Fibromiyalji spikolojik bir rahatsızlık olabilir mi bilgisi olan?

Fibromiyalji pskolojik olabilirmi?

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

boceek5234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
13
2
35
2010 yılından bu zmana kdar geçmek bilmeyen sırt omuz boyun agrilarim var ne yaptıysam geciremedim fibromiyalji rahatsızlığı denildi.2 defa hacamat 2 defa fizik tedavi gördüm .kaplica denemesi yaptım.kuru iğne tedavisi ve ilaçlı iğne tedavisi gördüm ilaclar vs gitmedigim hastane kalmadı sorun Pskolojik olabilirmi die dusunuyorum bilsisi olan arkadaslar yardımcı olabilirmi acaba?

15 yıldır soylediklerin bende de var gitmediğim prof kalmadı bunyem yatkınmış...
Uyuşturucu kullananların uyuşturucu bulamayınca kullandığı yeşil reçeteli ilaçlara kadar kullandim hafifliyor ama asla geçmiyor.
O ilaçlar da bağımlılık yapıyor o yüzden bıraktım ağrıyı çekiyorum...
Halk dilinde hastalık hastası deniyor ama gerçekten siddetli hiç geçmeyen bir ağrı yaşamayan anlamaz...
Fizik tedavi hacamat bende yaptırıyorum azcık hafifliyor sonra tekrar başa sarıyor.
Insanın yaşam kalitesini düşürüyor ağrıdan çok sinirli ve agresif oluyorum ben sizde öyle oluyor musunuz?

15 yıldır soylediklerin bende de var gitmediğim prof kalmadı bunyem yatkınmış...
Uyuşturucu kullananların uyuşturucu bulamayınca kullandığı yeşil reçeteli ilaçlara kadar kullandim hafifliyor ama asla geçmiyor.
Halk dilinde hastalık hastası deniyor ama gerçekten siddetli hiç geçmeyen bir ağrı yaşamayan anlamaz...
Fizik tedavi hacamat bende yaptırıyorum azcık hafifliyor sonra tekrar başa sarıyor.
Insanın yaşam kalitesini düşürüyor ağrıdan çok sinirli ve agresif oluyorum ben sizde öyle oluyor musunuz?

Aynen ole canım bende oyleyim hiç biseyden zevk almıyorum herseyin kisitlaniyo surekli bir ağrı.benim doktorumda hassas yapıdaki insanlar bu hastalığı yasarlar genelde demisti herseyi çok düşünen kafasina takan hassas kişiler olurmus genelde. Gece sanki kendimi sıkıyorum da uyandigimda heryerin kitlenmiş gibi agriyo gun icerisinde desen öyle napicaz nasil gecicek bilmiyorum. Tahlil sonuclarim hepsi ıyi mr bel fıtığı boyun fıtığı var bu gece tekrr mr cektiricem Bakalim hayırlısı

Aynen ole canım bende oyleyim hiç biseyden zevk almıyorum herseyin kisitlaniyo surekli bir ağrı.benim doktorumda hassas yapıdaki insanlar bu hastalığı yasarlar genelde demisti herseyi çok düşünen kafasina takan hassas kişiler olurmus genelde. Gece sanki kendimi sıkıyorum da uyandigimda heryerin kitlenmiş gibi agriyo gun icerisinde desen öyle napicaz nasil gecicek bilmiyorum. Tahlil sonuclarim hepsi ıyi mr bel fıtığı boyun fıtığı var bu gece tekrr mr cektiricem Bakalim hayırlısı
Aynen evet bünyesi zayıf olanlarda demişti bana bende herseyi kafaya çok takan birisiyim hiç arsız olamadim.

bende 17 yıllık hastayım uyuşturucu hap kasları eritiyormus cok zararliymis bıraktım ama uyku yok kalbim ve koltukaltimin ağrısına dayanamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz hiç oturamiyorum birde ben hep yatma ihtiyacı ama öğretmenim çok yakın zamanda istifa edicem bu hastalık yüzünden

X