Fikir verseniniz

Zehraozcan

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
37
1
15 yaşındayım 160 boyunda 54 kiloyum.50 kilo olmak istiyorum ama derslerden dolayı fazla vaktim yok Ayrıca kalça ve basen bölgemi eritmek istiyorum sizce ne yapmam gerek

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

15 yaşındayım 160 boyunda 54 kiloyum.50 kilo olmak istiyorum ama derslerden dolayı fazla vaktim yok Ayrıca kalça ve basen bölgemi eritmek istiyorum sizce ne yapmam gerek

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım o yaşlarda diet çok sakıncalı daha fazla almamaya dikkat et yeter kilon o kadar fazla değil bende 13 yaşım da diyet yaptım 52 kiloyum diye boyumda 1.60 tı diyetten sonra ne boy attım ne bişi diyetten oldu bu birde şimdi b12 ve demir eksikliği çekiyorum tansiyon hastası oldum sakıncalı bençok pişmanım yapma derim sadece abur cuburu kes o yaşalarda fazla yeniliyor kilo ondan alınıyor sende daha gelişme çağındasın canım olduğun gibi yaşamaya bak :KK16:

yaşın ufak olmasına rağmen canım benim spor her daim şarttır.Rejim yapmanı sıkı diyetleri önermem tabi sağlıksız abur cuburdan uzak durman iyidir.
Spor yapmak ise genç vücutta çok daha etkilidir iskelet yapının oturmasına sebep olur çok faydalıdır

kilon çok fazla değilmiş canım spor yaparak, bol su içerek ve düzenli&dengeli beslenerek halledebilirsin diye düşünüyorum. Her kilo verenin yaptığı gibi yani :)

X