Femera kullanan bi bakabilir mi

Angel2609

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
356
161
Merhaba arkadaşlar ilk defa femera kullanıyorum pko luyum o yüzden gebe kalamadım yumurta gelişmesi için doktor femera verdi aynı zamanda folikasit ve d vitamini kullanıyorum adetim gecikti femra kullanıp adeti düzensiz olan var mı yoksa femera içen adeti zamanında mı geliyo gebelik testi yapıyorum negatif doktorda birkaç gün daha bekle olmazsan kanda bakalım dedi yani femera kullananın adeti düzenli gelir mi yoksa bende mi sorun var

canım bende hep 28 günde 1 aşırı düzenli adet olan pcolardanım femera kullanırken adetlerim 30 günde bir oluyordu heralde biraz geç yumurtlama olduğu için

Ben de pkoluyum. Yumurtlama olduğu gibi 14 gün sonra adetimi oldum. 3 kere kullanmıştım. Günü günüme oldum yani

Canım bekle biraz femera geç yumurtlatıyor inşallah geç döllenme olmuştur bebişin gelir
Anladım canım ilk defa kullandığım için bilmiyordum teşekkür ederim ama 1 haftadır sanki adet olacakmışım gibi his var sürekli lavaboya gidiyorum ama bişey yok karnım şiş göğüsler şiş ve acıyo artık bebiş yoksa adet olsamda rahatlasam artık ya

Ben de pkoluyum. Yumurtlama olduğu gibi 14 gün sonra adetimi oldum. 3 kere kullanmıştım. Günü günüme oldum yani
Aslında bende takip yapmıştım benimde zamanında yumurtlama oldu doktor 14 ünde test yap dedi ama çıkmadı 2 3 gün sonra kanda bakalım dedi yarına kadar olmazsam yarın giderim kanda bakarım bide senin adetlerinde düzensizmiydi

canım sen bugün kan ver iyisi mi ?

canım o zaman eşim ısrarla test yapmamıştı kullandım 3 ay sonra artık büyük tartışmanın ardından eşim test yaptı ve ileri hız 0 çıktı şuan onu halletmeye çalışıyoruz
Benim eşimdede öyle sorun vardı 2 ay vitamin kullandı fiyatı pahalıydı baya ama çok düzelmemişti bidaha ameliyat oldu

Benm düzensiz değildi canım adetlerim. Ama femara ile kalamadım tüplerimde sıkıntı vardı. Tüp bebek yaptırdık. İnsallah birdaha ki aya kalırsın sıkma canını

bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun aşılama düşünmüyormusun
Amin canım ilk önce 3 ay femera dedi doktor sonraki aşama aşılama dedi en sok tüp bebek bakalım ama femera kullanırken çatlatma iğnesi söylemedi genelde okuduklarımda çatlatma iğneside vuruluyolar sen vurulmuşmuydun

yumurtalarım kendi çatladı çatlattı yani femera ama çatlatma iğnesi olanlaarda var bu senin durumuna bağlı

Canım bende femera ve folikasit kullanıyorum cumartesi kontrol olacak yani 1 haftalık kullanacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…