Femara’yla kaçıncı denemede hamile kaldınız ? Ya da kaldınız mı 🙏🏼 umut arıyorum ♥️

Bu psikoloji insana herşeye acaba dedirtiyor gerçekten. Herşeyden medet umar haldeyim. Hayırlısı ne diyeyim, çok yoruldum sanırım artık.
Seni anlıyorum emin olabilirsin ama dua edeceğiz,tevekkül edeceğiz ve elimizden geleni yapacağız 🤲🏼 Rabbim veriyorsa bir,vermiyorsa bin hayır arayacağız 🌸💜 herşeyin bir vakti zamanı var.

Hayırlı geceler 🌸
Femara’ya başladım ilk kez. Klomen ve ovitrelle başarısız olmuştu. Buradan duyduğuma göre femara daha güçlüymüş. Kullandınız mı kaçıncı denemede tuttu 🙏🏼
2 ay farmara kullandım bu ay büyümüş yumurta dedi doktorum. Ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum bugun 8. Günüm. Dayanamayıp idrar testi yaptım belli belirsiz 2. Çizgi çıktı atmamıştım 2 saat snra daha da cok belirginleşmiş bi tane daha yapim dedim oda cok az denecek şekilde çıktı gibi bilmiyorum sanki belirtileri de var gibi psikolojik mi bilemiyorum beklemekten başka çarem kalmadı

2 ay farmara kullandım bu ay büyümüş yumurta dedi doktorum. Ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum bugun 8. Günüm. Dayanamayıp idrar testi yaptım belli belirsiz 2. Çizgi çıktı atmamıştım 2 saat snra daha da cok belirginleşmiş bi tane daha yapim dedim oda cok az denecek şekilde çıktı gibi bilmiyorum sanki belirtileri de var gibi psikolojik mi bilemiyorum beklemekten başka çarem kalmadı
Benim ovitrelle sonrası 8.günümde çok çok az çizgi vardı 9.gün kayboldu
Biraz sabredin bekleyin Şuan net bir sonuç çıkmaz 🙏🏼 en azından 11.güne kadar sabredin

Maalesef iğnenin 16.günü adet oldum. O ay klomen denemiştim ilk ve son kez.
Bu ay da ilk kez femara denedim. Bakalım henüz iğne vurulmadım yarınki kontrolde belli olaca

Maalesef iğnenin 16.günü adet oldum. O ay klomen denemiştim ilk ve son kez.
Bu ay da ilk kez femara denedim. Bakalım henüz iğne vurulmadım yarınki kontrolde belli olacak 🤲🏼
Adetinizden ne zamn sonr aiğneyi yapmıştınız

Çatlamıyorsa kist olarak kalıyor demektir. Buna emin misin
Sadece birkaç ay yumurta takibi yaktık. Önceki ay lekelenme ile başladı adetim o gün çatlamayan yumurtam olduğu u söyledi ultrasonda. Doktorum birkaç gün içinde kanama artar ve adetle atılır dedi. Femara başladığı günde gerçekten o kist yoktu ultrasonda. Eğer atılmasaydı ilaca başlayamazdık demişti.

Adetinizden ne zamn sonr aiğneyi yapmıştınız
Adet olduğum ilk günden sayarak söylüyorum
5.gün sabah akşam olmak üzere klomene başladım
9.gün son kez içtim bitti
12.gün kontrole çağırdı 19 mm olmuş dedi
Aynı gün yani 12.gün iğne vuruldum
12,13,15,16 günlerde ilişkim oldu ama maalesef gebelik oluşmadı
28.gün adetim başladı

Ama bu klomen
Femara deneyimim ilk olacak
Yarın onu da paylaşırım🌸 unutursam da bana yazın

Sadece birkaç ay yumurta takibi yaktık. Önceki ay lekelenme ile başladı adetim o gün çatlamayan yumurtam olduğu u söyledi ultrasonda. Doktorum birkaç gün içinde kanama artar ve adetle atılır dedi. Femara başladığı günde gerçekten o kist yoktu ultrasonda. Eğer atılmasaydı ilaca başlayamazdık demişti.
Anladım
Şuan siz femara mı kullanıyorsunuz
Çok kişi ile konuşunca karışıyor kusura bakmayın aklımda tutamadım

Seni anlıyorum emin olabilirsin ama dua edeceğiz,tevekkül edeceğiz ve elimizden geleni yapacağız 🤲🏼 Rabbim veriyorsa bir,vermiyorsa bin hayır arayacağız 🌸💜 herşeyin bir vakti zamanı var.
Doğru söylüyorsun canım, açıkçası kendimi bu ay daha teslim olmuş hissediyorum. Zamanı var ve o vakit gelene kadar bekleyeceğiz. Ama bırakmayacağımda. Rabbim bunca emeğe, bekleyişe değecek güzellikler nasip edecek biliyorum 🌸

Ay ağzın bal yesin. İnşallah hepimizin kucakları dolsun çok amin 🤲🏻 İğne vermedi canım ilk ay olduğu için. Femara biteli 15.gün falan sanırım.
Hee anladım ben sandım iğne oldun
İnşaAllah gönlünce olsun
Test yapsan çıkar aslında eğer varsa
1-2 güne ilk idrarla

Anladım
İnofolic kullandım da bende bir işe yaramadı
16. Ayıma girdim artık olmadı
İlk kez femara başladım
Rabbım tez zmanda Seninle birlikte burada bu dertten muzdarip kim varsa şifa versin inşallah güzel sonuçlar alıp burada paylaşmayı nasip etsin hepimize🥰🤗

Cnm bnım martta ilk femara ovitrelle denememde hamiş kaldım ama yine kımyasal oldu bılıyosun

Rahım filmi çekıldım 1 ay korunun dedi
Rahim filmi ayında 45 gun sonra geldı adetım

Şuan adetın 9. Gunu evde kendımce femara içiyorum
Ovulasyonla takıp edıcem bu ay
Bakalım ne olacak
Benim de kullandigim ay kimyasal oldu

X