Femara ve ovitrelle kullan覺p heyecanla bekleyenler 弘

Guzelkuss

O g羹zel m羹jdeleri d羹羹n羹p sabret..
Kay覺tl覺 ye
1 Eyl羹l 2014
1.185
532
26
襤ne olunan g羹nden itibaren 5-6 g羹n pik oluyormu can覺m ine etkisiyle. Ben de k g羹n yapt覺m pikti, bug羹n yapt覺m hala pik.
5.g羹ndeyim
Pardon can覺m sen inede kullanm覺t覺n sahi ben ine kullanmad覺n diye hat覺rlay覺p sordum.

Zzeyynneppp

Yeni ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
19 Ekim 2021
19
5
Benim bug羹n ineden sonra 11. g羹n羹m d羹n bi ilk defa yalanciktan da olsa pozitifi g繹rebilmek i癟in kan verdim ama 0 癟覺kt覺 sonucum 5 g羹n sonras覺na da deiir mi deer bilmiyorum ama. Rabbim kimsenin kuca覺n覺 bo b覺rakmas覺n. 襤nsaAllah sen g羹zel haberler al覺rs覺n仆仆

NehirHifa

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
25 Ekim 2021
16
8
21
Selam k覺zlar,

Bebi 癟al覺malar覺nda 10.ayday覺z. A癟覺k癟as覺 s羹recin bu kadar uzun olaca覺n覺 hi癟 d羹羹nmemitim. Ge癟en ay panikle doktora gittim, hafif polikistik over olduumu s繹yledi ve femara kullanmam覺 繹nerdi ama yumurtam yeterince gelimedi. Bu ay tekrar femara kulland覺m, adetimin 3.g羹n羹nden itibaren 1 hafta boyunca her sabah zeytinyal覺 incir yedim 2 tane. Bol bol avakado t羹kettim, prowomen yumurta gelitirici folik asit kulland覺m. D繹ng羹m羹n 10.g羹n羹nde, sa taraf覺mda 1 tanecik yumurtam 21-22 mm boyutuna gelmi. Ovitrelle 癟atlatma inesi yapt覺 doktorum. 36 saat sonra iliki, sonras覺nda ise g羹n a覺r覺 birliktelik 繹nerdi. 15 g羹n sonra adet olmazsan gebelik testi yapars覺n dedi. 仆 Bu bir tanecik yumurtam覺n olumas覺na bile okadar sevindim ki, Rabbim inallah hay覺rl覺s覺 ile evlat haberinin mutluluunu da yaat覺r bize.
Kim bilir belki de d繹llenir bu bir tanecik yumurtam, Rabbimden umut kesilmez. ok dua ediyorum, bol bol dinlenmeye 癟al覺覺yorum.歹
Ekstra kullanmam i癟in coraspirin ve estrofem verdi. San覺r覺m rahmim de ince biraz, ondan dolay覺 estrofem adl覺 bu ilac覺 verdi. Progestan fitil verdi.
aramba g羹n羹 ineden sonra ara ara ar覺lar覺m oluyor. uan beklemedeyim, heyecanl覺y覺z eimle ama bir yandan da korkuyorum. Burada okuduum kadar覺yla defalarca ine deneyip negatif g繹ren arkadalar var. 襤nallah kurban olduum Rabbim bu sefer y羹z羹m羹z羹 g羹ld羹r羹r, bize bu mutluluu yaat覺r. 仆
Merhaba. Bende bu ay famera kulland覺m otvirella inesi vuruldum bug羹n adet g羹n羹m hala olmad覺m inallah Rabbim dualar覺m覺z覺 kabul etsin 伐

A R Y A

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
18 Ocak 2021
4.056
3.350
Merhaba. Bende bu ay famera kulland覺m otvirella inesi vuruldum bug羹n adet g羹n羹m hala olmad覺m inallah Rabbim dualar覺m覺z覺 kabul etsin 伐
Test yapmad覺n m覺 can覺m? 襤neden sonra ka癟覺nc覺 g羹ndesin

A R Y A

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
18 Ocak 2021
4.056
3.350

NehirHifa

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
25 Ekim 2021
16
8
21
Adet oldum, herzamnki gibi yine hayal k覺r覺kl覺覺 癟ok korkuyorum herey daha k繹t羹ye gidecek biliyorum. O kadar mutsuzum ki saatlerce al覺yorum usanmadan yoruldum hemde 癟ok

Bahar_Darcan48

ye
Kay覺tl覺 ye
24 Austos 2021
954
528
Selam k覺zlar,

Bebi 癟al覺malar覺nda 10.ayday覺z. A癟覺k癟as覺 s羹recin bu kadar uzun olaca覺n覺 hi癟 d羹羹nmemitim. Ge癟en ay panikle doktora gittim, hafif polikistik over olduumu s繹yledi ve femara kullanmam覺 繹nerdi ama yumurtam yeterince gelimedi. Bu ay tekrar femara kulland覺m, adetimin 3.g羹n羹nden itibaren 1 hafta boyunca her sabah zeytinyal覺 incir yedim 2 tane. Bol bol avakado t羹kettim, prowomen yumurta gelitirici folik asit kulland覺m. D繹ng羹m羹n 10.g羹n羹nde, sa taraf覺mda 1 tanecik yumurtam 21-22 mm boyutuna gelmi. Ovitrelle 癟atlatma inesi yapt覺 doktorum. 36 saat sonra iliki, sonras覺nda ise g羹n a覺r覺 birliktelik 繹nerdi. 15 g羹n sonra adet olmazsan gebelik testi yapars覺n dedi. 仆 Bu bir tanecik yumurtam覺n olumas覺na bile okadar sevindim ki, Rabbim inallah hay覺rl覺s覺 ile evlat haberinin mutluluunu da yaat覺r bize.
Kim bilir belki de d繹llenir bu bir tanecik yumurtam, Rabbimden umut kesilmez. ok dua ediyorum, bol bol dinlenmeye 癟al覺覺yorum.歹
Ekstra kullanmam i癟in coraspirin ve estrofem verdi. San覺r覺m rahmim de ince biraz, ondan dolay覺 estrofem adl覺 bu ilac覺 verdi. Progestan fitil verdi.
aramba g羹n羹 ineden sonra ara ara ar覺lar覺m oluyor. uan beklemedeyim, heyecanl覺y覺z eimle ama bir yandan da korkuyorum. Burada okuduum kadar覺yla defalarca ine deneyip negatif g繹ren arkadalar var. 襤nallah kurban olduum Rabbim bu sefer y羹z羹m羹z羹 g羹ld羹r羹r, bize bu mutluluu yaat覺r. 仆
Bende uan femera kullan覺yorum ay覺n 15 de yumurtam覺n durumuna bal覺 a覺lama olcam ya da g羹n verecek inallah a覺lama olanlar herkesin ki tutar senin gibi daha 繹nce estrofem bende kulland覺m rahim duvar覺m inceydi de bi de arat覺rd覺m nar suyu iyi geliyomu onu da i癟tim sonra b繹yle bi s覺k覺nt覺 ile kar覺lamad覺m hala da nar suyu nar i癟er yerim arada