FLEP (KALICI) YÖNTEM İLE HYMENOPLASTİ OLDUM

Kimseyi karalamak icin burda bulunmuyoruz hepimizin ortak bir sorunu var... yasadigimiz seyi ancak burada paylaşabiliyoruz.

bana da tutmadı yazmıştı, hatta doktor yeniden yaparız diye yazmış. Nedir bu karalama politikası mı??
Doktor olmamis tutmamis dedi . Dedigi cümle buydu ardından ancak 3 de 1 i dedi. Istediğimiz gibi olmamis dedi. Tutan seye tutmamis niye diyeyim. Kizlar sorunumuz ayni biseylerin altinda bisey aramayin lutfen.

Doktor olmamis tutmamis dedi . Dedigi cümle buydu ardından ancak 3 de 1 i dedi. Istediğimiz gibi olmamis dedi. Tutan seye tutmamis niye diyeyim. Kizlar sorunumuz ayni biseylerin altinda bisey aramayin lutfen.
Yok canim bana yanlıslıkla tuttu yazmışsın burada tutmadı yazınca ben sasırdım sonra da yanlıs yazdığını belirttim zaten tutmamıs dedim yani aynen ortak sorunumuz bu ınsallah hepimiz bu dertten kurtuluruz guzel guzel sonuclarımızı burada paylasırız

Yazdiklarin cok tanidik geldi katiliyorum sana.. eger ayni kisiden bahsediyosak yani.. hemsireler hic öyle canim cicim degildi yani normaldi burda anlatilan o samimi ortam yoktu.. dedigin gibi islemden sonra kimse gelip sormadi nasilsin diye.. ha ben takildimmi takilmadim tek derdim sonuc almakti o zaman aldim da.. ama biraz sicak davranilsa fena olmazdi

Hep ayni...

Kizlar ayrica burdan sormayin doktorlarla ilgili seyleri özelden sorun yasak burdan..

Konu sahibi hangi doktora yaptirdin bizi bi aydinlatsan mi? Bana korkut bey dedin ozelden bazi kisilere de turgay bey demissin umarim biz yanlis anlamisizdir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…