Fevri mi davrandım?

Sizin toplumsal cinsiyet algınız benimkinden çok farklıymış siz oranlamayın devam böyle

Çalışan kişi zamaninda isinde olmali devlet dairesinde calisa aynı sekilde çıkisi verilirdi.

Siz gayet iyi idare etmissiniz ama son bir şans vermek isterseniz siz bilirsiniz bir cocuga tek bakmakta kolay değil bir yandan çalışmak zor ama ise basladiysa planli olmaliydi.

Ben öncelikle nedenlerini bilmek isterim. Makulse olabilir ama nedenlerinden hiç bahsetmezse sürekli izin ki ben de keyfimden tutmuyorum bakiciyi .

böyle birini bulamam diye düşünüyorum. Sizce fevri mi davranmışım? Paraya ihtiyacı da vardı ben bir yandan kendi etti diyorum bi yandan da zor durumda kaldı off bilemedim…
Böyle birini bulamam derken? Doğru dürüst kaç gün mesai yaptı ki hemen bağlandınız... Paraya ihtiyacı varsa çalışsın. Profesyonel olun. İhtiyaç sahibi olması sizin prbleminiz değil, sadaka değil iş veriyorsunuz karşılığını beklemek hakkınız

Evet kesinlikle özel sektörde olsa hele vay haline, biraz işe ihtiyacı var diye duygusal davrandım ama aptallık etmişim, tecrübe işte. Ben yapabileceğim her şeyi yaptım kendi adıma

Eğitimli biriydi, öğretmenlik yapmış daha önce sırf o yüzden ama haklısınız fazla bile iyi niyetli olmuşum, şimdi daha net anlıyorum hatırladıkça sinir oluyorum yani daha ilk haftadan tepki göstermeliydim aslında.

Ben öncelikle nedenlerini bilmek isterim. Makulse olabilir ama nedenlerinden hiç bahsetmezse sürekli izin ki ben de keyfimden tutmuyorum bakiciyi .
Nedeni oğlunun okul nakilinin olmamasıydı bir türlü bir problem çıkmış bana da baya anlattı da benim anlamadığım bir mevzu olduğu için çok sorgulamadım. Sonradan öğrendim ki o kadar uzun süren bir şey değilmiş aslında, belki gerçekten oyaladı, belki de doğruydu söyledikleri ama baya sorumsuz davranıyordu, iyiki devam etmemişim onunla. Çalışmaya başlayacağım yakında onun bu rahatlığıyla, son dakika işleriyle uğraşamazdım.

Doğru karar vermişsiniz bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…