femara ovitrelle ikinci deneme (ilki klomendi)

Merhaba benim kasıklarımda çok ağrı olmustu adet agrisindan farklı olarak yumurtalıklarım ağrıyordu bekleme sürecinde ben progestan ve ecopirin kullandım şuanda hala kullanıyorum tabi bunları doktor tavsiyesi üzerine kullanmanızı öneririm inşallah kucağınız bebişle dolar 🙏😇
Çok teşekkür ederim aminn inşallah hamilelerin duası makbul olurmuş bana dua eder misiniz💚💚💚

Amiiin inşallah canım inşallah sen de ben de bekleyen herkes mutu haber alalım gebe olalım bu ay 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba bugün iğnenin 10.gün sizce kaçıncı gün test yapsam doğru sonuç alırım adetim gecikmeden kan vermek istemiyorum 11aydır negatif görüyorum sol kasığım birkaç gündür ağrıyo ara sıra da belim kist yapmış olabilir mi

Merhaba bugün iğnenin 10.gün sizce kaçıncı gün test yapsam doğru sonuç alırım adetim gecikmeden kan vermek istemiyorum 11aydır negatif görüyorum sol kasığım birkaç gündür ağrıyo ara sıra da belim kist yapmış olabilir mi
Ben nisan ayında da catlatma ignesi oldum.normalde 15. Gün test yapın diyorlar ben kan vermiştim 5.2 çıktı kan sonucum ama ne yazikki 17. Gün adet oldum bende 20. Günü beklemeniz tavsiye ederim hem daha net sonuç almış olursunuz hemde erken sevinci boşa çıkarsa yani çok üzülüyo tabiki en doğru kararı doktorunuz verir benimki sadece tecrube

Meraba canlar herkese umut olması için yazıyorum bende ilk ay femara kullandım günde 2 defa o ay çok umudum vardı doktor çok güzel gidiyor dedi herşey çatlatma iğnesi vurundum daha sonra bekledim ama o ay negatif çıktı bidahaki ay aynı doktora gidemedim başka doktora gittim bana bir defa kullan günde dedi dediğini yaptım daha sonra birkaç gün sonra doktoruma gittiğimde geç kalmışsın bir tane yumurtan gözüküyor sadece bidahaki ay deneyelim dedi çok üzüldüm hastanenin tuvaletine gidip ağladım sonra kendimi topladım ve herşey Allah tan dua etmekten başka çare yok diye düşündüm ve o ay gün aşırı ilişki oldu adet başlangıcından 16.gun doktora gittim ve yumurtamin catladiginj söyledi ilişki önerdi ben tabi şansa bırakmadım ve gün aşırı ilişki oldu yani catlatma iğnesi kullanmadım kendiliğinden çatladı hergun incir yedim güzel beslendim dikkat ettim tabi o etkenlerde mutlaka vardır diye düşünüyorum 8 9 gün sonra test yaptım ve şok oldum pozitif oldu dedim hamileyim kan verdim 21 çıktı doktora attim hemen hamilesin dedi daha sonra 6.hafta küçük yerde yaşadığım için ilçedeki dokora gittim düşük tehliken var kan pıhtısı var dedi çok korktum hemen tekrar ilçedeki doktora randevu alıp gittim ve 7.haftada ikiz olduğunu öğrendik bir mucize gibiydi Rabbimden bize mucize oldu doktor tek yumurta görüyorum yok dedi ama çift yumurta ikizi oldu şuan 8.haftadayiz umarım bebek bekleyen herkese umut olabilmisimdir hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin hiç beklemediginiz bir anda oluyor güzel şeyler Allah herkese nasip etsin bu duyguları 🙏🙏🙏
👏🏼👏🏼👏🏼

hamile misin canım
Hayır klomen kullandığım ay hamile kalamadım bu ayda normalde dün hasta olmam gerekiyordu olmadım bekliyorum adete beş gün kala çok ağrım olmuştu dün olurum zannediyodum ama olmadım sanırım yarın olucam 28 günde değilde bazen 30günde bir olabiliyo

Hayır klomen kullandığım ay hamile kalamadım bu ayda normalde dün hasta olmam gerekiyordu olmadım bekliyorum adete beş gün kala çok ağrım olmuştu dün olurum zannediyodum ama olmadım sanırım yarın olucam 28 günde değilde bazen 30günde bir olabiliyo
umarım hamilesindir 🙏

İnşallah 🙏🏻 ama ümitlenmemeye çalışıyorum ağrım olmamasına rağmen sanki yarın olacakmışım gibi bir his var içimde bu ay 4 gün soğan suyu içmiştim ondanmı gecikti bilmiyorum normalde hiç gecikmez
ümitlenme ama kötü de düşünme canım stres olmamak çok önemli benim de iğnemin 10. günü bugün. regl günüme de daha 14 gün var nasıl beklicem bilmiyorum 🤭

ümitlenme ama kötü de düşünme canım stres olmamak çok önemli benim de iğnemin 10. günü bugün. regl günüme de daha 14 gün var nasıl beklicem bilmiyorum 🤭
İlk iğneniz mi ? 6 ay klomen + çatlama iğnesi kullanmak tüp bebekle eş değer olasılıkta benim insülin ilacım bitene kadar hamile kalamazsam ki inşallah hamileyimdir bende klomene devam edicem 6 ay

İlk iğneniz mi ? 6 ay klomen + çatlama iğnesi kullanmak tüp bebekle eş değer olasılıkta benim insülin ilacım bitene kadar hamile kalamazsam ki inşallah hamileyimdir bende klomene devam edicem 6 ay
evet ilk iğnem ben klomen kullanmadım ama femara+ovitrelle. iki sol bi sağda olgun yumurtaları görünce doktorum çatlatma iğnesi verdi olmazsa bir ay daha deneyip aşılamaya geçicez. bende polikistik over var. doktor istemişti ama eşim de hâlâ sperm testi vermedi belki sıkıntı varsa o yüzden de olmayabilir

evet ilk iğnem ben klomen kullanmadım ama femara+ovitrelle. iki sol bi sağda olgun yumurtaları görünce doktorum çatlatma iğnesi verdi olmazsa bir ay daha deneyip aşılamaya geçicez. bende polikistik over var. doktor istemişti ama eşim de hâlâ sperm testi vermedi belki sıkıntı varsa o yüzden de olmayabilir
Hasta oldum 🤦🏼‍♀️🫣 bendede pcos var yani adet düzensizliğim yok kilom 60 ama pcos var

Hasta oldum 🤦🏼‍♀️🫣 bendede pcos var yani adet düzensizliğim yok kilom 60 ama pcos var
benim de kilom yok ama reglim hep düzensizdi şimdiye kadar, doktorum da yumurtaların büyümüyor demişti bu yüzden bebek sahibi olamamışım şimdiye kadar. rabbim hayırlısıyla nasip etsin hepimize ❤️

X