Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Morgue sokağı cinayeti
Kurtlarla koşan kadınlar
Açlık
Sevilen
Hay bin yakzan
Cehennem
Kehribar
Suskunlar
Cemil Meric'ın okumadigim tüm kitapları
Nazan Bekiroğlu' nun okumadigim tüm kitapları 🥰
Önerilerini not alıyordum ama yazmadığın varsa seve seve ekleyeceğim 💜
İki tanesi sepette🙈 İki yazar için tek kitap ismi verebilir misin! Kendimi tartmak için, sever miyim diye 🙋

Kesin oku diyeceğim bir şey olursa yazarım mutlaka. 💜
Aslında 2021 de okuduğumuz kitapları paylaşalım komple fikir olsun diye bir önerim olacaktı ama çok yorucu gelir mi diye düşündüm geçen.

15 günlükler iki kitap, 30 günlükler 5 kitap veriyor diye biliyorum. Ama bu söylediklerim İstanbul için geçerli tekrarlıyorum, ama kitap vermemek diye bir saçmalık da olamaz.
Benim sorduğum 20 gün için 5 kitap demisti🙋

Eleadora Eleadora kütüphanelerde 15 gün içinde geri mi götürmemiz gerekiyor kitapları. Acaba tüm kütüphaneler de mi geçerli bu kütüphane reisimiz

Hiç kütüphaneden kitap almadım da ben 🤷🏻‍♀️
Ben halk kutuphanesinden 3 kitabi 15 gunlugune aliyorum.kitaplar bitmezse 15 gun daha uzatabiliyorum.KOHA diye bi kütüphane uygulamasi var turkiye geneli icin geçerli bu. Ordan gununu uzatabiliyorsun. 3 den fazla kitap verirler mi onu da bilmiyorum denemedim.hep 3 kitap aldim en fazla

Ben halk kutuphanesinden 3 kitabi 15 gunlugune aliyorum.kitaplar bitmezse 15 gun daha uzatabiliyorum.KOHA diye bi kütüphane uygulamasi var turkiye geneli icin geçerli bu. Ordan gununu uzatabiliyorsun. 3 den fazla kitap verirler mi onu da bilmiyorum denemedim.hep 3 kitap aldim en fazla
Ya teşekkürler canım bakarim uygulamaya

Bence çok güzel bir düşünce ve gayet faydalı olur, yıl boyu okunan tüm kitaplar yazilamasa da en beğenilenler yazılabilir topigin amacı da biraz bu değil mi? Ben şahsen burdan çok fikir edindim sizlerin önerileriyle farklı kitaplar okudum ve çok da memnun kaldım 🥰Başkan mesajlari okuyunca uygun görürse böyle birşey yapar belki🍀
Evet haklısın canım, bende burda alışveriş listelerinden ya da öneriyle bir sürü kitap ekliyorum listeye. Yapabiliriz belki 😍
Benim sorduğum 20 gün için 5 kitap demisti🙋
Her yerde değişiyor sanırım bu olay ya öyle anladım, mesela benim gittiğim kütüphane 7/24 açık söyleyince şaşırıyor herkes 💁🏻‍♀️

Dinlenmek istiyorum deyip ev halkını sinemaya gönderdim.Ben de tatilin ilk günü evde bolca ayaklarımı uzatıp yaklaşık 300 taneden oluşan uzunca bir okuyacağım kitap listesi yaptım ömür yeterse hepsini okumak istiyorum ☺
Ben geçen yıl kitap değil de ölmeden önce yapmak istediklerim şeklinde epeyce pahalı bir liste yapıp eşime vermiştim 😄 mavi tur, kuzey ışıkları, Avrupa turu vs 🤭🤭 hayalini kurmak bile güzel
Dogru hatırlıyorsun canim🥰 Çok çok çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum 💙
Nice yıllara tosbik
15 gün için üç kitap yeterli zaten ancak okunur

İki tanesi sepette🙈 İki yazar için tek kitap ismi verebilir misin! Kendimi tartmak için, sever miyim diye 🙋
Cemil Meriç çok değerli bir aydın genellikle sosyoloji temalı yazıyor, herkese hitap etmeyebilir ama ben çok severim.'Mağaradakiler' kitabini inceleyebilirsin. 🥰
Nazan Bekiroğlu da Cümle Kapısı guzel bir kıtap,deneme tarzında.Ama romanını okumak istersen Nar ağacı. Hatta bu hafta ikinci kez okuyacgim insallah bu kitabı.Cümle kapısı yorumumu ekliyorum, konu seni sararsa okursun Nazan Bekiroğlu ile tanışmanı çok isterim.Senin de önerin varsa yazar misin?
Nazan Bekiroğlu Cümle Kapısı bitti.Bilgi,araştırma, zeka kokan ,yazarın kendi has üslubuyla yoğrulmuş müthiş denemelerden oluşmuş.Düşüncelerinden dolayı cezaevine atılanlarin hikayeleri ve hislerini anlatıyor çoğunlukla.Sokrates'ten Dostoyevski'ye Puşkin'e ,Ibni Sina'dan Van gogh a,Said nursi,Nazım Hikmet Necip Fazıl,Sabahattin Ali 'ye,Nihal Atsız, Adnan Menderes,Can Yucel'e kadar her düşünce sahibine yer vermiş ve yazarın ic dökümü ile son bulmuş kitap.🌿

Cemil Meriç çok değerli bir aydın genellikle sosyoloji temalı yazıyor, herkese hitap etmeyebilir ama ben çok severim.'Mağaradakiler' kitabini inceleyebilirsin. 🥰
Nazan Bekiroğlu da Cümle Kapısı guzel bir kıtap,deneme tarzında.Ama romanını okumak istersen Nar ağacı. Hatta bu hafta ikinci kez okuyacgim insallah bu kitabı.Cümle kapısı yorumumu ekliyorum, konu seni sararsa okursun Nazan Bekiroğlu ile tanışmanı çok isterim.Senin de önerin varsa yazar misin?
Nazan Bekiroğlu nun neredeyse tüm kitaplarını okudum ama Cümle Kapısı ni atlamışım. Ben de okuyayım teşekkürler.

X