Florürsüz diş macunu

halooo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
7
0
33
Kızlar florürsüz sağlıklı diş macunu kullanmak istiyorum.Kullanip memnun kalanınız varmii

Eyup sabri Tuncer markasının tüm diş macunlari florürsüz. Hipofiz bezini kireclendirmediği için ben tercih ediyorum gratisde var florürsüz markalar ama indirim yoksa pahalı oluyor.

Ben sağlıkçıyım florürlü kullanmalısınız dişin çürümesini engelleyen şeylerden biri o zaten. Zararlı vb. demelerine aldanmayın bir avuç diş macunu yutmadıktan sonra bir şey olmaz ağzınızı güzelce yıkayın yeter.

Ben sağlıkçıyım florürlü kullanmalısınız dişin çürümesini engelleyen şeylerden biri o zaten. Zararlı vb. demelerine aldanmayın bir avuç diş macunu yutmadıktan sonra bir şey olmaz ağzınızı güzelce yıkayın yeter.

bi de florür insanın sorgulamasını engelliyor diye komple teorileri var. güya sorgulama kapasitemizi engelliyormuş itaat eden toplum oluyormuşuz. bakalım daha neler çıkaracaklar.

Kızlar florürsüz sağlıklı diş macunu kullanmak istiyorum.Kullanip memnun kalanınız varmii
Lütfen florürsüz kullanmayın, bir hekim olarak tavsiyemdir. Ancak eğer illa florürsüz kullanacağım diyorsanız rocs markasının hidroksiapatitli olanları var en ideal bunu önerebilirim

Ben bir süredir Kozvit'ten aldığım Weleda marka Deniz Tuzu Mineralli Diş Macunu kullanıyorum. Hem organik hem de içerisinde Florür gibi zararlı sayılabilecek bileşenler yok, Ağız ferahlığı , dili boğazı yakmaması ve bir kaç fırçalamadan sonra dişlerimde oluşturduğu beyazlık gerçekten güzel. Öneririm canım.

X