Fikir verecek olan var mı bana? :(

Bana kalırsa kotu niyetli değil. Bazen bazı seyleri gozumuzde buyutuyoruz ama iliskinin başına başka dertler cıkınca insan bu dertleri setten saymıyor ınan. Bence çevre kurması doğal gelecek için hazırlıyor. Boş ver.
Ben malesef boşveremedim içim içimi yiyordu o yüzden sordum, o kız seni takip etmemiş sen niye hala takip ediyorsun diyince oda "ne bileyim işte kalsın diye düşündüm hani tekrar gelirlerse yazarım villa için, olmazsa da olmaz çıkartırız zaten önemli değil dedi. Bende bişey demedim öyle görüntülü konuşmada ters ters bakınca oda babasının da hesabı yok ki olsa onunla takipleşip iletişime geçecem ama yok falan dedi. Bende iyi de yine gereksiz dedim oda kızdı. Öyle konuştuk bir gün sonra da kızı kendiliğinden çıkarttı takipten

Benim içim rahat etmiyor ayrı yerlerdeyiz profilde fotoğrafım olursa daha huzurlu olacağım de.
Kem küm eder ise birşey karıştırıyordur yok direk eklerse zaten sorun yok
Ya konuştum açık açık, içim içimi yiyordu o yüzden sordum, o kız seni takip etmemiş sen niye hala takip ediyorsun diyince oda "ne bileyim işte kalsın diye düşündüm hani tekrar gelirlerse yazarım villa için, olmazsa da olmaz çıkartırız zaten önemli değil dedi. Bende bişey demedim öyle görüntülü konuşmada ters ters bakınca oda babasının da hesabı yok ki olsa onunla takipleşip iletişime geçecem ama yok falan dedi. Bende iyi de yine gereksiz dedim oda kızdı. Öyle konuştuk bir gün sonra da kızı kendiliğinden çıkarttı takipten

Herkese merhaba, öncelikle herkesten özür diliyorum benzer bir konu açmıştım ama içim rahat etmedi çok görüş de alamadım o yüzden tekrar açıyorum. Benim uzun süreli bir ilişkim var ama son zamanlarda sorunlar yaşıyorum. Erkek arkadaşım tatil beldesinde yaşıyor ve orada bir abisi böyle emlakçılık işleriyle uğraşıyor, hatta benim erkek arkadaşım da o işte çok para var diye girmeyi düşünüyor. En son birkaç ay önce benim bir arkadaşım kendi arkadaş grubuyla oraya gitmişlerdi benim erkek arkadaşım da onları gezdirdi, arkadaş oldu takipleşti falan. Bana gereksiz gelmişti ama erkek arkadaşım ticari düşün belki yarın öbür gün yine geldiklerinde villa kiralarız çevremiz tanıdığımız olsun falan demişti. Şimdi de garson olarak çalışıyor ve yine insanlarla arkadaşlık kurma peşinde. Bir tane turist kadınla takipleşmişler, kadına baktığımda bizden yaş olarak büyüktü ve sevgilisi vardı o yüzden çok üstünde durmadım. Ama en son dün bizim yaşlarımızda bir turist kız ile takipleşmeye başlamış. Ben sorduğumda ise "iş yerinde tanıştık ailesiyle beraber gelmiş onlar da emlakçılıkla uğraşıyorlarmış, bende takipleşelim buradan haberleşiriz gerekirse dedim. Zengin insanlarla tanışmaya çalışıyorum belki villa falan satarız, sen takılma bunlara aşkım" dedi. Ama benim hiç içime sinmedi bu olay, diyor ki kadın erkek fark etmeden insanlarla tanışacam takipleşecem ilerde lazım olur ticari olarak falan diyor. Sizce amacı farklı mı yoksa ben mi abartıyorum? Aslında yakın zamanda nişan yapmayı planlıyoruz ailelerimizin haberi var ilişkimizden, aramızda çok şükür herhangi bi sorun da yok her şey normal ama içim rahat değil benim. Haksız mıyım?
Amaci farkli 😂😂😂

X