Doğuma Hazırlık flaş flaş flaş göbek deliğinden cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benimde yukarı bakıyor(tabi doğru anladıysam...göbeğimin altı yani alt karın büyüdü..yandan bakılında göbek üstte kalıyor:CüvCüv:.kastedilen bu mu?eğer göbek deliğinin sekline bakacaksak aşağı bakıyor gibi.-tatlicadiarzu-)bebişim erkek

bu ne kadar doğru.benim de aşağı kız olması lazım ama dr.erkek dedi.
doğruluğunu ölçemezmiyiz.herkes yazsın.

göbüş sivri olursa erkek dağınık ve yaygın olursa kız.. bence bunun doğruluğunu ölçün bizim oralarda hep bunu söylerler genelde doğrudur..

göbüş sivri olursa erkek dağınık ve yaygın olursa kız.. bence bunun doğruluğunu ölçün bizim oralarda hep bunu söylerler genelde doğrudur..

evet canım genelde bu söylenir ama bilim bunu asla kabul etmiyor. karnın şekliyle cinsiyetin alakası olmadığı söyleniyor..ayrıca benim çevremdede duydum. sivri olup kız doğuran çok..
burda konumuz bu göbek deliği meselesi:)))) olduğu için bunu test edelim .....

inanan inanır inanmayan inanmaz ama kesinlikle doğru ama gerçekten anlayan biri olucak bakan
benim komşuannemin annesi ebe çocugu görsün göbeğine baksın peşinden doğacak olanın cinsiyetini söylüyo ve kime ne derse o çıkıyo
yıllar önce annem hamile bile değildi göbeğime bakıp bunun arkası erkek dedi ve kardeşimde erkek :)
etrafımızda kime ne dediyse kendi torunlarıda dahil çıktı... annemede öğretti annemde çocugun göbeğine baksın arkasından geleni anlıyo
yengem hamile oglu var daha cinsiyeti belli olmamıştı kuzenimin göbeğine bakıp yengeme bunun arkası erkek dedi yengemde hadi canım falan filan derken 18 .ci haftada oglu olucagını ögrendi :)

bebegım gobek kordonunu almıs bacaklarının arasına tam gostermıyor.ne zormus beklemek... göbek deliğim aşağı bakıyor ama bakalımne diyecek doktorumuz...

Ilk oğlumun göbeği yukarı doğru bakıyor. 2. Bebegim erkek oldu. Simdi gene hamileyim 2. Oglumun göbeği aşağıya dönük bu teoriye göre bebegim kiz olacak bakalım sonuca göre yazacagim buraya :KK54:

Merhaba cnm anne n kimin göbeğine bakıp tahmin ediyor anneninmi çocuğu n göbeğimi

inanan inanır inanmayan inanmaz ama kesinlikle doğru ama gerçekten anlayan biri olucak bakan
benim komşuannemin annesi ebe çocugu görsün göbeğine baksın peşinden doğacak olanın cinsiyetini söylüyo ve kime ne derse o çıkıyo
yıllar önce annem hamile bile değildi göbeğime bakıp bunun arkası erkek dedi ve kardeşimde erkek :)
etrafımızda kime ne dediyse kendi torunlarıda dahil çıktı... annemede öğretti annemde çocugun göbeğine baksın arkasından geleni anlıyo
yengem hamile oglu var daha cinsiyeti belli olmamıştı kuzenimin göbeğine bakıp yengeme bunun arkası erkek dedi yengemde hadi canım falan filan derken 18 .ci haftada oglu olucagını ögrendi :)
Merhaba ben size resim atsam göbeğine bakar mis anneniz 🥰🙏

Merhaba ben size resim atsam göbeğine bakar mis anneniz 🥰

X