Fetal dopler ile meleklerin kalbini evde dinleme

Mavilibulut

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
288
175
Merhaba hanımlar, fetal dopler diye bişey duydum evde bebişlerin kalbini dinleyebilme imkanı sunuyor. Canınız ne zaman nerde isterse ❣️ asıl sorum kullan etrafında kullanmış biri olan varsa yada bilgisi olan varsa marka önerebilirmi kullanıp memnun kalan ☺️

Ben kullanıyorum internetten satın aldım şimdi baktım üzerinde “endostall” yazıyor galiba markası o. Çok cızırtılı çalışıyor ama alıştıktan sonra kalp atışını çok rahat buluyorsunuz yalnız 12. Haftadan sonra kullanılır yazıyordu gerçekten bugün 10 haftalık bir arkadaşımda denedik kalp atışını bulamadık eğer benim gibi pinpirikliyseniz bence mutlaka almalısınız ben 175 liraya aldım

Ben kullanıyorum internetten satın aldım şimdi baktım üzerinde “endostall” yazıyor galiba markası o. Çok cızırtılı çalışıyor ama alıştıktan sonra kalp atışını çok rahat buluyorsunuz yalnız 12. Haftadan sonra kullanılır yazıyordu gerçekten bugün 10 haftalık bir arkadaşımda denedik kalp atışını bulamadık eğer benim gibi pinpirikliyseniz bence mutlaka almalısınız ben 175 liraya aldım
Hemde ne pimpirik bende ondan sipariş verdim 190 tl gitti gidiyordan iki hafta bekleriz artık napalım sağlık olsun

Yine denersiniz belkide kalp atışını bulursunuz ama bulamazsanız telaş yapmayın bence almakla çok iyi yapmışsınız ☺
İnşallah sağ salim kucaklarımıza gelir bebetolar sağlıcakla alalım da çektim eziyet önemli değil yeter ki sağlıcakla kavuşalım kafasındayım :anne::dua:

Bebeğe bir zararı olabilir mi acaba ya da rahatsız eder miyiz? Ben bu konuda da pimlikliyim. :anneadayı:

Bende de var bebeğim ölmüş olmasına rağmen 140la kalp atışı dinledik. Yani dinlediğimi sandım. Üstelik ölen son iki bebeğimde de kalp sesini alıyordum. Ve öleli 2 haftaları olmuştu .
Siz bebeğin klp atışı ile birlikte kendi kalbinizi ve kendi nabzınızı da ve daha pek çok ses duyuyorsunuz . Hamiliklerimden birini sonuna kadar dopplerle takip etmiş olma deneyimim olmasına rağmen son iki gebeliğimde bebeğimin öldüğünü anlayamadım ben. Üstelik dediğim gibi 140la atış duyuluyordu. Garip ama böyle. Dopplerin Çokta güvenilir olduğunu söyleyemeyeceğim size. Duyduğunuz sesin bebeğe ait olması Yada olmaması şansa kalıyor. Hatta benim doppler mi bozuk dedim sağlık ocağına gittim hemşirede 140la ölçüm yaptı. Bebeğimin öldüğÜnü o gün öğrenmiştim. Bu aletlere çokta güven olmaz dedi. Doktor Usgye bakıp bebek ölmüş demişse dopplerin hiç manası kalmıyor ama doppleriniz halen size sağlıklıymış gibi ölçüm gösterebiliyor.

Son düzenleme:
X