Folic asit önerileri

Peki sizin sorununuz neydi bende 4 senedir evliyim bende çok istiyorum bide siz kapsül olanı mı toz olanı mı kulandınız
Kapsül olanı .
Ben ileri derecede polikistik over hastasıyım . Doktorlar hiç ümit vermiyordu hele tüp bebeksiz normal yolla hiç ümit yoktu . Ama oldu . Biraz kafa rahatligi lazım . Bir de kilo verdim yürüyüş yaptım onun da çok etkisi oldu .
Sizin sorununuz ne ?

Kapsül olanı .
Ben ileri derecede polikistik over hastasıyım . Doktorlar hiç ümit vermiyordu hele tüp bebeksiz normal yolla hiç ümit yoktu . Ama oldu . Biraz kafa rahatligi lazım . Bir de kilo verdim yürüyüş yaptım onun da çok etkisi oldu .
Sizin sorununuz ne ?
kaymaklisambali: Benim adetlerim düzenli kilom da iyi doktor banada dediki yumurtlama sorunun var dedi seminde sorunun boylemiydi biraz fazla soru sordum kusura bakma lütfen cnm😞🤲

Eklentiler

• IMG_20210119_231100.jpg
    IMG_20210119_231100.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 84
Kapsül olanı .
Sizin sorununuz ne ?
Ben de alıyım kulaniyim inşallah şifa olur bana ve benim gibi anne olmak isteyen herkese dua edermisin kardeşim bide günde kaç tane kulandın ac karnına mi tok karnına mi kulandın güzel arkadaşım?

Ben de alıyım kulaniyim inşallah şifa olur bana ve benim gibi anne olmak isteyen herkese dua edermisin kardeşim bide günde kaç tane kulandın ac karnına mi tok karnına mi kulandın güzel arkadaşım?
İnşallah şifa olur her zaman dua ediyorum tabi ki 🤲 ama doktor yazmadan kesinlikle kullanma . Doktora sor .
Ben aç karna gunde bı tane kullanmıştım .

X