Fisher Price 3 fonksiyonlu salincak/anakucagi "SATILMIŞTIR"

mun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
22
5
Merhaba herkese,

Kusadasi, Aydin'da oturuyorum. Yerimiz cok dar, cocuklar buyuyor. Buyudukce ihtiyaclari da degisiyor. Yeni ihtiyaclara maddi acidan destek olabilmek icin, kullanmadigimiz bebek esyalarini satmak istiyorum.

Bu salincak cok kullanisli. Benim bebegim bir kere bile kullanamadi. Evde yer yoktu, annemlerde kullaniriz diye almistim ama oyle bir durum da olmadi. Ilk aldigimda, hemen kumas kismini yikadim, bebek degmeden. Bunun disinda baska bir kullanilmisligi yok. Herseyi calisir durumda. Hic bir eksigi yok.

Ben e-bebekten 350liraya aldim 4 ay once. 200 + kargoya satmak istiyorum. Orijinal kutusunda gondericem. Kusadasinda olan varsa elden de teslim yapabilirim. O zaman kargo masrafi da olmaz.

Cok temiz bir evimiz var. Sigara icilmez. Evde hayvan beslemiyoruz. Iki cocugum da gul gibi, saglikli cocuklar :)

Ozellikleri soyle:
Hem salıncak, hem anakucağı , hem de sallanan sandalyedir.

Koltuk bölümü salıncaktan kolayca çıkarak annenin bebeği dilediği yere götürebileceği anakucağı olur.

Bebek büyüdüğünde salıncağı tamamen kaldırabilirsiniz.

Salıncağın,2 sallanma hızı , ses kontrollü 5 değişik şarkısı ve yerinden çıkartılabilen 2 yumuşak oyuncağı olan oyuncak barı vardır.

Anakucağı bebeğin beslenmesi ve uyuması için sabit pozisyona getirilebilir.

Bebek büyüdüğünde ise 18 kg`ye kadar çocuklar için sallanan sandalye olur.

Gerekli pil 4 adet C (dahil değildir)

Taşıma kapasitesi Maksimum 9 kilo (anakucağı ve salıncak olarak)18 kg ( sallanan sandalye olarak)

Eklentiler

• $IMG_4193.jpg
    $IMG_4193.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 642
selam bu urunle ılgılenıyorum yanlız fıyat yuksek geldı cunku ben ıstanbuldayım bırde kargo var ynı yenı fıyatına almıs olcam fıyatta bıraz ınme sansınız var mı acaba?

merhaba,

Fiyat konusunda yardimci olmayi cok isterim. Bu bebek esyalari cok ama cok pahalli. Bizi zorluyor baya en azindan. 350'ye aldim ben, bir de ustelik kullanilmayinca icim aciyor acikcasi. 300'e satmak bile acitir yani anlayacagin :) Hadi kullanilmis olsa, cikartti parasini biraz derim. Neyse. Kargo yaklasik 25-30 gibi birsey olacak. En son yapabilecegim kargoyu odemek olur. Ama bazi sitelerde de ilan verdim bugun. Bir kac gun o sitelerde satiliyor mu bir beklemek isterim once. Anlayisla karsilayacaginizi umuyorum. Iyi aksamlar.

meleiim -

Eger teklif ettigim ucret size de uygunsa satabilirim.

Iyi gunler.

sizinle nasıl irtibata geçebiliriz...?? denizli de ikamet ediyoruz...teşekkürler.i.günler..

Gecen hafta baska birisi satin aldi. Buraya yazmistim satildigini ama telefondan yazmistim, mesaj gitmemis demek ki. Tesekkurler.

Ürün satıldığı için konu yorumlara kapatılmıştır...:nazar:

X