Flört bitti sanirim beğenilmedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olmadı ramazan diye o gelicekti güya ama kismet olmadi.
Yani o zaman kıskanmalar, evlilik muhabbetleri çok gereksiz ve saçma oluyor. Görüntülü de konuşsanız bire bir enerji farklı olur. Karşınızdaki insan birden fazla kişiyle yazışiyordur belki, nerden bileceksiniz? Tanımıyorsunuz,etmiyorsunuz. Fazla anlam yüklememek lazım.

Ani yasamak isteyen biri takılmak istiyordur bende takilicak bir tip değilim ondan sordum.
Ya bıraksınlar anı bile yasatamaz bu tipler.
Herkes kendini bir halt sanıyor.
Yazar o sana bekle görürsün.
Hiç sallama ama.sende dalgani gec

Aman allahım. İkinizi de alayım kısmında büyük bir şok geçirdim.
Burçlara da ilgili erkek ne bileyim çok nadir denk geldim. Kendi burcu neymiş ki yengeç denince “alası” gelmiş?

Ayrıca daha önce söz nişan evlilik deneyimi olmuş mu hiç? Ya da uzun bir ilişkisi?

Kanlı canlı, gerçek bi ilişkide olduğum biri bile daha işin başında attığım komik videoya cevap olarak "biz ne zaman evlencez yea" dese, salak bu derim, soğurum. Evlilik ve evlilik muhabbeti öyle bi şey değil çünkü.
Hiç görüşmemişsiniz, adınız yok, bi aşkım diyo bi bana flört deme diyo, bi civik civik evlilik şakası yapiyo, kocaman da insanlarsınız sözde, bu nasıl bi muhabbet gerçekten? Sal ipini gitsin.

İyi aksamlar kizlar olay sıcağı sıcağına yaşandı sinirlerim tepemde size icimi dökeyim dedim.
Bir süredir 3 hafta olmuştur herhalde bir flörtüm var.

Kendisiyle sabah yaptigi gereksiz bir saka yüzünden tartistik.Onu da anlatiyim dun telefonda konuşuyorduk yengeç burçlarından bahsediyorduk en yakin arkadasim yengeç sevdiler mi tam seviyorlar dedim.Kendisi saka sever bir insandır bana ikinizi de aliyim o zaman dedi.Bir şok oldum bir sinir oldum gerekli tepkiyi aksam ve sabah gösterdim.Bana bir daha böyle gereksiz sakalar yapma dedim tamam dedi özür diledi.Ben buna flört deyip duruyorum bana flört deme ben flört dönemi insanı değilim sende değilsin etiketleri sevmiyorum ikimizde ne olduğumuzu biliyoruz ani yasayalim dedi.Bende peki dedim.

Biraz önce tekrar instadan reels gönderdim hadi toksik bi insan olmayayim ben belki yanlis anlamisimdir dedim.Neyse güldük ettik ismiyle seslendim bana biz ne zaman evlencez ya diye cevap verdi öyle yazacağımi zannetmis.Bende ne evliliği dedim biz daha flört bile değiliz.Bekliyorum ki sacmalama kizim biz flörtüz gibi bir cevap ama yok peki dedi gecti.Bende bunun uzerine bana ani yaşayalım dedin resmen takilalim demek istedin gibisinden biseyler yazdim hala bekliyorum ki sacmala ne alakasi var demesini ama ona da tamam dedim ya dedi.Bende bunun üzerine okey bb dedim el sallama emojisi attim bitirdik.

Biz bunla görüntülü konuştuk bana tatlisin dedi beklediğin gibi ciktim mi diye sordum? Ne bekliyorduk ki ne olsa alicaz gibisinden biseyler dedi.Ay ne salağim aklima geldikce deliriyorum kapatsana o zaman görüntülü konusmayi aniden bende ayri bir malım.Neyse konusmalarimiz goruntuluden sonradan cok samimi bir şekilde devam etti bana askim bile dedi daha flört olmamıza rağmen,aramalar,kiskanmalar falan herşey vardi iyiydik ya da ben öyle sandim bilmiyorum.Telefonda güzelsin de dedi acaba bu beni beğenmedi de ondan mi böyle yapti.Beğenmediyse o samimi davranışlar,kıskançlıklar,askimlar,evlilik muhabbetleri yalan miydi anlamadim.Guzel bir kadinim etrafim tarafindan beğenilirim böyle olunca özgüvenim düştü neydi simdi bu anlamadim...
Siz özgüven düşürmeye bahane aramışsınız, adamın ciddi ilişkiyle falan işi yok, güzelsin çirkinsin ona bakmıyor, seçeneklerini çoğaltıyor, oyununu oynuyor kurunu yapıyor geçiyor. Hiç kaale bile almayın mümkünse

Soruna cevaben: hersey guzellik degil. Birisi cok guzelse adam he tamam o zaman yarin evleneyim demez. Anlasabiliyor muyum bana iyi davraniyor mu diyede bakar. Adamin sacma sapan konusmalari ise onun karakterini gosterir. Belki de senin cevaplarini kendi espri anlayisina uygun bulmadi o yuzden senden sogudu. Ayrica guzellik/yakisiklilik videodan veya fotograftan belli olmaz yuzyuze gorusmek lazim.

İkinizi de alayım o zaman sakasindan sonra kaçman gerekirdi. Hadi yıllardır hayatında olan biridir artık belli bir yakınlığıniz vardır aşmişsinizdir her şeyi o zaman bi nebze anlarım da. Daha yeni tanışma aşamasında bu ne laubalilik. Hiç hoş değil direkt o an yol vermeliydiniz

bana ikinizi de aliyim o zaman dedi.
Bunu söylediği an hiçbir cevap vermeden direkt olarak engellemen gerekirdi.
beklediğin gibi ciktim mi diye sordum?
Böyle sorular bir bana mı saçma geliyor :rolleyes: yahu sen önce kendini beğen kendini sev bir erkeğin seni beğenmesini neden umursuyorsun da soruyorsun bunu? seni olduğun gibi sevmiyorsa zaten yallah gitsin o brad pitt mi? Çocuğun verdiği cevap bile çok ezikçe olmasına rağmen hala konuşmayı devam ettirmişsin. Yapmayın şunu kendinize kızlar ya düşürmeyin kendinizi siz bu değeri haketmiyorsunuz allah askına...

İyi aksamlar kizlar olay sıcağı sıcağına yaşandı sinirlerim tepemde size icimi dökeyim dedim.

Kendisiyle sabah yaptigi gereksiz bir saka yüzünden tartistik.Onu da anlatiyim dun telefonda konuşuyorduk yengeç burçlarından bahsediyorduk en yakin arkadasim yengeç sevdiler mi tam seviyorlar dedim.Kendisi saka sever bir insandır bana ikinizi de aliyim o zaman dedi.Bir şok oldum bir sinir oldum gerekli tepkiyi aksam ve sabah gösterdim.Bana bir daha böyle gereksiz sakalar yapma dedim tamam dedi özür diledi.Ben buna flört deyip duruyorum bana flört deme ben flört dönemi insanı değilim sende değilsin etiketleri sevmiyorum ikimizde ne olduğumuzu biliyoruz ani yasayalim dedi.Bende peki dedim.

Biraz önce tekrar instadan reels gönderdim hadi toksik bi insan olmayayim ben belki yanlis anlamisimdir dedim.Neyse güldük ettik ismiyle seslendim bana biz ne zaman evlencez ya diye cevap verdi öyle yazacağımi zannetmis.Bende ne evliliği dedim biz daha flört bile değiliz.Bekliyorum ki sacmalama kizim biz flörtüz gibi bir cevap ama yok peki dedi gecti.Bende bunun uzerine bana ani yaşayalım dedin resmen takilalim demek istedin gibisinden biseyler yazdim hala bekliyorum ki sacmala ne alakasi var demesini ama ona da tamam dedim ya dedi.Bende bunun üzerine okey bb dedim el sallama emojisi attim bitirdik.

Biz bunla görüntülü konuştuk bana tatlisin dedi beklediğin gibi ciktim mi diye sordum? Ne bekliyorduk ki ne olsa alicaz gibisinden biseyler dedi.Ay ne salağim aklima geldikce deliriyorum kapatsana o zaman görüntülü konusmayi aniden bende ayri bir malım.Neyse konusmalarimiz goruntuluden sonradan cok samimi bir şekilde devam etti bana askim bile dedi daha flört olmamıza rağmen,aramalar,kiskanmalar falan herşey vardi iyiydik ya da ben öyle sandim bilmiyorum.Telefonda güzelsin de dedi acaba bu beni beğenmedi de ondan mi böyle yapti.Beğenmediyse o samimi davranışlar,kıskançlıklar,askimlar,evlilik muhabbetleri yalan miydi anlamadim.Guzel bir kadinim etrafim tarafindan beğenilirim böyle olunca özgüvenim düştü neydi simdi bu anlamadim...
yanlış anlamayın lütfen ama allah kimseyi netten eş arayacak duruma düşürmesin,bidaha denemeyin derim böyle birşeyi,gerçek hayatta illaki sizi beğenen size ilgi duyan birileri vardır,gözünüzde canlandırın bir erkek gerçek hayattan kopup,etrafında,çevresinde,okulunda,işinde yada en kötü ihtimalle bir cafe de bile birisini nasıl bulamazda internetten birine yürür ben anlayamıyorum bana normal gelmiyor,yani evli erkekler bile etraftan birilerini bulup eslerini aldatıyor biz burada kıniyoruz kaldıki bekar bir insan evde oturup tanımadığı birine yazacak inanılır gibi değil,benim kendi düşüncem kimseyi kötülemiyorum ama,bana gore bir erkek netten yazıyosa ya evlidir,ya psikolojik sorunları vardır,iletişim sıkıntısı vardır,bir ilişkisi vardır,hastadır dısarı çıkamıyordur vb bi sürü sey gelir aklıma,daha korkunçlarıda geliyorda korkutmayım şimdi kimseyi,yapmayın,etmeyin irtibatı kesin derim...

İlişki istiyorsanız böyle ergenlerle muhatap olmayın, adam dalga geçiyor.
Özgüven düşürecek bir durum yok, özdeğerimiz başkalarına bağlı değil. Konusmayı kesersen özdeğerini yükseltmiş olursun

Klasik evlilik duşunmeyen erkek. Evlilikkonusunu da sana zarf atmis bakmıs ciddi kizsın . Bos gezip tozacak degil kaçmış

telefondan mı görüştünüz sadece oradan mı evlenme kararı aldı.
Bak şimdi evlilik olayı koca bir YALAN. İşine gelmemiş çünkü istediklerini vermemişsin :KK70: o yüzden inanma.

Sadece 3 haftadır yüz yüze hiç görüşmeden internetten konuşuyorsunuz ve evlilik lafı ediyor size. Bu sağlıklı bir durum mu sizce?

ne evliliği aşko ya ben 2 senedir sevgiliyim beraber yurt dısına taşındık hala evlilik kafamdan geçirmiyorum çıldırdınız iyice

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X