Fetal DNA testi yaptıranlar bi bakar mısınız?

Merhaba,
Ben panorama için en uygun fiyatı Biruni den aldım. Genoks 3200₺, biruni 2950₺ fiyat verdi.
Dün Biruni de kan verdim

İnşallah sonucunuz iyi gelir. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeğinizi
Amin çok teşekkürler🥰 inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız🙏🏼🙏🏼

Sizi doktorunuz mu yönlendirdi? Ultrasonda ya da kan testinde bir şüphe mi oldu?

Amin çok teşekkürler🥰 inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız🙏🏼🙏🏼

Sizi doktorunuz mu yönlendirdi? Ultrasonda ya da kan testinde bir şüphe mi oldu?
Amin inşallah. Risk 1/981 çıktı. Aslında çok riskli gibi durmuyor. Ama doktorum tamamen risksiz de diyemem dedi. Burun kemiği var. Ense kalınlığ 1,1. Ultrason da temiz. Sadece emin olalım dedi. Daha yaklaşık 6 ayımız var stresle geçmesin dedi.

Merhaba doktorunuz neyden şüphelendiyse ona göre yapabiliyorsunuz ben Yaklaşık 2 yıl önce prenatest di sanırım labın adı l yaptırmıştım 12 haftalıkken sadece trozomi 21 değerine 1500 civarı ödemiştik kan Almanya’ya da laboratuvara gitmişti 9. Gün değerimiz temiz şekilde elimize ulaştı darısı size İnş

Amin inşallah. Risk 1/981 çıktı. Aslında çok riskli gibi durmuyor. Ama doktorum tamamen risksiz de diyemem dedi. Burun kemiği var. Ense kalınlığ 1,1. Ultrason da temiz. Sadece emin olalım dedi. Daha yaklaşık 6 ayımız var stresle geçmesin dedi.
Sizin değerler iyi bence ultrason temizse gerek yok ben beta değerim 1:52 totel1/132 idi bence boşuna stres yapmayın ama imkanınız varsa tabi aklınızda kalmasın

Aslında çok güzel sonucunuz. Benim de risk 1/714 gibi bir şey çıktı. Ama ikili test için kan testi vermeden sadece ölçümlerle bilgisayarda hesap yaptı doktor.
Ense kalınlığım 2,5 mm çıkmıştı. Bu da sınır oldığu için yaptırdım. Tabii 4 hafta düşünerek anca karar verebildim

Yaşım ileri diye İkili ve üçlü test yaptırmak yerine direk genoks nifty test yaptırdım. 3000 TL ödedim, sonuç 10 gün sonra mail olarak geldi. Tüm kromozom rahatsızlıklarına bakılıyor, tavsiye ederim.

Sizin değerler iyi bence ultrason temizse gerek yok ben beta değerim 1:52 totel1/132 idi bence boşuna stres yapmayın ama imkanınız varsa tabi aklınızda kalmasın
Yani doktor ultrason temiz dedi ama rahat edelim diye bu testi yapalım deyince acaba kafasında bi soru işareti mi var diye düşündüm açıkçası o yüzden yaptırmayı düşündüm sadece. Bu arada sizin bebişiniz için çok sevindim sonucunuz temiz çıkmış. Darısı başıma inşallah

Aslında çok güzel sonucunuz. Benim de risk 1/714 gibi bir şey çıktı. Ama ikili test için kan testi vermeden sadece ölçümlerle bilgisayarda hesap yaptı doktor.
Ense kalınlığım 2,5 mm çıkmıştı. Bu da sınır oldığu için yaptırdım. Tabii 4 hafta düşünerek anca karar verebildim
Yaptırmakla iyi yapmışsınız bence. Tedirginlikle diğer ayları geçirmek yorucu gibi bence. Bebek her şeyi hissediyor çünkü. Kafa ne kadar rahatsa o kadar iyi aslında.

Yaşım ileri diye İkili ve üçlü test yaptırmak yerine direk genoks nifty test yaptırdım. 3000 TL ödedim, sonuç 10 gün sonra mail olarak geldi. Tüm kromozom rahatsızlıklarına bakılıyor, tavsiye ederim.
Bana da 3200 tl dedi bugün arayıp sordum. Yaptıracağım herhalde pazartesi günü. Çünkü kafam rahat olsun istiyorum gerçekten

Yaptırmakla iyi yapmışsınız bence. Tedirginlikle diğer ayları geçirmek yorucu gibi bence. Bebek her şeyi hissediyor çünkü. Kafa ne kadar rahatsa o kadar iyi aslında.
Evet ben de bu yüzden yaptırdım. Stres yapmıyorum gibiydi ama mutlu hissetmiyordum. O yüzden kafam rahat etsin istedim. İnşallah sonuç güzel çıkar tabii🙏🏼🙏🏼

Evet ben de bu yüzden yaptırdım. Stres yapmıyorum gibiydi ama mutlu hissetmiyordum. O yüzden kafam rahat etsin istedim. İnşallah sonuç güzel çıkar tabii🙏🏼🙏🏼
Evet evet benim de durumumum aynı. Sonucum kötü değil deyip stres yapmıyorum ama mutlu da değilim. Doktor niye bu testi istedi ki diye düşünüyorum. O yüzden en iyisi kafayı rahatlatmak. Yoksa geçmez bu süre.

X