Fe Sabrun Cemil...Her ay umut doluyuz diyenleri beklerim :)

kızlar bugün egeminannesi arkadaşımız sezeryana giriyor belki de şimdiye minik kızına kavuşmuştur :) dua edin olur mu?

Bunu buraya hiç yazamayacağim sanmıştım ama HA Mİ LE YİM :anneadayı::emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:

Bu ne güzel haber yaaaa :)
çook çooookk sevindim uzun bi aradan sonra topiğe girip bu haberi görmek çok güzel yaaa maşaAllah sana ve miniginee:KK68::21:
Tebrik ederim rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşaAllaahh

Kizlaaarrr bulantidan olcem ya bu zor süreci nasıl atlattiniz bana yardımcı olun noluurrrrr kusma yok bütün gün bulantı var tatlı yiyemiyorum ekşi hastası oldum ama artık ekşi çubuk kraker bulantimi kesmekte yardımcı olmuyor yemek yiyemiyorum istahim kesildi bebeğim beslenemiyor :KK43::KK61:

Ben bulantı pek çekmedim şükür ama duydugum kadarı ile çubuk kraker, leblebi, ayva hatta sade soda dan fayda gören çok kişi var...
Eger bunların hiç biri fayda etmiyosa bence doktoruna söyle bu gecici süreç için hamilelere verilen bi ilaç gayet rahatlatıyo insanı...
Allah kolaylık versin...

iyiyim uhicim ayşe minada iyi bugün 3. ayımiz bitti büyüdük artık şükürler olsun :) siz nasılsınız erva nasıl bir sıkıntı yoktur inşallah :)

MşaAllah sizeee :)
Erva da 1 bucuk aylık oldu zaman hızlı geçiyor ya:)
şuan bile büyüdügünü farketmek tuhaf geliyo :)))
çok şükür bu sıkıntıda yok rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin inşaAllah...

kızlar bugün egeminannesi arkadaşımız sezeryana giriyor belki de şimdiye minik kızına kavuşmuştur :) dua edin olur mu?

İnşaAllah saglıcakla kucagına almıştır minigini ve herşey yolundadır bi sıkıntı yoktur :)

Herkese merhaba :)
Ve biraz geç olsa da hayırlı bereketli ramazanlar herkese :)

Eskisi gibi sık giremesemde foruma aklımdasınız :)
Moon güzel haberine çok sevindim darısı zehre , cemre ve bekleyen herkesin başına inşaAllah.....

Zehre eşine geçmiş olsun inşaAllah ameliyat güzel sonuçlar verir ve sende tez zamanda hayırlı haberi verirsin bizeee:KK68:

Ve cemre yaz tatilindesin biliyorum inşaAllah senin içinde herşy güzel geçiyodur:KK68:

Bu ne güzel haber yaaaa :)
çook çooookk sevindim uzun bi aradan sonra topiğe girip bu haberi görmek çok güzel yaaa maşaAllah sana ve miniginee:KK68::21:
Tebrik ederim rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşaAllaahh
Çok sağol canım benim aminn inşallah tek temennim o şuan,sanada kızınla hayırlı mutlu bir ömür diliyorum ❤️

MşaAllah sizeee :)
Erva da 1 bucuk aylık oldu zaman hızlı geçiyor ya:)
şuan bile büyüdügünü farketmek tuhaf geliyo :)))
çok şükür bu sıkıntıda yok rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin inşaAllah...

İnşaAllah saglıcakla kucagına almıştır minigini ve herşey yolundadır bi sıkıntı yoktur :)
amin Rabbim tüm yavruları anne babasına bağışlasin kimseye evlat acısı yaşatmasın

Ben bulantı pek çekmedim şükür ama duydugum kadarı ile çubuk kraker, leblebi, ayva hatta sade soda dan fayda gören çok kişi var...
Eger bunların hiç biri fayda etmiyosa bence doktoruna söyle bu gecici süreç için hamilelere verilen bi ilaç gayet rahatlatıyo insanı...
Allah kolaylık versin...
Teşekkür ederim uhicim benim bulantilar kullandığım vitamin ve demir ilacindan mi ilacı bıraktım daha iyiyim şimdi 9h4günlük olduk biran evvel buyusede gelse diye gözünün içine bakıyorum :)

Moon hayirli olsun canim cok sevindim. Nasil oldu biraz anlatsana. Klomenle mi oldu ?
Canım köken içmiştim evet ama yumurta takibinde yumurta büyümemişti. Sonra adet zamanı geçti bi baktım hamileyim. Ne yazık ki 9 haftalikken kalbi durdu.zorunlu kürtaj oldum.Rabbimden herşey bekliyorum yine

Canım köken içmiştim evet ama yumurta takibinde yumurta büyümemişti. Sonra adet zamanı geçti bi baktım hamileyim. Ne yazık ki 9 haftalikken kalbi durdu.zorunlu kürtaj oldum.Rabbimden herşey bekliyorum yine

Cok gecmis olsun. Ne hissettigini cok iyi anliyorum. Allah sagliklisini hayirlisini versin canim benim. Ben de agustosta yeniden doktora gitmeye baslicam. Anca kendime geldim. Kendine iyi bak. Optum.

amin Rabbim tüm yavruları anne babasına bağışlasin kimseye evlat acısı yaşatmasın

amin....

Nasılsın didem nasıl minik kıznla hayat :)

Moon hayirli olsun canim cok sevindim. Nasil oldu biraz anlatsana. Klomenle mi oldu ?

Cemrecim merak ediyorum seni de yeniden tedavi sürecine başladın mı acaba ?
İnşaAllah hayırlı haberlerle dönersin

huhuu cicikler nabersinizz:KK49::KK49::KK49:

herkes kendi telaşında bizmut :)
sen nasılsın neler yapıyorsun ?

Cemrecim nasıl gidiyor

mooonnnncuummm o ne güzel imzan var öyleeee
tebrik edelim mi yenideeeennnn:21:

amin....

evet canımm Rabbim bağışlarsa bebeğimiz yola çıktı :) siz neler yapıosunuz bebişle ?

selam kızlar nasılsınız annelik nasıl gidiyor :)bebişleriz iyidir insaallah
benim son durumu yazayım hala gebelik yok :) bu duruma alıştım..eşim ameliyat olalı 4 ay oldu cok sukur degerleri duzeldi.drumuz dogal yolla deneyebilirsiniz dedi.bu ay kadın dogumcuya gittim bende.eşimin sonuclarını gosterdim.hızını yavaş buldu.biz urologlarla aynı dusunmuyoruz dedi.eşimin druda doçent yalnız..neye inanacagımı şaşırdım..beni muayene etti enfeksiyonum varmıs antibiyotik yazdı bu ay korunun dedi.birde simir testi aldı.gittiğimde 16 mm yumurtam vardı cok begendi.hormonlarında iyi dedi.önümüzdeki ay gel rahim filmi çekelim dedi.bizim için aşılamayı uygun gordu.sanırım aralık gibi aşılama yaptıracagız oyle duruyor
dualarınızı esirgemeyin kızlar

amin....

iyiyiz tatlımm seni gördüğüme sevindimm :) işe başladım ayın 15. de iki ay olacak :) sen nasılsınnn minik kızın nasıl?

evet canımm Rabbim bağışlarsa bebeğimiz yola çıktı :) siz neler yapıosunuz bebişle ?

oyyy cok sevindim tebrik ederim hayırlı olsuuunnnn:KK68:
Rabbim saglıcakla kucagna almayı nasip etsın inşaAllah...
nasıl gidiyor peki bulantı falan zorluyo mu?

Bizim bebişle hayat güzel ama hergün farklı bi huy edinmesne alışamadım :)
Bi haftadırda fena huysuz bu dabi dönem galiba :)
saglıgı iyi olsunda gerisi mühim degil gecer diyorum :)

selam kızlar nasılsınız annelik nasıl gidiyor :)bebişleriz iyidir insaallah
benim son durumu yazayım hala gebelik yok :) bu duruma alıştım..eşim ameliyat olalı 4 ay oldu cok sukur degerleri duzeldi.drumuz dogal yolla deneyebilirsiniz dedi.bu ay kadın dogumcuya gittim bende.eşimin sonuclarını gosterdim.hızını yavaş buldu.biz urologlarla aynı dusunmuyoruz dedi.eşimin druda doçent yalnız..neye inanacagımı şaşırdım..beni muayene etti enfeksiyonum varmıs antibiyotik yazdı bu ay korunun dedi.birde simir testi aldı.gittiğimde 16 mm yumurtam vardı cok begendi.hormonlarında iyi dedi.önümüzdeki ay gel rahim filmi çekelim dedi.bizim için aşılamayı uygun gordu.sanırım aralık gibi aşılama yaptıracagız oyle duruyor
dualarınızı esirgemeyin kızlar

Merhaba zehrenur
herşeyin yolunda olmasına sevindim en azından amansız bi durumu yokmuş eşininde seninde....
Rabbim tez zamanda hayırlısı ile saglıklı bi minik nasip etsin sana da...

bizde kızımla günleri geçiriyoruz o büyüyo bende onunla hayatı yeniden ögreniyorum :)

X