FİLİSTİN SAVAŞI BİTENE KADAR HER HAFTA FARKLI TESBİH VE AYETLERLE HATİM YAPALIM MI ARKADAŞLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4mevsim4

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2014
125
278
FİLİSTİN SAVAŞI BİTENE KADAR HER HAFTA FARKLI TESBİH VE AYETLERLE HATİM YAPALIM MI ARKADAŞLAR? AMA SÜREKLİLİK GETİREBİLECEK ARKADAŞLAR OLSUN MÜMKÜNSE.
Herkese hayırlı akşamlar hayırlı geceler arkadaşlar🌸
Ben perşembe geceleri her bitirdiğimiz hatimler için şükür namazı Allah rızası için namaz peygamberimiz S.A.V İçin namaz kılıcam Allah nasip ederse.
Her çekeceğimiz tesbihler içinde aşağıdaki duayı okursak başlamadan önce daha iyi olur. Şimdiden Allah herkez den razı olsun, herkezin ne niyeti ne sıkıntısı varsa hayırlısıyla afiyetiyle Allah gidersin ve kabul etsin amin.
Başlarken ve bitirinken 3er tanede salavat getirelim olurmu.🌸🌸
"Allahım okuyacağımız tesbihler dualar önce peygamberimizin s.a.v.ın sonra tüm peygamberlerimizin sonra ailesinin, ashabının, Allah için İslam için Müslümanlık için mücadele etmiş tüm Allah dostları için tüm şehitlerimiz için Müslüman oldukları için hapislerde tutulan eziyet işkence zulum gören hürriyetinden haysiyetinden yoksun bırakılan evsiz aç susuz yetim öksüz vatansız topraksız bırakılan bırakılmak istenen evlatlarını ailelerini kaybeden ellerini açıp senden yardım dileyen zordurumda olan tüm yaralı hasta ve Allahım senin için toprakları namusları canları için mücadele veren dünyadaki tüm Mazlum kardeşlerimize hediye ediyoruz sen kabul eyle ve onlara yardım eyle. Allahım peygamberimiz s.a.v ve ordusunu bu kardeşlerimize yardıma gönder ve kafirlerin üzerine ateş gibi yağdır ve önümüzdeki belalardan sen tüm Müslüman aleminin koru.Dünyadaki bütün Müslüman kardeşlerimiz sana emanet ediyoruz. AMİN.

Son düzenleme:
Dualar ne tarz olacak canim kısa dualar esmalar olursa bende diğer dua grubundaki arkadaşların hepsini etiket yapabilirim seijn topigine

Kısa dualar esmalar kısa ayetler bu belalar tüm mazlumların üzerinden kalkması için bitene kadar okuyalım Allah nasip ederse
Başlayalım bu gün.. siz ne okunacak karar verdiniz mi

PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve bende etiket listesi var. Etiket ederiz konuyu canım ve takibe aliriz devamlı okuruz ALLAH ın izni ile 🤲

Başlayalım bu gün.. siz ne okunacak karar verdiniz mi

PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve bende etiket listesi var. Etiket ederiz konuyu canım ve takibe aliriz devamlı okuruz ALLAH ın izni ile 🤲
Allah razı olsun ben sabit bir dua da yazacağım hatimlerim var onların bitmesini bekliyorum yarın akşama anca bitecek bayağı okumam var çünki yarın akşam yazarım olurmu.

Allah razı olsun ben sabit bir dua da yazacağım hatimlerim var onların bitmesini bekliyorum yarın akşama anca bitecek bayağı okumam var çünki yarın akşam yazarım olurmu.
Filistinle ilgili çok dua okundu dualar açtım penyez83 penyez83 arkadaşımla duaları belirleyip okumalar yapıldı inşallah yine okumalar yaparız

Siz dua hangisi olucak yazın okuruz Allahım izniyle

Son düzenleme:
Bir kaç gündür benim aklım da " Ya Nasir " Esmasi var

El NASÎR​

Çokça yardım Edendir Allah (azze ve celle)
Allah (azze ve celle) dostunu teslim etmeyendir.
Kulunu destekleyen;
İmdadına yetişen;
Düşmana karşı zafer veren;
Dostlarını yardımsız bırakmayacağına güvenilendir O.

Allah (azze ve celle) zafer kazandıran;
Dualara cevap verendir.

pek çok ayette bu esma geçiyor eğer esma okunsun derseniz bir fikir olabilir

Başka dua varsa aklınızda o okunsun benim ki bir fikir 🤲🌷🌺😇

Bir kaç gündür benim aklım da " Ya Nasir " Esmasi var

El NASÎR​

Çokça yardım Edendir Allah (azze ve celle)
Allah (azze ve celle) dostunu teslim etmeyendir.
Kulunu destekleyen;
İmdadına yetişen;
Düşmana karşı zafer veren;
Dostlarını yardımsız bırakmayacağına güvenilendir O.

Allah (azze ve celle) zafer kazandıran;
Dualara cevap verendir.

pek çok ayette bu esma geçiyor eğer esma okunsun derseniz bir fikir olabilir

Başka dua varsa aklınızda o okunsun benim ki bir fikir 🤲🌷🌺😇
Herkez fikir verebilir tabiki bununda okuruz 🌸

"Hasbünallahü Ve Ni'mel Vekil ayetini" perşembe gecesine kadar çekebilecek arkadaşlar 450 adet çekelimmi?
Ben perşembe geceleri her bitirdiğimiz hatimler için şükür namazı Allah rızası için namaz peygamberimiz S.A.V İçin namaz kılıcam Allah nasip ederse.
Her çekeceğimiz tesbihler içinde aşağıdaki duayı okursak başlamadan önce daha iyi olur. Şimdiden Allah herkez den razı olsun, herkezin ne niyeti ne sıkıntısı varsa hayırlısıyla afiyetiyle Allah gidersin ve kabul etsin amin.
Başlarken ve bitirinken 3er tanede salavat getirelim olurmu.
"Allahım okuyacağımız tesbihler dualar önce peygamberimizin s.a.v.ın sonra tüm peygamberlerimizin sonra ailesinin, ashabının, Allah için İslam için Müslümanlık için mücadele etmiş tüm Allah dostları için tüm şehitlerimiz için Müslüman oldukları için hapislerde tutulan eziyet işkence zulum gören hürriyetinden haysiyetinden yoksun bırakılan evsiz aç susuz yetim öksüz vatansız topraksız bırakılan bırakılmak istenen evlatlarını ailelerini kaybeden ellerini açıp senden yardım dileyen zordurumda olan tüm yaralı hasta ve Allahım senin için toprakları namusları canları için mücadele veren dünyadaki tüm Mazlum kardeşlerimize hediye ediyoruz sen kabul eyle. Allahım peygamberimiz s.a.v ve ordusunu bu kardeşlerimize yardıma gönder ve kafirlerin üzerine ateş gibi yağdır ve önümüzdeki belalardan sen tüm Müslüman aleminin koru.Dünyadaki bütün Müslüman kardeşlerimiz sana emanet ediyoruz. AMİN.
Arkadaşlar ben etiketlemeyi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 🌸🥰

"Hasbünallahü Ve Ni'mel Vekil ayetini" perşembe gecesine kadar çekebilecek arkadaşlar 450 adet çekelimmi?
Başlarken ve bitirinken 3er tanede salavat getirelim olurmu.

Arkadaşlar ben etiketlemeyi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 🌸🥰
İlk mesajında bunları yazarmısın canım gelen ilk mesaja bakar

" Hasbünallahü ve ni’me’l-vekîl ni’mel mevla ve ni’men nâsîr " Perşembe gecesine kadar ne kadar okursak bağışlanacak doğru mu anladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X