Piercing, Hızma Fikir almak istiyorum

cilginleydi

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
14
5
31
Merhaba arkadaşlar, ben ne zamandır burnumu deldirmek istiyordum. Sonunda fikrimi eyleme geçirme kararı aldım. Lakin kime sorsam sağ tarafa deldiriliyor diyor. Sağ yanağımda ben olduğu için ben sol tarafı deldirmek istiyordum. Kötü mü olur sizce?

yooo tabikide ben varsa iki delik gibi olur hoş gözükmez ama foto olsaydı belki yakısabilirde diyebilirdik bazı benler tatlı oluyor

Merhaba arkadaşlar, ben ne zamandır burnumu deldirmek istiyordum. Sonunda fikrimi eyleme geçirme kararı aldım. Lakin kime sorsam sağ tarafa deldiriliyor diyor. Sağ yanağımda ben olduğu için ben sol tarafı deldirmek istiyordum. Kötü mü olur sizce?
aynı durumu yaşamışık cnm sen ne yaptın deldirdinmi
benimde sağ dudağımın üstünde ben var diye sol düşündüm
ama sonra yine vazgeçip sağı deldirdim

aynı durumu yaşamışık cnm sen ne yaptın deldirdinmi
benimde sağ dudağımın üstünde ben var diye sol düşündüm
ama sonra yine vazgeçip sağı deldirdim

Deldirdim valla sol tarafı, epey güzel tepkiler aldım en azından hevesimi alayım dedim sevmezsem çıkarırım kapanır delik :) ve dudak üstü benleri daha havalı duruyo ya hep benimi birazcık aşağı indirmek istemişimdir :KK70: iyi yapmışsın içinde kalacağına yapıp görüp deneyimlemek daha iyi güle güle kullan :)

Deldirdim valla sol tarafı, epey güzel tepkiler aldım en azından hevesimi alayım dedim sevmezsem çıkarırım kapanır delik :) ve dudak üstü benleri daha havalı duruyo ya hep benimi birazcık aşağı indirmek istemişimdir :KK70: iyi yapmışsın içinde kalacağına yapıp görüp deneyimlemek daha iyi güle güle kullan :)
aynen cnm baktım bütün arkadaşlarım deldiriyo bende deldirdim zaten yıllardırda aklımdaydı aradan çıktı teşekkür ederim cnm sende güle güle kullan :KK200:

X