bi kız hasta olmuştu mesajını gördüm geçmiş olsun bol bol dinlen c vitamini al uzun uzun düşünüyormuş gibi mesaj atmış kız da canımlı cicimli konuşmuş tamam canım ve kırmızı her yerde kalp olan emoji var ya onu atmış ve bi kuzeni de var aşırı samimi kızla sözde ailesi abi kardeş gibi büyüdüler diyor ama kızın yaklaşımı farklı beni çok kıskanıyor bi ara eşim kızın annesinin ve kıızn yanında benim için prensesim dedi kız gözleri doldu hani senin prensesin benden falan ya da kızla bişey konuşuyorum abin beni çok kıskanır falan kız da ay bnei de çok kıskanırdı balkona çıkarmazdı falan kendiyle beni kıyaslıyor eli zaten hep yüzünde gözünde eşimin ve sürekli çok yakışıklısın demeyi ve hayranlıkla yüzüne bakmayı da unutmaz. biz nişanlıykende yeni tanıştığı karı koca çift vardı adam izinliydi eşimde izinliydi sabahtan gitmezdi akşam kızın çıkış saatine yakın yolumun üstü deyip kızı alıp evlerine giderdi bu da saçma görüşmek istiyorsan git evine akşam dön 3lü muhabbet iyiyse sen git kızın çıkış saatini niye bekliyorsun yani bunu da bir kaç defa yaptı bu gibi şeyler
Kuzenine bile yürüdüğünü düşündüğünüz adamla niye evlendiniz?

biraz daha detay yorumlar mısınız
Önce eşinizin gayet normal davrandığını düşünüp sizin kıskançlık yapıp aklına bişeyler düşürdüğünüzü düşünmüştüm ama daha açık olmak gerekirse alttaki yorumu yazan arkadaşın dedikleri sorunuza cevap bende.
Ha esinizin koli tasimakta art niyeti varsa da "Allahim elim kirilaydi da tasimasaydim" diye pişmanlıktan degil de siz olay cikardiginiz icin tuh yakalandik diye agladigina yemin edebilirim ama ispatlayamam.

İş yerinde bi kız hasta olmuştu mesajını gördüm geçmiş olsun bol bol dinlen c vitamini al uzun uzun düşünüyormuş gibi mesaj atmış kız da canımlı cicimli konuşmuş tamam canım ve kırmızı her yerde kalp olan emoji var ya onu atmış ve bi kuzeni de var aşırı samimi kızla sözde ailesi abi kardeş gibi büyüdüler diyor ama kızın yaklaşımı farklı beni çok kıskanıyor bi ara eşim kızın annesinin ve kıızn yanında benim için prensesim dedi kız gözleri doldu hani senin prensesin benden falan ya da kızla bişey konuşuyorum abin beni çok kıskanır falan kız da ay bnei de çok kıskanırdı balkona çıkarmazdı falan kendiyle beni kıyaslıyor eli zaten hep yüzünde gözünde eşimin ve sürekli çok yakışıklısın demeyi ve hayranlıkla yüzüne bakmayı da unutmaz. biz nişanlıykende yeni tanıştığı karı koca çift vardı adam izinliydi eşimde izinliydi sabahtan gitmezdi akşam kızın çıkış saatine yakın yolumun üstü deyip kızı alıp evlerine giderdi bu da saçma görüşmek istiyorsan git evine akşam dön 3lü muhabbet iyiyse sen git kızın çıkış saatini niye bekliyorsun yani bunu da bir kaç defa yaptı bu gibi şeyler
Siz de pek normal değilmişsiniz.

Kendi kendinize adamın kuzeniyle ilgili kafanızda hikayeler kurmuşsunuz. Bana prensesim deyince gözleri doldu, eşimin sürekli yüzüne gözüne bakıyor falan. Sizin de herkes eşinize hasta, herkes onun için ölüp bitiyor gibi triplere girmeyi acilen bırakmanız lazım.

He bir de eşiniz izinli olduğu gün elalemin karısını evine bırakmak için işe gidiyor ve siz de bunu eşimin iyiniyetinden diye mi düşünüyosunuz?

Son düzenleme:
Erkeklerin sulu göz olanlari bana hic guven vermiyor ya. 😀 Dogru soylese de yalan gibi geliyor. Bi defa kendi niyetine guvenen insan koli tasidi diye zir zir aglamaz. Aglayacaksa yapmaz. Var bir sey demek ki.
Ne garip seyler

Hala adamın kadınlara yardımcı olma ayağına samimiyet kurduğunu düşünüyorum ama siz de normal değilmişsiniz.

Kendi kendinize adamın kuzeniyle ilgili kafanızda hikayeler kurmuşsunuz. Bana prensesim deyince gözleri doldu, eşimin sürekli yüzüne gözüne bakıyor falan. Sizin de herkes eşinize hasta, herkes onun için ölüp bitiyor gibi triplere girmeyi acilen bırakmanız lazım. Eşiniz brad pitt değil sizin bir farkına varın bunun 😬
Bana da başta konu sahibi abartıyor gibi geldi, abarttığı yanlar olabilir. Kocasının her pas attığı kadının da istekli olması gibi ama sonradan yazdıklarına göre tekrar yorumlayacak olursam konu sahibinin eşi her bir fırsat peşinde ve bunu eqsu düşük tacizciler gibi yapıyor. Arayıp sormadan arkadaşının çıkış saatini beklemek gibi. Benim midemi bulandırdı bu durum.
Ama konu sahibi kuzeniyle bile arasında farklı bir durum olduğunu düşünüyorsa gönlünün alınmasını beklemek yerine bu ilişkiyi bitirmeliydi. İma edilen şeyler triple, gönül almayla yola girilecek şeyler değil.

Bana da başta konu sahibi abartıyor gibi geldi, abarttığı yanlar olabilir. Kocasının her pas attığı kadının da istekli olması gibi ama sonradan yazdıklarına göre tekrar yorumlayacak olursam konu sahibinin eşi her bir fırsat peşinde ve bunu eqsu düşük tacizciler gibi yapıyor. Arayıp sormadan arkadaşının çıkış saatini beklemek gibi. Benim midemi bulandırdı bu durum.
Ama konu sahibi kuzeniyle bile arasında farklı bir durum olduğunu düşünüyorsa gönlünün alınmasını beklemek yerine bu ilişkiyi bitirmeliydi. İma edilen şeyler triple, gönül almayla yola girilecek şeyler değil.
Evet onu sonradan ekledim mesajıma. Konu sahibi eşini saf sanıyor ama saf olan kendisi 😬 adam işten izinli olduğu gün milletin karısını işten almak için yollara düşüp işe gidiyor, kadın da eşim çok yardımsever, iyiniyetli diyor. Burdan tam bir ırz düşmanı gibi duruyor 😐

O koli taşıyan kızları da görünce usulca yanlarına gidip ben taşırım diye başlarına ekşidiğine eminim 🫠

Merhaba arkadaşlar,
İçim çok bunaldı dökmek adına bu mesajı açtım öncelikle cevap vermeden önce herkesin karakterinin olaylara bakış açısının Farklı olduğunu ve çoğuu değiştiremeyeceğimizi düşünerek cevap verelim konu şu şekilde eşim şuan çalışmıyor 2 senelik evliym çoğu apartmanda oturduklarımızı tanımıyoruz eşimde ben de. öğrenciler ama bizim yaşlarımızdalar apartmana girip çıkarken gördüğüm hissettiğim biraz değişik Kızlar hakkında her neyse akşam yemek yedik eşim zil çaldığını 10 cu kattan bir Kızın kolisi olduğunu ve yardım istediğini söyledi o da kıza yardım etmiş ve birlikte çıkarmışlar bana anlatırken ilk Ahmet amca geldi şu kıza bi yardım eder misin dedi Ahmet amcayı da tanıyor ama kız bişeyi olmuyor Ahmet amcanın sonra bunu tedirgin bir şekilde söyleyince bir daha sordum kız geldi Ahmet amca gönderdi beni bana yardım eder misin dedi dedi yani yalan söyledi ve ben yalan söylediğine mi yoksa tanımadığı insanlara kahramanlık yapması mı hoşuma gitmedi bilemiyorum eşimin iyi niyetinden yana şüphem yok herkese yardım eder ama daha önce bundan yüz bulup Farklı tarafa çeken çok oldu bundan dolayı mesafeli olması gerektiğini sürekli söylerken böyle bir şey yapması hoşuma gitmedi yalan söylemesi de ayrı sonra çok özür diledi ağladı samimiyetine inaniyorum belki size göre çok küçük bişey ben de mi sorun var bilmiyorum ama dediğim gibi yaptığı iyilikleri farklı tarafa çekip Farklı yaklaşan oldu belki de bundan dolayı belki de yalan söylemesinden şimdi işe geldim ama sürekli aklımda sinir mi abarttım mı ağlattım ona mı üzülüyorum onu da bilmiyorum ama kafamı toparlayamıyorum var mı yorum yapacak
Haklısınız eğer ki evine dahi girmek zorunda kaldıysa eşiniz sizi de cagirmaliydi.

Evet onu sonradan ekledim mesajıma. Konu sahibi eşini saf sanıyor ama saf olan kendisi 😬 adam işten izinli olduğu gün milletin karısını işten almak için yollara düşüp işe gidiyor, kadın da eşim çok yardımsever, iyiniyetli diyor. Burdan tam bir ırz düşmanı gibi duruyor 😐

O koli taşıyan kızları da görünce usulca yanlarına gidip ben taşırım diye başlarına ekşidiğine eminim 🫠
yok yanlış anlattım sanırım kocasıyla da yakın genelde 3 lü takılıyor eşim ve karı koca arkadaşları o gün eşimde kızın kocasıda izinli sabahtan buluşmuyordu kızın çıkış saatine denk getirip yol üstü onu da alıp öyle geçerim diyordu

yok yanlış anlattım sanırım kocasıyla da yakın genelde 3 lü takılıyor eşim ve karı koca arkadaşları o gün eşimde kızın kocasıda izinli sabahtan buluşmuyordu kızın çıkış saatine denk getirip yol üstü onu da alıp öyle geçerim diyordu
Tamam işte eşiniz normalde o gün işe gitmemiş olmasına rağmen sırf kadını almak için iş çıkış saati işyerine gitmiş. Üstelik iki arkadaş da izinli olmasına ve gündüz de buluşabilecek olmalarına rağmen sırf kadını işten almak için buluşmayı da o saate denk getirmiş. Aynı şeyi söylüyoruz.

Bir de eğer istanbulda oturuyorsanız ve adam tüm bunları iş çıkış saati istanbul trağini çekmeyi de göze alarak yaptıysa artık diyecek bir şey bulamıyorum 🫠

Son düzenleme:
Ay ne alaka ya herkes isten kendi cikip gitsin evine. Ben o kadar medeni degilim esim is arkadaslariyla birlikte birinin dogum günü olursa pasta alıp kutlayabilirler ramazanlarda topluca iftara cikabilirler öğle molalarinda yemege topluca olmak kaydıyla gidebilirler vs bunu asla sorun etmem yeri gelir yardim da edebilir. Ama hic bir kadın is arkadasini evine saglik sorunu gibi bir sey olmadigi sürece bırakamaz isini de ona göre ayarlayamaz içinden gecerim o ne rahatlik sizdeki yaa

Ağladı mi?sanırsın aldatmış niye ağlıyor?çok saçma benim kuduruk eşim olsa bırak ağlamayı beni aglatirdi😂ne kocalar var be,hep istemisimdir bı gün eşimi ağlarken gormeyi

Ban yiycem ama bunu yazicam.salak mısın Cemile ayol adam daha napsin yanında kızla mi gelsin eve.ne iğrenç muhabbetler eşinizin ağlaması dan belliydi bı haltlar yediği.sizide safim diye kandırıyor sizde yiyosunuz

Konu sahibi hala kadınları suçlama kafasında. Kadınlar hep peşinde muhteşem kocişinin 🙄

X