Makarnalar Fırında Makarna Börek Tadinda-Resimli

tarif çok güzel,görüntü de harika. elinize sağlık.
yoğurt kullanmıyorduk biz ama olmuştur eminim.
anneannemde tavada yapardı kelebek yada fiyonk makarnayla yapardı. tavada çevire çevire. izlemesi bile keyifti benim için.
su böreğini önceleri tatmamıştım,pek yapılmazdı eskiden bu taraflarda. arkadaşlar yapmışlar denedim bir gün "aa anneannemin makarna böreği gibi buu" demiştim.
paylaşım için teşekkür ederim.

canim denersen mutlaka yogurtla yap derim pisman olmazsin emin ol
bende su böregini denedim fakat okadar ise göre cokta hitap etmedi damak tadima
bu daha kolay ve cok lezziz
tsk ederim yorumun icin canim

bende yaptımmm teşekkürlerr gerçekten güzeldi yemesicokacimcoook

fotoraf0001a.jpg

simdi yapiyorum daha firinlamadan bile guzeldi opuyorumnanaktan bakalim pisince nasi olcak ...sagol tarif icin...cokacimcoook

ben bu tarife bayiliyorum cok lezzetli denemenizi tavsiye ederim
nihayet resimde ekliyoruM.

canım tarifin için çok teşekkürler.Dün akşam yaptım yalnız ben içine bolca maydonoz kattım(maydonozu çok sevdiğimiz için) harika oldu.Yaptığım en iyi fırın makarna herkes bayıldı...Tekrar teşekkür tatlım...

canım tarifin için çok teşekkürler.Dün akşam yaptım yalnız ben içine bolca maydonoz kattım(maydonozu çok sevdiğimiz için) harika oldu.Yaptığım en iyi fırın makarna herkes bayıldı...Tekrar teşekkür tatlım...

:kedi:demek yaptigin en iyi firin makarna oldu cok sevindim inan:kedi:
ellerine saglik canim
maydanozlusuda eminim cok lezzetli olmustur hem görünüm acisindanda farkli
yorumun icinde ayrica tsklerrrrrrrrrropuyorumnanaktan

ben dün aksam gene yaptim...acyip güzeldi az bisey kaldiydi koca tepsiden onuda bugün bitirdik kari koca vallah bi tepsi daha olsa gene yerim gene yerim...:)hanimlar denemenizi tavsiye ederim cok lezziz hemde cok kolay...affiyet olsun hanimlarrrr...:)

benim mkarnaminda fotografini cekmek isterdim ama maglesef tükettik:)
bidahakine insallah.......birlikte yemek nasip oluri nsallah......
sunumun icinde ayrica tesekkürler.....nerden akil ediyorsan böyle eylerii...aklina hayranim ablam benim iyiki varsinn....

X