Aşılama Femara ve klomeni birlikte kullananlar ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Nur9554

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
173
93
29
Kızlar 2 yıllık evliyim Hamile.kalamadim hic sorun olmadigi halde bu ay asilama yaptıracağım doktorum femare ve klomeni birlikte kullanmami söyledi size de böyle söylendi mi kullandınız mı hiç ikisini birlikte ??

Kızlar 2 yıllık evliyim Hamile.kalamadim hic sorun olmadigi halde bu ay asilama yaptıracağım doktorum femare ve klomeni birlikte kullanmami söyledi size de böyle söylendi mi kullandınız mı hiç ikisini birlikte ??
İkisini beraber kullanmayi ilk defa sizden duyuyorum. Ben sadece femara kullanmıştım.

Bende 1 ay klomen kullandm olmadı snra femera geçtk bu ay ilk kullanşm bat 7 olursa yazarm :)) benmde 2 senedr olmyor Allahm tez vaktte nasip etsn hepimize

Klomen ve femara aynı amaca hizmet ediyor ikisini birden neden verdi ilk kez duydum catlatma iğnesi denedinİz mi hic direkt aşılamaya mi baslatti

X