Gebeliğe Hazırlık Femara ile gebe kalan var mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de pko var femara kullandım bundan önce klomen kullanmıştım o hiç işe yaramamıştı. Yumurtalıklarım şişti doktor 1 gün arayla ilişkiye gireceksin dedi 1 günü atladık o gün yada bir gün öncesi çatlamış yumurtalarım ilişkiye girmediğim gün çatlamış hay böyle şansa dedim doktorumda kızdı haliyle boşunamı uğraşıyoruz diye. Neyse pazartesi salı tekrar gir ilişkiye çarşamba gel dedi yarın gidicem yumurtalıklarım daha şişliği inmemişti pazartesi günü şimdi ne olacak çok merak ediyorum ben daha rahim filmi falan çekilmedim ama hormon testlerim güzel çıkmıştı sizde durumlar ne olumlu sonuçlar aldınızmı ?
Bende sadece troid yüksekti oda düştü 2 bucugun altında şuan. Rahim filmi de çekildim bişey çıkmadı şükür. Beklemedeyim 8 gün var adetime gecikirse gel bthcg y bakalım dedi. Kasik ağrım ve bel ağrım çok inşallah vardır bebiş 🙂🤗

Bende sadece troid yüksekti oda düştü 2 bucugun altında şuan. Rahim filmi de çekildim bişey çıkmadı şükür. Beklemedeyim 8 gün var adetime gecikirse gel bthcg y bakalım dedi. Kasik ağrım ve bel ağrım çok inşallah vardır bebiş 🙂🤗
Ay inşallah vardır canım 🙏🏼Bende tiroid hastasıyım çalışmıyor düzenli olarak ilaç kullanıyorum ve ömürlük bir şey 😒 gebeliktede çok riskli bir durum yükselirse değerler düşük bile yaptırabiliyor o yüzden aksatma ve ilaç eutrox mu yoksa levotironmu kullanıyosun

Beni kontrole ilacı kullandıgım 11.13 günler çağırdı ovulasyon testi yapmamı söyledi günleri yakaladım doktoruma gönderdim sonucu yumurtlama günlerini değerlendirdim rabbim verdi şükürler olsun❣️
Adetin bittikten sonra 1 gün arayla ilişki demişti doktorum zaten ilacı kullandım 2 gün sonra gittiğimde şişmişti. Sende öyle yap

Ay inşallah vardır canım 🙏🏼Bende tiroid hastasıyım çalışmıyor düzenli olarak ilaç kullanıyorum ve ömürlük bir şey 😒 gebeliktede çok riskli bir durum yükselirse değerler düşük bile yaptırabiliyor o yüzden aksatma ve ilaç eutrox mu yoksa levotironmu kullanıyosun
Levotiron 50 mg kullanıyorum. Ağrı kesici dahi kullanmayan ben güne ilaçla başlıyorum 😐

Levotiron 50 mg kullanıyorum. Ağrı kesici dahi kullanmayan ben güne ilaçla başlıyorum 😐
Bende levotiron 75-50 mg kullanıyordum karnım çok şişti yediklerim çok dokunuyordu sindiremiyordum yediklerimi. Eutroxa geçtim o daha çok iyi geldi doktora sorsan aynısı der ama içindeki bileşenlerden mi nedir daha iyi geldi sanada tavsiye ederim tabiki danışmadan bir şey yapmada ben hafta içi 75 hafta sonu 50 mg kullanıyorum

Bende levotiron 75-50 mg kullanıyordum karnım çok şişti yediklerim çok dokunuyordu sindiremiyordum yediklerimi. Eutroxa geçtim o daha çok iyi geldi doktora sorsan aynısı der ama içindeki bileşenlerden mi nedir daha iyi geldi sanada tavsiye ederim tabiki danışmadan bir şey yapmada ben hafta içi 75 hafta sonu 50 mg kullanıyorum
Ben o ilaca başladıktan sonra kilo almaya başladım doktor tiroid ödem yapar dedi. İlaç bende de aynı etkileri gösteriyor. Sağol söylediğin için bende doktor a danışıp degiseyim ilacı

Anladım canım ben yine de yumurtlama testi de yapıyorum belki sen de yapmışsındır dedim kasık ağrısı yumurtlama sırasında da oluyor ya 2. kez yumurtlama oluyordur belki diye 😊 hayırlısı olsun 6-7 gün sonra yapsan çıkar bence çünkü ctesi yumurtlama olsa pazar döllenme olsa haftaya pazar bat günün oluyor. Haftaya perş-cuma erken testte çıkar 🙏🏻💙
Merhaba doktora gittiniz mi yumurtanız İçin

Bende kullandım bu ay femara dünde aşılama oldum nisanda klomen kullanmıştım bir tane yumurtam gelişmişti bu ay femara ile 3 tane gelişti femara daha güçlü diyorlardı pko var bide bende

Çok mutlu oldum yumurtanız ne kadar büyümüştü ❤️ Kaç gün sonra gittiniz yumurta rakibine
Çok teşekkür ederim canım 🥰 5 tane femara kullandım sonra tam olmayınca 7 tane 75lik fostimon iğne yaptım ben 19.gün bir daha gittim 20mm ve 17mm 2 yumurta vardı çatlatma iğnesi verdi 😇 sen tedavi oluyor musun? Ne aşamadasın?

Çok teşekkür ederim canım 🥰 5 tane femara kullandım sonra tam olmayınca 7 tane 75lik fostimon iğne yaptım ben 19.gün bir daha gittim 20mm ve 17mm 2 yumurta vardı çatlatma iğnesi verdi 😇 sen tedavi oluyor musun? Ne aşamadasın?
Ben adet oldum 3. Gün femara kullanmaya başladım sabah akşam ekstra inofolic combi ve devid 3 ilacım bitti bittiği günün ertesi günü yani dün doktora gittim solda yumurta var ama hiç büyümemiş sağda 2 tane var birisi 11 diğeri 13 mm rahim inceliği var kalınlaşması lazım dedi ara ara kan geliyor leke şeklinde yarın tekrar gideceğim bakalım büyüyecek mi

Ben adet oldum 3. Gün femara kullanmaya başladım sabah akşam ekstra inofolic combi ve devid 3 ilacım bitti bittiği günün ertesi günü yani dün doktora gittim solda yumurta var ama hiç büyümemiş sağda 2 tane var birisi 11 diğeri 13 mm rahim inceliği var kalınlaşması lazım dedi ara ara kan geliyor leke şeklinde yarın tekrar gideceğim bakalım büyüyecek mi
Femara bana da tek başına yeterli olmadı kuzum ya esas o fostimon işe yaradı bi sor istersen aşılamada falan da kullanılıyormuş yumoşları o büyüttü 🤷🏼‍♀️ Bu arada ben de gynositol ve d vitamini kullanıyordum onun dışında 😊

X