Fit Club 🏋🏻‍♀️

Ağrılı ve agresif 🙄
iyi gelir yaparım ya gevşemem lazım biraz
video mu paylaştınız nerden yapıyoruz

Canim ya su 30 gunluk challenge i yapiyoruz(ingilizcr)

Ya da düzenli olarak gunluk 10 dakika yoga.

Ikisini de yapmak isteyenleri takip edebilirim.

30 gunluk takimcak yoga baslangici yapmis oluruz. Birbirimizle gelisimimizi paylasiriz.

Özellikle baslangic seviyesinde günlük yapmak cok önemli. Esneklik ciddi anlamda 30 gunde artacak
Bana güvenin 👌👍😎💃

Arkadaşlar ben acayip gerginim ve kendimi sabahtan beri tutmaktan balon gibi oldum.Şimdi bir düşündüm , adetim son zamanlarda düzenli ve bugün yarın gelir sanırım.ondan mı acaba?Ben adet öncesi ruh halimi çok tanımıyorum ve şu an kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapmam lazım , ne zaman gecer ki bu hal😟

Canim ya su 30 gunluk challenge i yapiyoruz(ingilizcr)

Ya da düzenli olarak gunluk 10 dakika yoga.

Ikisini de yapmak isteyenleri takip edebilirim.

30 gunluk takimcak yoga baslangici yapmis oluruz. Birbirimizle gelisimimizi paylasiriz.

Özellikle baslangic seviyesinde günlük yapmak cok önemli. Esneklik ciddi anlamda 30 gunde artacak
Bana güvenin 👌👍😎💃
dur bakayım bende olmazsa Çetin Çetintaşı yaparım, seviyorum o adamıda

Arkadaşlar ben acayip gerginim ve kendimi sabahtan beri tutmaktan balon gibi oldum.Şimdi bir düşündüm , adetim son zamanlarda düzenli ve bugün yarın gelir sanırım.ondan mı acaba?Ben adet öncesi ruh halimi çok tanımıyorum ve şu an kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapmam lazım , ne zaman gecer ki bu hal😟
Ay benimde 30 dan sonra başladı o gerginlikler. Eskiden yoktu o huylarım. Ben etrafa çok sarmadan o süreci atlatmaya çabalıyorum, iletişimi düşürüyorum özellikle eşimle 😂

Melisa yada papatya çayı var mı evde sakinleştirir.
Birde Alys Alys in yoga videolarına bak istersen meditasyon müziği ve kokulu mumla falan ortam hazırla kendine

Ay benimde 30 dan sonra başladı o gerginlikler. Eskiden yoktu o huylarım. Ben etrafa çok sarmadan o süreci atlatmaya çabalıyorum, iletişimi düşürüyorum özellikle eşimle 😂

Melisa yada papatya çayı var mı evde sakinleştirir.
Birde Alys Alys in yoga videolarına bak istersen meditasyon müziği ve kokulu mumla falan ortam hazırla kendine

Evet regle soyle yumsak caylar

Bitter cikolata
Hafif yoga egzersizi veyahut sadece nefes egzersizi on numara gider.

Brn cok feci olurum D deanvillage boyle esimi falan bogasim gelir sinirden 😜 o da zaten al bi cikolata ye der, yerim gecer 😛

H3RA_ H3RA_ benim 2. Cocuktan sonra 1 regl gayet hic bir etkisiz, diger regl de yukarıda anlattigim sekilde gecmeye basladi. Belki yasla ilgilidir bilemicem.

Şükür kavuşturana:KK9::KK9::KK9:

Eklentiler

• B4F74710-7936-4519-B501-8221797A4520.jpeg
    B4F74710-7936-4519-B501-8221797A4520.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 14
Bugünki menüm sabah meyveli yulaf,
öğlen hindi fümeli sandviç
akşam kıymalı kuru fasülye ve salata,yoğurt
Su 1,5 litre içebildim bugün yollarda yanıma almayı unutmuşum içemedim, bir de spor yapamayacağım için aylardır ilk defa rest günü yaptım.
A Arrietty_ H3RA_ H3RA_ sedulu sedulu

Eklentiler

• F2895BD7-8C37-425B-A980-4F4FBD3FE0E7.jpeg
    F2895BD7-8C37-425B-A980-4F4FBD3FE0E7.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 12
  • AA175B75-2194-4330-B85B-B18B87D90E59.jpeg
    AA175B75-2194-4330-B85B-B18B87D90E59.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 91DEA740-D6EE-429F-AFBF-37CFFF7B354D.jpeg
    91DEA740-D6EE-429F-AFBF-37CFFF7B354D.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 11
Dün ki menümü yazayım biraz kaçamak oldu, malesef
Sabah erken saatlerde bir cennet hurması,
10 gibi kahvaltı
15 adet yakın küçük tussuz zeytin, karnıbahar yumurtlamayı kizarttim 4 çatala yakın, haşlanmış yumurta bir tane, bol salata, yarım simit
Öğlen 12 gibi bir ciltim üzüm ve bir cennet hurması
3 buçuk gibi
Bir porsiyon çips tarhana,bir avuç yerfıstığı bir ceviz
5 gibi bir tabak barbunya pilaki,bol yeşillik,
Ve çok doymamis gibiydim komşudan gelen lahmacun birini götürdüm i an. Bebisi emzirince dayanamadım yedim🤦
Akşam da kutlama yaptık evlilik yıl dönümüydu bir baklava ,iki lokma pasta 🤦çok oldu farkindayim sabahta tartıldım baya fazla geldim
Spor yapamadım ,çok üzgünüm

X