Yatak Odası Dekorasyonu Fikir verirmisiniz?

Kızlar merhaba bu benim yatak odam. Yatagu koyduğum duvarda kiriş var. O yüzden o duvara çerçeve asamıyorum çirkin duruyor kirişten dolayı. Dolapla yatagın yerini değiştirsem sizce nasıl olur yoksa böyle iyi mi
Eki Görüntüle 2978177
Merhabalar, bir iç mimar olarak fikrimi söylerim isterim.
Öncelikle eşyalarınız hayırlı olsun. Sonrasında ise; yatağınızı dolabınızın olduğu tarafa alırsanız kapıdan direk gözükecektir ve mahrem alan olan yatağın kapıdan direk gözükmesini şahsi görüşümle uygun bulmuyorum. Artı olarak başınızın olduğu kısma çerçeve vs. asmak olası bir zelzele halinde üzerinize düşmesine sebep verebilir Allah korusun. Bence şuan sade ve şık görünüyor.

Çerçeve yerine duvar stickerlar var, onlarla bir tasarım yapmayı düşünebilirsiniz belki?

Merhabalar, bir iç mimar olarak fikrimi söylerim isterim.
Öncelikle eşyalarınız hayırlı olsun. Sonrasında ise; yatağınızı dolabınızın olduğu tarafa alırsanız kapıdan direk gözükecektir ve mahrem alan olan yatağın kapıdan direk gözükmesini şahsi görüşümle uygun bulmuyorum. Artı olarak başınızın olduğu kısma çerçeve vs. asmak olası bir zelzele halinde üzerinize düşmesine sebep verebilir Allah korusun. Bence şuan sade ve şık görünüyor.

Çerçeve yerine duvar stickerlar var, onlarla bir tasarım yapmayı düşünebilirsiniz belki?
Yaaa çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Gerçekten düşünüp duruyorum kaç gündür

X