Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondöten yardım

4SpeciaL

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2015
9
0
30
Arkadaşlar yüzümde aktif sivilce yok ama çukur ve kırmızı lekeler var. Hayatımda hiç makyaj yapmadım nasıl bir yol izlemeliyim?

Arkadaşlar yüzümde aktif sivilce yok ama çukur ve kırmızı lekeler var. Hayatımda hiç makyaj yapmadım nasıl bir yol izlemeliyim?
Makyajda en onemli sey kaliteli marka urunlerdir bence. Urunler iyiyse makyaj da iyi gorunur. Kirmizi leke izleri mac, clinique veya yves rocher in kapaticilarindan yagli olmayanlardan biriyle kapat sonra fondöten kullanmayacaksan mac, la prairie, shiseido marka pudrayi sür. Fondöten kullanacaksan diorun pudralari bitirme amacli son rotuş gibi. Bu kadar bebek gibi olursun allik da yine mac veya estee lauder bence :))

Lekelerini yok etmek icin de clarinsin white plus serisindeki urunler cok iyiii ....

Peki bu ürünler ve yöntem çukurlar içinde geçerlimi ? Almışken en iyisini alırım güç sorun degil

Yuzundeki iz ve cukurlari kapatman icin makyaj onerisiydi cnm bu. Cukurlar ve izlerden cok rahatsizsan bence bir dermotologa gorun lazerle izler 2 3 seansta yok ediliyor. Belma Bayraktar iyi bir dermotoji uzmani. Makyaj sadece kapatir.

X