Femara sonrası ovulasyon

Yesmar Yesmarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
2.305
1.433
Merhaba kizlar bu ay femara kullandım kaç gündür test yapıyorum ama ikinci çizgi aşırı silik bir şekilde çıkıyordu bugün ki böyle çıktı uygulamadan da takip ediyorum cuma günü yumurtlama görünüyor sizce bu pik mi

Eklentiler

• IMG20231219223031.jpg
    IMG20231219223031.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba kizlar bu ay femara kullandım kaç gündür test yapıyorum ama ikinci çizgi aşırı silik bir şekilde çıkıyordu bugün ki böyle çıktı uygulamadan da takip ediyorum cuma günü yumurtlama görünüyor sizce bu pik mi
Merhaba doktor kontrolünde mi kullaniyosunuz herhangi bir takip yapıyor mu

Benimki de böyle bugünkini çekmemişim ama silikleşme başladı bugün

Eklentiler

• B9265884-1C9B-48A3-830D-C769C02746D5.png
    B9265884-1C9B-48A3-830D-C769C02746D5.png
    417,6 KB · Görüntüleme: 71
O zaman catlamis
Evet ovitrelle kullanmıştım ondan sonra takibe başladım 3 gün pik göründü bügün çatlama çatlama iğnesi işe yaramadı mı diye korktum havuç yemiştim üç tane sonra araştırdığım da gördüm ki ovitrelle gebelik hormonu olduğu için pik görünüyormuş. Her yolu deneyip araştırıyoruz emeklerimizin karşılığını hepimiz görelim inşallah

Evet ovitrelle kullanmıştım ondan sonra takibe başladım 3 gün pik göründü bügün çatlama çatlama iğnesi işe yaramadı mı diye korktum havuç yemiştim üç tane sonra araştırdığım da gördüm ki ovitrelle gebelik hormonu olduğu için pik görünüyormuş. Her yolu deneyip araştırıyoruz emeklerimizin karşılığını hepimiz görelim inşallah
Benim bugün ovulasyon testi m kıpkırmızı değerlendirdik umarım tutar Ocak ayına yeniden gebe olarak gireriz

X