flört etmeyi unutmuşum ve utanıp sacma işler yapıyorum

mavisch55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2016
4
0
52
Nereye yazacağımı bilemedim.
Flört etmeyi bile unutmuşum arkadaşlar. Gelmiş yakışıklı biri ve ben salak gibi kaçıyorum. Şimdi nasıl yeniden sohbete başlarım ve ilgisini çekerim diye düşünüyorum. Ve birdaha görebilecekmiyim diye diye yolunu gözler oldum.
Aynı kulübe gelen biri var ve sürekli beni izliyordu. Önceleri rahatsız oluyordum çünkü kompleksimde var. Beni kim beğenir düşüncesi zaman zaman oluyor. Herzaman arkadaşı yanında olur. Geçenlerde ilk defa sohbet etme fırsatı oldu. o bana laf attı ve konuşurken sürekli utanganç şekilde gülümsüyordu. Ben ne yaptım peki. Salak gibi yan tarafa hoca gelince ona soru sormaya başladım. Hadi hocayı arıyordum ve bulunca kaçırmak istemedim. ama adama geri dönmeliydim.
Bir müddet sonra adam gitti tabi. Yine gelecek biliyorum çünkü sahibi dostu. Ama ben bu sefer nasıl ona tekrar yanaşsam ve yeniden benimle ilgilenircesine konuşurmu. bunu nasıl sağlarım. Ya birazda heyecan yaptım tabii. onun için böyle aptalca işler yapıyorum.
Peki gelirse nasıl ayıpta oldu nasıl yeniden ilgisini çekerim.
Belki daha önceki gibi sürekli bakışarak yine. bu sefer yanına gidip yardım isterim ve birşeyler sorsam.

Merhaba naber?
Falan denir herhalde?

Duruma gore basla muhabbete iste.

Yas kac acaba bu arada?

X