Gebeliğe Hazırlık Femara Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Omepa q10 urbitrolda vermisdi. Bende femara ve duphastonla birlikte kullanmisdim ilk aydan olumlu sonuc almisdim sonra yine denedim ama ikinci icin etki gormedim

Selam kızlar 🌸 Aramızda femara kullananlar varsa gelin beraber sürecimizi konuşalım.

Ben gebelik çalışmasında 15.ayıma girdim. Bu süreçte 3 defa femara kullandım, birincide yumurtanın gelişmediğini söyledi doktorum. İkincide 20 mm tek bir yumurta oluştu, ovitrelle ile çatlatıldı. Üçüncü de ise 18 ve 22 mm olmak üzere 2 yumurta oluştu. Yine ovitrelle ile çatlatıldı.Fakat hepsinde de sonuç negatif oldu. Bu ay yeniden femara kullanıp, evde ovulasyon testi ile takip edeceğim. Ramazan ayı olması sebebiyle doktora gitmek istemiyorum.Daha önce doktorumun kullandırdığı şekilde kullanacağım, yarın adetimin 3.günü olduğu için sabah içmeye başlarım. Duayla ve sabırla beklemeye devam ediyorum. 🤲❤️

Daha önce femara kullanıp olumlu sonuç alanlar var mı? Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız hepimiz için faydalı olur 🥰
Siz bunlari kullanirken esinizde kontrole gitti mi acaba yoksa ilk siz mi basladiniz

Omepa q10 urbitrolda vermisdi. Bende femara ve duphastonla birlikte kullanmisdim ilk aydan olumlu sonuc almisdim sonra yine denedim ama ikinci icin etki

Femara kullananlara danışmak istediğim bir konu var. Bugün ilk günüm günde 3 tane, 5 gün boyunca kullanacağım. Çörek otu bal ve tarçın karışımı kullanıyorum günde 1 kaşık. Folik asit alıyorum takviye olarak. Femara yanında bunun gibi kür ya da ek besin alanlar var mı , olumlu olumsuz etkisi ile ilgili bilgi paylaşabilecek biri ile konuşmak çok yardımcı olacak. 😇
Konunun üzerinden geçmiş ama sonucunuz ne oldu acaba ☺️

Kızlar ilk kez Femara kullanmaya başladım. Sizin doktorunuz yumurta takibi yaptı mı? Benim doktor takip falan etmedi 21. Günü gel progesteron testi ver dedi normalde 19-20 gibi yumurtluyorum bu femara bunu etkiler mi? 21. Günü Progesteron testinde yumurtlama olup olmadığı anlaşılır mı?
Progesteron tahlilin kaç çıkmıştı ve hamile miydin?

X