fikrinize ihtiyacım varrrr.

Sevgi maddiyattan öndedir.Öyle hesaplara girme.Ver doğum gününde.Hee senin için para önemliyse,aman ayrılırsak onda kalır diyorsan anneni dinle.Ama ayrılığın kayıbı sadece para olsa keşke.Duygular daha önemlidir

Değer verdiğim biri aldığım için hiç pişman diilim vereceğim inşallah hediyesini:) ama ayrılık geçen cümle olmamış canım ya. Yani hiç düşünmedim ayrılırsak bak saat aldım o kadar nolacak diye düşünmem şuanki duygularım önemli. İleriyi bilemem.

Sevgili diye pahalı hediye alınmasın olayına katılmıyorum..değer veriyorsan bunu her zaman belli edebilmeli insan...bence saati vermelisin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım aldığım hediye onundur kesinlikle vereceğim:)

Ailemizin durumuna bagli aslinda bu.
Eğer durumumuz iyiyse ver saati gitsin.
Ama nisan zamani iki taraf için de masraf olur onu düşünderim.
Bir de simdi bbirikmiş paran var mi ?
Başka hediye alabilir misin ?

Evet önemli olan senin bütçene oranı pahasını o gösterir bence. Sevgililik dönemi için gayet normal bir hediye bence. Nişanda daha okkalı bir şey takmanız lazım dediğim gibi. Mesela onlar sana en azından 700-800 liralık bir set takar diye düşünüyorum. Sizin de ailece o ayar bir şey bakmanız gerekir. Sen kesin ver şimdi o saati. :)

:) bu yorumlardan sonra kesinlikle vereceğim canım. İyiki konuyu açmışım çok teşekkür ederim :) sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini.

Değer verdiğim biri aldığım için hiç pişman diilim vereceğim inşallah hediyesini:) ama ayrılık geçen cümle olmamış canım ya. Yani hiç düşünmedim ayrılırsak bak saat aldım o kadar nolacak diye düşünmem şuanki duygularım önemli. İleriyi bilemem.

Ayrılık benim fikriyatım değil ama,annenin düşüncesinin ana teması.Yoksa ne farkeder nişanlıyken veya sevgiliyken vermek.

Siz doğum günü için almışsınız, bi saat sorna kime ne olacağı belli mi? Verin bence planladığınız günde.

Teşekkür ederim :) benim zamanım onunla değerli. O yüzden vereceğim planladığım günde.

Bence doğum gününde ver o saati
Düğün söz için bence 400-500 liradan aşağı saat takmayın
Çünkü sözde nişanda benim bildiğim genelde geline altın şeyler takılır.
Zaten yazın çeyrek altın 120 150 oluyor bi çeyrek takmışsınız gibi olur damada
Sözde nişanda alacağın şeyler için o zaman çok masraf olur diyorsan burslarından her ay 10 20 bile atsan bi kısmını karşılarsın:)
Damlaya damlaya göl olur:)
Sonra erkek tarafında laf olur o saat senin canın sıkılır şimdiden ortada masraf yokken kenara 3 5 kendini zorlamadan at:)

Hayırlısıyla o günler bir gelsin ailem bursuma dokunmazlar her şeyin en güzelini en iyisini alırlar damatlarına bundan eminim. Heyecanlandım yine :):)

Ayrılık benim fikriyatım değil ama,annenin düşüncesinin ana teması.Yoksa ne farkeder nişanlıyken veya sevgiliyken vermek.

Annem ayrılığı düşündüğünden diil söz.ya da nişan olursa bir adı olur diye söyledi. Düğünde de klasik modelini alırız dedi. Bilmiyorum yine kendimi ifade edemedim. Ayrılığa gelince elbette duygusal çöküntü herşeyden önemli. Rabbim kimsye yaşatmasın inşallah.

Ailemizin durumuna bagli aslinda bu.
Eğer durumumuz iyiyse ver saati gitsin.
Ama nisan zamani iki taraf için de masraf olur onu düşünderim.
Bir de simdi bbirikmiş paran var mi ?
Başka hediye alabilir misin ?

Ceylinim dün bütün birikmişimi harcadam. Çalışıyor olsam sıkıntım olmayacaktı . Bide aldığım spor bir saat ciddi şeylerde daha klasik şeyler alınıyor dimi.

Annem ayrılığı düşündüğünden diil söz.ya da nişan olursa bir adı olur diye söyledi. Düğünde de klasik modelini alırız dedi. Bilmiyorum yine kendimi ifade edemedim. Ayrılığa gelince elbette duygusal çöküntü herşeyden önemli. Rabbim kimsye yaşatmasın inşallah.
Canım benim,bak Allah önce hayırlısıyla karşılaştırsın bir ömür ayırmasın.Ama senin içinden gelmiş sevgiline hediye almışsın vereceksin tabi.Bunun adının konulmasıyla alakası yok.

Canım benim,bak Allah önce hayırlısıyla karşılaştırsın bir ömür ayırmasın.Ama senin içinden gelmiş sevgiline hediye almışsın vereceksin tabi.Bunun adının konulmasıyla alakası yok.

Amin canım haklısın bende öyle düşünüyorum annem kafamı karıştırmıştı seviyorum maddi şeyler önemli diil. Vereceğim.

Vermelisini bence

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar sevgilim askerde 25 nisan doğum günü hayırlısıyla 27 nisan da yanımda olacak. Bugün onun için güzel bir saat aldım çok pahalı. Ama içime çok sinerek aldım. Eve geldim heyecanla anneme gösterdim, beğendi ama yarın Birgün ciddi bişeyler olursa söz nişan gibi bence sakla o zaman ver dedi. Adettir damada muhakkak saat alınır. Şimdi ben kararsız kaldım saati onun doğum günü için aldım ki birlikte geçirdiğimiz zamanlar kıymetli her baktığında beni hatırlasın, en güzel günlerimiz aklına gelsin istedim. Sizin bu konuda fikrinizi merak ediyorum siz olsanız ne yapardınız...... Doğum gününde mı verirdiniz saati yoksa söz nişan gibi durumda mı?

tatlım aynı senin gibi yaptım ben de. sevgili iken saat aldım cidden pahalı bir saatti. nişanlandığımızda da ona saat alınmadı. ki zaten nişanlım da istemedi bana saat almıştın sen diye.. bence hediyeyi ver ve nişanlandığınızda saat almazsınız.. :KK66:

tatlım aynı senin gibi yaptım ben de. sevgili iken saat aldım cidden pahalı bir saatti. nişanlandığımızda da ona saat alınmadı. ki zaten nişanlım da istemedi bana saat almıştın sen diye.. bence hediyeyi ver ve nişanlandığınızda saat almazsınız.. :KK66:

Böyle şeyler duyunca çok mutlu oluyorum. Sevgililerin nişanlanması, nişanlıların evlenmesi inşallah bende o günleri görürüm. Canım benim Allah tamamına erdirsin çok mutlu olun inşallah. Konuya gelince ben de vereceğim saati :)

Böyle şeyler duyunca çok mutlu oluyorum. Sevgililerin nişanlanması, nişanlıların evlenmesi inşallah bende o günleri görürüm. Canım benim Allah tamamına erdirsin çok mutlu olun inşallah. Konuya gelince ben de vereceğim saati :)

Bnde çok mutlu oluorum ve ozenip uzuluorumda:)))

Bnde çok mutlu oluorum ve ozenip uzuluorumda:))),

oyyyy severim senin güzel gönlünü :KK16: aminnn inşallah canım darısı size olsun Rabbim bir ömür boyu mutlu etsin. hediyeye çok sevinecektir :KK66: :nazar:

saati vermek için söz nişan beklemeye tabikide gerek yok o zamana daha iyisini alırsınız üstelik dogum günüüü

X