Femarq 10 gün kullanan varmı?

Fatoshgok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
17
0
31
Merhaba kızlar rahim filmi çekildim ocak ayında gebelik oluşmadı doktorum femara yazdı 10 gün sabah akşam bugün adetimin ikinci günü ilacın ilk günü kullanmaya başladım. Buraya formlarda gördüğüm kadarıyla herkes 5 gün kullanmış bana yumurtalıklarım ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemedi ama 10 gün biraz fazla gibi geldi bana. Kullanan ve etkisini görenler yorum yapabilirler mi acaba 🙏🏻

Ben adetin 5.günü başlayıp 5 gün kullanacaktım. 5.gün sabah kontrole gittim (içmedim ilacı sabahtan) yumurtalar yeterli boyuta ulaşmış kullanma artık dedi. Yani 4 gün kullanmış oldum. Adetin ilk günü mü başla dedi sana

Anladım canım hayır ikinci günü başla dedi yani bugün başladım 4 hazirana kontrol verdi süreç uzun geldi bana

Merhaba kızlar rahim filmi çekildim ocak ayında gebelik oluşmadı doktorum femara yazdı 10 gün sabah akşam bugün adetimin ikinci günü ilacın ilk günü kullanmaya başladım. Buraya formlarda gördüğüm kadarıyla herkes 5 gün kullanmış bana yumurtalıklarım ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemedi ama 10 gün biraz fazla gibi geldi bana. Kullanan ve etkisini görenler yorum yapabilirler mi acaba 🙏🏻
Ben de 5 gun kullandim. Tedaviye gore degisiyor ama daha uzun kullananlar oluyor. Bu surecte kontrole cagirdi mi peki

İlaç kullanmaya başladığımdan itibaren 8. 10. Ve 12. Gün ilişki sonrasında kontrol işte bir arkadaşıma daha aynı şekilde 10 gün vermiş bana da tuhaf geldi ya
Bence 8.gün dr a görün, istersen baska bir dr a daha git.. zaten tek dr la olmuyor cogu zaman malesef

Bu ay bana 5 gün verdi 8. Ve 12. Gün gittim istedigim gibi gelismedi dedi . Bu ayı pas gecelim dedi bana da.

Yani doktor çok iyi bir çok arkadaşım gitti ayrıca tüp bebek doktoru ama eşim ve benim herhangi bir sıkıntım olmadığını söylediği için normal yollardan olma ihtimalinin yüksek olduğunuda söylüyor ve yanaşmıyor tüp bebeğe. Bir kaç doktora gitmiştim hepsi bana tüp bebek önerdi normal yollardan olmaz dedi bu adamı da arkadaşlarımın öneris üzerine gittim ama 8. Gün kontrole gitmek isteyeceğim sanırım

Bu arqda ben kıbrısta yaşıyorum ve burası tüp bebek ile meşhur ve fiyatlar da yüksek doktorların çoğu tüp bebeğe yöneltiyor insanları

Bence de canım 8.gün dr a git yumurta gelisimini takip et. Hadi hayirlisi insallah bu ay guzel haberi alirsin.. Beni de kibrisa yonlendirdi bir dr yumurta nakli icin tup bebekte olmaz demisti. Ama dogal yolla ilacsiz hamile kalmistim..

X