Fondöten

mine2127

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
25
1
29
Merhabalar arkdaslar sizlere birşey danışmaya geldim 🫶
Yakın zamanda eşimin kuzeninin nişanı var çocuk olduğundan dolayı evde kendim yapacağım makyajımı falan sivilce.sonrasi oluşan lekelerim var çok iyi kapaticiligi olan fondoten arıyorum çok pahalı birşeyde olmasın tabi 😀 bana yardımcı olacak olan varmı dediğim gibi lekelerim mutlaka kapatsın porselen makyaj gbi lekelerim gitsin istiyorum

Ben normalde bb krem tarzi fondü kullanıyorum özel günlerde kapatıcıyı fondeten gibi sürüp kontür geçiyorum. Göz altı kapatıcıları daha yoğun oluyor.

İlk defa Selin ciğercinin fondotenini aldım baya porselen gibi yapıyor .ama normalde kullanılmaz yani özel günler için tercih edebilirsin . Onun dışında loreal ve mac de çok iyi .

fiyatı biraz pahalı olsa da Loreal'in Paris True Match isimli ürününü kullanıyorum, normalde 800 liraya yakın ama kozvit'ten indirimli haftalardan yarı fiyatına aldım. Ben severek kullanıyorum, hem kapatıyor hem de bakım özelliği var. Dilersen internetten bak bir çok siteden rahatlıkla alabilirsin.

Merhabalar arkdaslar sizlere birşey danışmaya geldim 🫶
Yakın zamanda eşimin kuzeninin nişanı var çocuk olduğundan dolayı evde kendim yapacağım makyajımı falan sivilce.sonrasi oluşan lekelerim var çok iyi kapaticiligi olan fondoten arıyorum çok pahalı birşeyde olmasın tabi 😀 bana yardımcı olacak olan varmı dediğim gibi lekelerim mutlaka kapatsın porselen makyaj gbi lekelerim gitsin istiyorum
bence bb kremler dha iyi duruyo hem aydınlık hemde kapatıcılık açısından kalıp gibi durmuyo

X