Folik asit

gerenmo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
93
57
Kizlar doktorum 12. haftaya kadar folik asit kullanmami söyledi 12 hafta basindami birakmaliyim yoksa 13 haftaya kadar kullanmalimiyim ben hafta basi gibi anladim söylediğini fakat eşim kafami karistirdi 12 hafta içinde de kullanman gerekmiomu die tecrubeliler lütfen cevap verin

Canım benim doktorum tam 12 haftalık olunca bıraktırdı. 12+1 olmadan bırakmış oldum yani

Benim Dr um 4 aylık folik asit vermişti bitene kadar kullan dedi kullandım

1 hafta fazla kullansanız hiçbir sey olmaz ki. Bu kadar takıntılı olmayın . Bir zararı yok zatn folic asitin .

1 hafta fazla kullansanız hiçbir sey olmaz ki. Bu kadar takıntılı olmayın . Bir zararı yok zatn folic asitin .
Ben bu konuda hassasim biraz mümkün olduğu kadar doğal bi süreç olmasini istiyorum ama malum bu zamanda zor bi doktora gidion kucak dolusu ilaçla donuyob

Canm kimi doktor 12 haftalik kimi doktor 4 aylik bitaktitiyor. Bi kan tahlili yaptirirsin degerini doktora gosterirsin. Folik asit bebis için cok önemli

Tahlile gore biraktirmiyorlar simdi kan tahlili yapsaniz yuksek cikar zaten. 12 hafta olunca biraktirdilar ikinci gebeligim birakinca multivitamin verdi. Multivitamindede folik asit var. 13 hafta icsenizde birsey olmaz. Ama 12 hafta derken 12 haftaya girince kastedmistir

X