FEMARA+OVITRELLE

Kızlar bugub kontorle gıttım 1 tane yumurtam buyumus 15 mm olmuş perşembe ipneyi vur dedi benim size sorum rahim duvarı kalınlıgı 4 mm dedi incemi kalınlasırmı kensısı doktor ince yada kalın demedi
Rahim duvarı 4mm çok ince. Bol nar suyu, ananas ye. Spor yap. Gebelik için minimal 8-9olması lazım çünki

Merhaba bende femara kullandım 5 gun günde 2 kere daha sonra 25 nisanda çatlama iğnesi oldum arada kasık ağrım oluyor akintim yok sizce igne etki etmeme durumu olur mu 😔

Merhaba benimde ilk defa femara kullandım birinci ay 18 mm oldu gün aşırı ilişki dedi doktor ben uyamadım fazla ve adet oldum bu ay gene kullandım femarayı üç ay kullanılıyormuş zaten gebelik bu üç ay içinde olmassa aşılama önerdiler bana şimdi bu famera kullanımımda ikinci ayım bu sefer yumurtam 24 mm ve ilk defa bu kadar büyüdü doktorda çok şans bu dedi gün aşırı dedi ilişki bir gün var bir gün yok bende her gün girme taraftarıyım yani bende hamile kalabilir miyim siz ilişkiyi gün aşırımı yaşadınız yoksa her gün mü bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar artık bende çok tükendim yoruldum 😢

canım ben ıkı asılama ,bır ıgne tedavısı gormus ve erkenden testlere baslamıs bırı olarak bekle derım,
en az 12 gun.
benım gecen ay cok gec gectı ıgne etkısı dusun 12.gun sılık cızgı vardı kan verdım 3,5 cıkmsıtı .
10gunde yalancı pozıtıf verebılır, belkıde gecmıstır vucuda gore degsııyor
Bende sizinle ayni seyleri yasadim.10 ve 11.gun 2.cizgi silinmisti bugun 12.gun tekrar 2.cizgiyi gordum kan verdim 1.73 yikildim

C crystal_01 merhaba, pko geçmişim sizinle birebir aynı. kilo problemim , insülin direncim yok fakat ilaçsız adet göremiyorum, baya polikistik overlerim var. 6 ay ilacı bıraktım ve mart ayında doktora gittim . prolaktinim yüksekti , prolaktin düzenleyici ve 3 ay diane35 ile inofolic kullan dedi. onlar da bitti. 17 haziranda femaraya başladım (+ proxyfemin takviyesi verdi) . forumda genelde 5 gün kullandım yazmışlar femaraya ama bana 6 gün , günde 2 tane dedi. şu an buna biraz taktım sanırım :KK17: 23 haziranda kontrole gideceğim. çok tedirginim çok gerginim. ya yumurtalar olgunlaşmazsa diye . hoş bununla bitmiyor olgunlaştıysa çatlaması çatladıysa spermle buluşmaları…derken oturup bi temiz ağlayasım var daha ilk denemeden. anne olamayacağım gibi geliyor derinden derinden.

sizin kaçıncı denemeniz ? ilkten beri sağlıklı yumurtalarınız oluştu mu ? ve son durumunuz nedir ?

bir de ben sigara kullanıyorum , bu süreçte azalttım aslında ama tamamen bırakamıyorum stresim daha da artıyor. hepten çıkmaza girmiş gibi hissediyorum. benim de durumum böyle . sizi takip ediyor olacağım. inşallah hayırla ve sağlıkla birazcık da tez zamanda sonuçlanır bekleyişlerimiz 🌸

X