Ferruh Bingül e ameliyat oldum

Arkadaslar ben aylardir kendimi ameliyat edecek bir doktor ariyorum. Durum o kadar vahimki hic bir doktor ameliyati kabul etmek istemiyor. Gogsumun birine simetrisaglamak icin revizyon yaparken ekledigi doku parcasi nekroz olmus surekli seruma yapiyor silikonun seklini bozmus dokularimin icine etmis. Aylarca bu aciyla agriyla yasamak nasil bir duygu insallah kendi basinada gelir

Arkadaslar ben aylardir kendimi ameliyat edecek bir doktor ariyorum. Durum o kadar vahimki hic bir doktor ameliyati kabul etmek istemiyor. Gogsumun birine simetrisaglamak icin revizyon yaparken ekledigi doku parcasi nekroz olmus surekli seruma yapiyor silikonun seklini bozmus dokularimin icine etmis. Aylarca bu aciyla agriyla yasamak nasil bir duygu insallah kendi basinada gelirsek
Merhabalar çok geçmiş olsun. Hayretler içerisinde okudum durumunuzu. Bende Ferruh Bingüle ameliyat olmaya karar vermiştim ama şu an itibariyle vazgeçiyorum kendisinden. Şimdi ki durumunuz nasıl merak ettim.

Bu konuyu açıyorum çünkü eminim ameliyat olmadan çok fazla doktor araştıran arkadaşlar var. Olumlular kadar yaşanan kötü tecrübeleride paylaşmak lazım
Gögüslerimde daha önce Silikonlardan birinin deforme olması yüzünden gögüslerimde asimetri oluşmuştu bu yüzden yanında bir arkadaşımın çalıştığı Ferruh Bingüle arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdum.
Kendisi beni muayene etti muayanede gögüslerimdeki protezin değiştirilmesi gerektiğini ve asimetrinin gögüs toplama ameliyatıyla düzeltileceğini söyledi. Bu arada ben sırtımda oluşan simit görüntüsünden ve bacak içlerimdeki sarkmadanda şikayetçiydim onlarıda germe ameliyatı toplayabilceğini söyledi.
Kendisiyle ilk önce germe ameliyatlarını daha sınrada gögüs ameliyatlarını olmak için 30 bin tlye anlaştım . Ocak 2019 de germe ameliyatlarımı şubat 2019 gögüs ameliyatımı oldum
Germe ameliyatımdan sonra iki parmak kalınlıgında iç çamasırımın bir karış üstünde duran asla saklanmayan bir izim oldu bu arada gögsümdeki ağrılar çok şiddetlendiği ve zaten ameliyatlı oldugumdan doktor doktor gezemediğim için gögüs ameliyatınıda şubat 2019 da kendisine oldum
Ameliyat sonrası Gögüslerimde asırı bir asimetri vardı ama ferruh bingül düzeleceğini oyuracağını söyledi. Gögüslerim düzelmedi
kendisiyle irtibata geçtim ikinci ücretsiz bir ameliyatla gögüslerimi düzeltmeyi germe ameliyatındaki asla gizlenmeyen korkunç dikişlerimi düzeltmeyi önerdi. Edremitten kalkıp ankaraya gittim ama ofise girince işler değiltir benden 4500 tl para istendi.
O ara boşanma durumunda olduğum için maddi sıkıntıdaydım ve hazırlıksızdım anjaraya kadar gelmisim ve bana ödeyemezsen geri git deniyor. Saatlerce ağladım ofiste. En sonunda 1250 tlye amelşyatı kabul etti.
Aralık 2019 da revizyon ameliyatına girdim gögüslerimde amelşyat sonrası asimetri devam ediyordu gögsüme bir yağ dokusu eklenmişti. Ferruh bey yağ dokusunun erşyceğini asimetrinin oturacagını silikonun aşağıya inip memelerimin simetrik olacağını söyledi. Ama düzelmedi
Ferruh bingülle iletişime gectim resimlerimi gönderdim ve düzelmediğini benim sürekli ankaraya edremitten kalkıp gitmemin benim icin cok külfetli oldugunu . Geçen yaptığı revizyondan da oara şstediğinş hatırlatarak konusdum. Bana hakaret etmekden asla çekinmedi gögüslerimin yapısının asİmetrik olduğundan ameliyatla düzelmiycepinden koyduğu yağ dokusunu çıkartırsa dahada kötü olacagından konusdu.
İşin dava boyutuna gittiğini farkedincede daha ılımlı konusmaya gel ücretsiz ameliyat ederiz toplarız düzeltiriz Demeye basladı.
Benim kendisine olan güvenim bittiği için baska bir doktor arayısındayım. Buraya resim eklemem uygunmu bilmiyorum ama yüm belgeler elimde mevcut resimlerimide eklemek ist
Bu arada boşanmam sonrasında tamamlandı ve özel hayatımdada yeni bir ilişkiye başladım. Ama gögüslerimdeki çirkinlik düzelmeme Ve dürekli yeniden bir ameliyat olma durumum özel hayatımıda mahvetti

hiç birşey instagramdan gösterdikleri gibi harika değil bir çok benim gibi hakkını hukuken arayan insan var . Bir gögüs ameliyatında iki gögsün simetrisi belki milim milim farklı olabilir ama benimki hem şeklen hem büyüklük hemde meme uclarında anormal farklı mayo giydiğinde bile ucları asimetrik duruyor o derece.
Yalniz degilmisim Bende onun magduruyum Omurluk garanti verdigi meme protezi 5 seneye bile dayanamadi icimde patlamis.
Bin pismanim!Fotoda bana yaptigi protez 5 sene sonra!

Eklentiler

• 298D9BE3-4240-4093-B0CD-4E0E2166A968.jpeg
    298D9BE3-4240-4093-B0CD-4E0E2166A968.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 86
  • D2EB1012-FE43-4C0A-A0EB-92CC937DBEFA.jpeg
    D2EB1012-FE43-4C0A-A0EB-92CC937DBEFA.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 74
Yalniz degilmisim Bende onun magduruyum Omurluk garanti verdigi meme protezi 5 seneye bile dayanamadi icimde patlamis.
Bin pismanim!Fotoda bana yaptigi protez 5 sene sonra!
Merhabalar, gecmis olsun. Bende ferruh beye ameliyat oldum ve goguslerimde asimetri var. Tek mememin ust kismi dolgun, oburu yumusak ve asagi indi. Siz yirtik oldugunu nasil anladiniz?yirtilan protez markasi neydi? Korkmaya basladim, benimki de yirtilmissa diye

X