Femara çatlatma iğnesi 2 tane yumurta 14 mmvs vs bilgisi olan bakabilir mi

Sabah 8 gibi kalktım kesilmişti tekrar uyudum öğlen bir gibi baktım regl başlamıştı canım malesef😔
Ah canım benim olsun bu ay var daha üzülme dicem ama nafile bende çatlatma iğnemi dün oldum 36 saat bekliyorum bana doktor peerşeöbe vuruldum ya 6 da cumartesi sabah 6 da kesin ilişki dedi kalkın dedi yapacak bişey yok dedi

Ah canım benim olsun bu ay var daha üzülme dicem ama nafile bende çatlatma iğnemi dün oldum 36 saat bekliyorum bana doktor peerşeöbe vuruldum ya 6 da cumartesi sabah 6 da kesin ilişki dedi kalkın dedi yapacak bişey yok dedi
Pazartesiye randevu aldım tekrar gidicem tüplerime bakılacak.
Neden o saatte yaptın ki iğneyi doktor mu önerdi. Ben öğlen 11 de yaptım sonraki gün de akşam 11 de ilişki bir de doktorlar sabah saatlerini öneriyor eşiniz dinlenmiş oluyor,
e haliyle sperm kalitesi de yüksek oluyor . Benim eşim vardiyalı çalıştığı için gececi vardiyasına denk gelmişti akşam uyanmıştı ben onun için o saatte yaptırmıştım aslında sende akşam yapsan iyi olurdu altına iki yastık koyup uyurdun hakkımızda hayırlısı olsun.
İnşallah güzel haberlerle gelirsin 💐

Ben bugün iğnemi vuruldum sende durumlar ne canım 36 saat sonra cumartesi ilişki pazar boş pazartesi ilişki önerdi bakalım dua ediyorum herşey yolunda değil mi seninse sol taraf yumurtalardan umut yok sağ 3 tane var güzel
Valla bende bi gün dolu 2 gün boş bi gün doluydu doktorum öyle önermişti , doktorum test için biraz daha beklememi söyledi , bekliyoruz bizde bakalım

Pazartesiye randevu aldım tekrar gidicem tüplerime bakılacak.
Neden o saatte yaptın ki iğneyi doktor mu önerdi. Ben öğlen 11 de yaptım sonraki gün de akşam 11 de ilişki bir de doktorlar sabah saatlerini öneriyor eşiniz dinlenmiş oluyor,
e haliyle sperm kalitesi de yüksek oluyor . Benim eşim vardiyalı çalıştığı için gececi vardiyasına denk gelmişti akşam uyanmıştı ben onun için o saatte yaptırmıştım aslında sende akşam yapsan iyi olurdu altına iki yastık koyup uyurdun hakkımızda hayırlısı olsun.
İnşallah güzel haberlerle gelirsin 💐
Bilmem bence cuma öğlende verebilirdi iğneyi ama vermediğine göre sonuçta yumurta ölçüsü vs alıyor

Bana 36. Saat ilişki önerdi 35. Saat kaşık ağrısı başladı 36. Saat ilişki oldu ama stresliydim tabi pazar sabah yine ilişki dedi pazartesi tatil Salı ilişki çarşamba tatil perşembe ilişki 😂 görev gibi ama rabbim inşallah bu ay umutlu bekleyişimin sonunu hayırlı kılar ve bu ay bebek sahibi olurum inşallah Allahım nolur amin 1.5 sene oldu hiç bi sorun yok ama yumurtalıklarım sanırım belirli boyutu gelip tamamen catlamıyorfu bu sefer femara ve iğne kullandım 3 tane yumurtam verimliydi tutması yüksek aslında 5 mi 6 mi ne ama sağdakiler verimli Allahım insallag bu ay tutar

Burda 14 günde kesinleşen çok kişi oldu ama inşallah sağ Salim güzel haberler alırız mübarek beraat gecesi Allahım hepimize evlat nasip etsin bu ay burda bekleyen hepimiz sevindirici haberi alalım
Burda 14 günde kesinleşen çok kişi oldu ama inşallah sağ Salim güzel haberler alırız mübarek beraat gecesi Allahım hepimize evlat nasip etsin bu ay burda bekleyen hepimiz sevindirici haberi alalım amin
Amin inşalllah 😍 kasık ağrın olduysa yumurtan çatlamıştır

Ay evet mesela o 1 saat oldu ve sonra ilişkide de özellikle sap taraf çok acıdı bıçak batıyo gibi ve yumurtalıklar sağdaydı Allahım ne olur bu ay ki tedavim olsun ya

Merhaba kızlar , bu konuda ufak bir bilgi geçmek istiyorum bu tedavilerden bende geçtim 5 yıllık evliyim 6 olucak.
Sizler çok yeni bu yola girmişsiniz aşırı heyecan ve panik korku bütün duyguları birlikte yaşıyorsunuz çok normal. Herkesin bedeni bir değil önce bunu kabul edelim ..
Sonrası ise 14mm yumurta işe yaramaz evet ama yumurtalar 2 mm daha kendiliğinden büyüyebiliyor o yüzden sık takıp yapılarak çatlama iğnesini tam zamanında yapmak istiyor doktorlar. Yumurtanın kaliteli olması şart kalitesiz yumurta 22 mm olsa ne olur tutmaz çünkü.. o yüzden yumurtayı kaliteleştiren takviyeler d vitamini , omega 3, B12, İnositol kullanın özellikle İnositol yumurtaları güçlendiriyor kalitesi artıyor .. ilişkiler sonrası bir dilim ananas ve hergün 1 veya yarım avakado yiyin folikasit bombası çünkü içinde çokça folikasit bulunur .. bol su ve yürüyüşde buna dahil Bu tedavilerden geçen herkesin gönlüne göre versin Allahım 🙏🏼

Merhaba kızlar , bu konuda ufak bir bilgi geçmek istiyorum bu tedavilerden bende geçtim 5 yıllık evliyim 6 olucak.
Sizler çok yeni bu yola girmişsiniz aşırı heyecan ve panik korku bütün duyguları birlikte yaşıyorsunuz çok normal. Herkesin bedeni bir değil önce bunu kabul edelim ..
Sonrası ise 14mm yumurta işe yaramaz evet ama yumurtalar 2 mm daha kendiliğinden büyüyebiliyor o yüzden sık takıp yapılarak çatlama iğnesini tam zamanında yapmak istiyor doktorlar. Yumurtanın kaliteli olması şart kalitesiz yumurta 22 mm olsa ne olur tutmaz çünkü.. o yüzden yumurtayı kaliteleştiren takviyeler d vitamini , omega 3, B12, İnositol kullanın özellikle İnositol yumurtaları güçlendiriyor kalitesi artıyor .. ilişkiler sonrası bir dilim ananas ve hergün 1 veya yarım avakado yiyin folikasit bombası çünkü içinde çokça folikasit bulunur .. bol su ve yürüyüşde buna dahil Bu tedavilerden geçen herkesin gönlüne göre versin Allahım 🙏🏼
14 mm de kalmadı yumurtam femara kullandım 14 mm di kontrolde daha sonra Salı günü gitmiştim perşembe gel dedi perşembe çatlatma iğnesi vuruldum d vitamini folik asit b12 balık yağı omega 3 kullanmaktayım 3 adet yumurtam vardı toplamda tüm kan testlerinden ve tahlillerden geçtim sadece d vitaminim düşük çıktı … ama artık çocuk için kesin olduğumu doktora söyledim o da femara ve iğne yapalım dedi bu kadar inşallah bu ay tutar .

Ay evet mesela o 1 saat oldu ve sonra ilişkide de özellikle sap taraf çok acıdı bıçak batıyo gibi ve yumurtalıklar sağdaydı Allahım ne olur bu ay ki tedavim olsun ya
Aynen bendede öyle olmuştu ilişkiden sonra ağırmaya başlamıştı ve dünde kasık ağrım çok fazlaydı bugunde göğüs ağrım var

X