Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar ben hala adet olmadım ama testim negatif çıkıyor sat 24 mart ovulasyonda pik gördüğüm gün de 13 nisandı ovulasyonun üstünden de 14 gün geçti ne adet oldum ne testte bişeyler var niye böyle oluyor 1 gün bile gecikmezdi normalde benim adetim bugüne kadar. Bel ağrım ara ara kasık ağrım göğüs ağrım koku hassasiyetim var ama testte tık yok 🙄

Eklentiler

• IMG_3364.jpeg
    IMG_3364.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar ben hala adet olmadım ama testim negatif çıkıyor sat 24 mart ovulasyonda pik gördüğüm gün de 13 nisandı ovulasyonun üstünden de 14 gün geçti ne adet oldum ne testte bişeyler var niye böyle oluyor 1 gün bile gecikmezdi normalde benim adetim bugüne kadar. Bel ağrım ara ara kasık ağrım göğüs ağrım koku hassasiyetim var ama testte tık yok 🙄
13 nisanda yumurtlama gördüysen kuzum 1 gün boyunca yumurta olgunlaştı farz edelim 14 yada 15 ne çatladıysa önünde ki 24 saat sürüyor bu yani 16 sı desek 17 de döllenme olsa şuan 12 gün oluyor sonuçta biz pik gördüğümüz zaman yumurtamız çatlamıyor 1 gün pik kalıp ertesi bir günde tabi bu şart değil pikden bir kaç saat sonrada çatlama ihtimali yüksek ama her ihtimal %50 50 ee yuvarlanma rahmet gitme 6 gün sürüyor rahme yerleşme sırasında ufak ufak beta salgılıyor ama en neti 14 günde felan beta düşükde olsa kanda çıkıyor uzun bir yoldan geliyorlar onlarada zaman tanıyalım bence kuzum 😍🍀🙏

Benim aynı markayla 2 güm gecikmede anında koyu çizgi oluşmuştu belki biraz erken yapmışsınızdır testi
Umarım öyledir canim çünkü hala kasik ve bel ağrım hafif devam ediyor şişlik de ayni şekilde idrara geçmedi belkide daha bilemedim yarın boş günüm kan vericem bakalım

Bismillahirrahmanırrahim Ey ALEMLERİN RABBİ HER ŞEYİN SAHİBİ EL HALİK EL BARİ YA ŞAFİ ALLAHIM sen el-Vehhâb sın karşılıksız olarak çokça nimet veren ve ihsanda bulunansın ;
Senden evlat nimeti isterken bulunan günahlarımızın tümünü katında bağışla, ve bizlere sağlıklı , uzun ömürlü ,iman sahibi, hayırlısı selameti ve kolaylıkla bizlere büyütürken hiç zorluk hissettirmeyecek akıllı uslu peygamberimizin ahlakı ile ahlaklanmış , işini gücünü ailesini bilen sevilen sayılan daima taktir gören , gurur kaynağı , göz aydınlığı evlatlar nasip et tez zamanda şüphesiz sen zamanını en iyi bilensin ve nimetlerinede layık olabılen tevekkül sahibi aileler olmamızı nasip et

Bu arada takvimde görünen yumurtlama tarihime göre üstünden daha 9 gün geçmiş ben akıntıya göre hesaplarsam 14 gün oluyor o zaman akıntı günü yumurtladim mi onu da bilmiyorum
kuzum akıntının gelmesi demek yumurtanın 24 saat içinde çatlaması demek yumurta çatladıktan sonra yani bu 6 saat 12 saat 34 saat içinde de olabilir o yumurtamız İn kalitesine bağlı son çatlayan yumurta 24 saat tüplerde bekliyor tabi sprem boş durmuyor etrafında gezip yumurtaya ulaşmak için kabuğunu delmeye çalışıyor e döllenmede 24 saat için de gerçekleşiyor tüplerde yuvarlanma 5-6 gün sürüyor rahme yerleşme felan muhemetelen 14 günü buluyor böylelikle beta salgılıyor hı 10 günde başlıyordur beta salgılamaya ama biz erken öğrenince bunda da arttımı artmadı haydi yine bir stres 😂😂 ayy bu çocuklar ne çekiyor analarından yaww🤩🤩 senin akıntı tarihin ne zamandı 👀

kuzum akıntının gelmesi demek yumurtanın 24 saat içinde çatlaması demek yumurta çatladıktan sonra yani bu 6 saat 12 saat 34 saat içinde de olabilir o yumurtamız İn kalitesine bağlı son çatlayan yumurta 24 saat tüplerde bekliyor tabi sprem boş durmuyor etrafında gezip yumurtaya ulaşmak için kabuğunu delmeye çalışıyor e döllenmede 24 saat için de gerçekleşiyor tüplerde yuvarlanma 5-6 gün sürüyor rahme yerleşme felan muhemetelen 14 günü buluyor böylelikle beta salgılıyor hı 10 günde başlıyordur beta salgılamaya ama biz erken öğrenince bunda da arttımı artmadı haydi yine bir stres 😂😂 ayy bu çocuklar ne çekiyor analarından yaww🤩🤩 senin akıntı tarihin ne zamandı 👀
34 değil 24 olucaktı 😁😁😁

Ahahajdk valla ne çektiler 😂 benim akıntı 14 Nisan olmuştu işte baya yoğundu 4 gün sonra aşırı bi kasik ağrısı oldu uyuyamamistim o zaman mi döllendi acaba

Son düzenleme:
Ahahajdk valla ne çektiler 😂 benim akıntı 8 Nisan olmuştu işte baya yoğundu 4 gün sonra aşırı bi kasik ağrısı oldu uyuyamamistim o zaman mi döllendi acaba
yumurta çatlladığı dönem kasık ağrısı olurmuş belki geç yumurtayı çatlama olmuştur kasık ağrının en yoğun olduğu günü bulmaya çalış kuzum yoksa verdiğin tarihe göre erken yumurtlamış oluyorsun böyle olunca testlerde potifi çoktan görmen lazımdı çünkü 18 gün felan oluyor

X