Fistik yesili ve turuncu

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.201
43
Selam kizlar, fikirlerinize ihtiyacim var:enbuyukkk:

Benim koltuklarim turuncu renginde daha yeni aldim bu sene türkiyede perde diktirdim fistik yesili ve krem renginde kanatlari var tülleri beyaz icinde kücük fistik yesili cicekler var cok hos bir takim lakin benim sorum sizce bu renkler uyumlumu??CADIARZU

Satici bu renkler cok uyumlu ve hos duruyor dedi daha perdeleri takmadim kornesleri taktiktan sonra bakicam.:sm_confused:

Yorumlarinizi bekliyoruma.s.

bence odada yine fıstık yeşili aksesuarla (kırlent) vesair desteklersen çok güzel olur yine büyük aynı rankli mumlarda da dekorasyonu destekleyebilir

canim perdelerini takinca resmini koy bakalim merak etim simdi

güle güle kullan canimmm iyi günlerdeeeeeee benimkilerde degiscekte bakalim seneye izine gidincek artikkkkkkkk

sen bu sene gitmedinmi yada erkenmi gitin geldinnnnnnnnnnnnnna.s.

canim perdelerini takinca resmini koy bakalim merak etim simdi

güle güle kullan canimmm iyi günlerdeeeeeee benimkilerde degiscekte bakalim seneye izine gidincek artikkkkkkkk

sen bu sene gitmedinmi yada erkenmi gitin geldinnnnnnnnnnnnnna.s.

tamam canim söyle bir yerlestireyim herseyi resim koyarim.

4 gün oldu geleli erken gittik bu sene, kizim bu sene okula basliyor artik sadece tatillerde gidibiliriz o yüzden bu sene yine erken gidip gelmeyi tercih ettik.

Bakalim seneye ne yapicaz!!!

benimde odam yeşil ve turuncu çok müthiş duruyor benim koltuklarım fıstık yeşili tüllerim turuncu içlerinde çizgiler var turuncu ve krem farbalar da turuncu halımda turuncu yeşil ve krem harika duruyo duvarlarımda krem herkes o odama bayılıyo bende çok seviyorum aslında özene bezene hazırlamamıştım o odamı ama şimdi çok seviyorum

Benim koltuklarim turuncu renginde daha yeni aldim bu sene türkiyede perde diktirdim fistik yesili ve krem renginde kanatlari var tülleri beyaz icinde kücük fistik yesili cicekler var cok hos bir takim lakin benim sorum sizce bu renkler uyumlumu??CADIARZU

Satici bu renkler cok uyumlu ve hos duruyor dedi daha perdeleri takmadim kornesleri taktiktan sonra bakicam.:sm_confused:

Canım herşeyi tamamladıktan sonra fikir sormuş.Hayırlı olsun.Bu sene herkesin evi fıstık yeşili ve turuncuyla kombine edilmiş şekilde.Yapmadan önce sorsan yapma derdim.yerimseniben

Canım benim kardeşimin hanımı turuncu-yeşil hastası.
Salonlarının bir duvarını yeşil'e diğer duvarını turuncuya boyatmışlar.
Salon perdelerinde beyaz üzerine küçük turuncu ve yeşil çiçekler var.
Salon duvarına iki saat takmışlar turuncu duvara yeşil, yeşil duvara turuncu.
Sende bu tarz bi kombine yapabilirsin.
Şıkır şıkır bir salon olmuş ben beğenmiştim.

bu renkler uyumlu olmaz mı gülsüm sultan harika renkler insana yaşama sevinci veren içimi karartmayan renkler ben bazı evlere gidiyorum içim kararıyor aman o ne kasvet benim evimde salonum yani devamlı kullandığım yer cıvıl cıvıl duvarlarım limon sarı koltuklarım mavi yan yastıkları turuncu küçük yastıkları fıstık yeşil halım krem üstüne aynı renklerden desenli yaşadığın ortam kasvetli olmıcak çok iyi yapmışsın perdeler tüllerde harika olmuş güle güle otur canım

Canım herşeyi tamamladıktan sonra fikir sormuş.Hayırlı olsun.Bu sene herkesin evi fıstık yeşili ve turuncuyla kombine edilmiş şekilde.Yapmadan önce sorsan yapma derdim.yerimseniben

Vallaha güzelim benimki tamamiyle tesadüf eseri bu renk kombinasyonu oldu koltuklarmi aldiktan sonra nerden baksan 1 seneye yakin perdem yoktu nasil birsey alayim diye düsünürken saticinin tavsiyesi ile fistik yesiline karar verdim, ayrica burda almanyada kimsenin evinde bu renk kombínasyonunu görmedim.

Insallah güzel olur bakalim a.s.

bu renkler uyumlu olmaz mı gülsüm sultan harika renkler insana yaşama sevinci veren içimi karartmayan renkler ben bazı evlere gidiyorum içim kararıyor aman o ne kasvet benim evimde salonum yani devamlı kullandığım yer cıvıl cıvıl duvarlarım limon sarı koltuklarım mavi yan yastıkları turuncu küçük yastıkları fıstık yeşil halım krem üstüne aynı renklerden desenli yaşadığın ortam kasvetli olmıcak çok iyi yapmışsın perdeler tüllerde harika olmuş güle güle otur canım

sagol canim bende canli renkler seviyorum evime girdigim zaman icim acilmali burda cogunlukla bir krem ve bordo hastaligi var kimin evine gitsen krem bordo, tamam güzel hos ama odaya bir agirlik veriyor karanlik yapiyor sanki gibi geliyor bana o yüzden ben daha ziyada acik pastel ve canli renkleri tercih ediyorum.

Yorumun icin tsk. ederim canim sevgiylea.s.

benim küçük odamda fıstık yeşili ve turuncu yer minderleri var
bir köşede
o kdar tatı duruyor ki
turuncunun sırtına duavara dayamak için yeşil yeşile de turuncu yaptırmdım kare köşeli
çok şekerler.
sanada spor bir oda olacaksa eğer tavsiye ederim çok şeker olurlar.
güle güle kullan eşyalarını canım evin huzur dolsun

bncede guzel olur bnuımde koltuk takımlarım turncu ve yesıl kırlentler ve şal var guzel duruyo bnd perde alcam baklım ınslhh ozamn daha ii olcak

canim hali da onemli tabi. spor desenli uygun bir hali da olursa guzel olur ama dedigi gibi arkadasin TR de herkesin evi uruncu ve fistik yesili hatta 2-3 senedr boyle. tabi almanya da yoksa degisik olur.

Kizlar perdelerimi astim, inanin süper oldu:dance:

Birkac degisiklikten sonra mutlaka resimleri koyucamsengözlerimebaksanab

Fikirlerinizi cok merak ediyorum.

Yorumlar icin tsk. seviylea.s.

X