Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Föndötenin yüzümde pul pul duruyor ve cildim hafif kuru, önereceğiniz fondöten var mı farmasi serum fondöten kullanan oldu mu?

lunamila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
122
34
25
Cildim çok hafiften kuru ve bendeki fondöten cildimi pul pul yapıyor, yağlı ciltler içinmiş sonradan öğrendim. Bana uygun fondöten Öneriniz var mı

Cildim çok hafiften kuru ve bendeki fondöten cildimi pul pul yapıyor, yağlı ciltler içinmiş sonradan öğrendim. Bana uygun fondöten Öneriniz var mı
Benim cildimde kuru Loreal pahalı biraz ama güzel bide kullandığın fondöteni başka bir kremle mesela ben Roche un güneş kremini yaz kuş kullanıyorum onunla cildime uyguluyorum hiç pullanma olmuyor tavsiye ederim bi dene

Canım onun öyle olmaması için cildine haftada bir peeling yapmalısın ve makyaj öncesi nemlendirci kullan cildiye uygun 10 dk sonra makyaja başla iyice kurusun cildndeki krem sonra fondoten ve en son transparan pudra ile geç

Rimmel in fondotonleri hep çok uygun hemde cilde göre formları gerçekten güzel. Pul pul yapmıyor. Ya güzel bir nemlendirici kullan altına yada makyaj bazi

Ben fondöten değil de misha'nin bb kremini kulllaniyorum, alttan da nemlendirici sürüyorum pul pul olmuyor hiç. Ayrıca benim cildim de kuru ve fondöten sürünce ozellikle burun cevresinde oluyor bundan nefret ediyorum kullanmiyorum.

Canım onun öyle olmaması için cildine haftada bir peeling yapmalısın ve makyaj öncesi nemlendirci kullan cildiye uygun 10 dk sonra makyaja başla iyice kurusun cildndeki krem sonra fondoten ve en son transparan pudra ile geç
Ev yapımı doğal peeling var mı bildiğin acaba? Makyaj öncesi nemlendirici kullanıyorum, ya loreal nem terapisi, veya bepanthol. Fondoten olarakta loreal true match kullanıyorum ama hala öyle oluyor.. neden öyle oldu anlayamadım

Benim cildimde kuru Loreal pahalı biraz ama güzel bide kullandığın fondöteni başka bir kremle mesela ben Roche un güneş kremini yaz kuş kullanıyorum onunla cildime uyguluyorum hiç pullanma olmuyor tavsiye ederim bi dene
Fondöteni nemlendirici ile karıştırdım bugün ama yine aynı etki oldun:KK43: benim nemlendirici de fondoten de loreal ama çözüm bulamadm

Ben fondöten değil de misha'nin bb kremini kulllaniyorum, alttan da nemlendirici sürüyorum pul pul olmuyor hiç. Ayrıca benim cildim de kuru ve fondöten sürünce ozellikle burun cevresinde oluyor bundan nefret ediyorum kullanmiyorum.
Evet Selin Ciğerci'nin BB krem sürdüm onunla pul pul olmadı, galiba bb krem daha iyi geldi cildime

BB krem kullanın, Selin c. miğerci onu boş verin, Missha markası var, bir küçük boyu var bir de büyük. Kullanıp da memnun olmayan görmedim, üstelik içinde 45 faktör mü ne güneş kremi var. harika bir BB krem, kırmızı-bordo gibi bir rengi var, çeşit çeşit BB kremleri var, benim dediğim bu renkte olan.

Google ile araştırın, beğenmeyen bulamazsınız, o kadar güzel ve bereketli, uzun zaman gidiyor.

BB krem kullanın, Selin c. miğerci onu boş verin, Missha markası var, bir küçük boyu var bir de büyük. Kullanıp da memnun olmayan görmedim, üstelik içinde 45 faktör mü ne güneş kremi var. harika bir BB krem, kırmızı-bordo gibi bir rengi var, çeşit çeşit BB kremleri var, benim dediğim bu renkte olan.

Google ile araştırın, beğenmeyen bulamazsınız, o kadar güzel ve bereketli, uzun zaman gidiyor.
Nerelerde satıyorlar bu BB kremi peki?

Ev yapımı doğal peeling var mı bildiğin acaba? Makyaj öncesi nemlendirici kullanıyorum, ya loreal nem terapisi, veya bepanthol. Fondoten olarakta loreal true match kullanıyorum ama hala öyle oluyor.. neden öyle oldu anlayamadım
Evet kuzum şeker katı sabunun suyunu yapabilirsin,limon suyu bal şeker bunları karıştır maske gibi sür yıkarken hafif ovala peeling yap yada eldiven gibi yüz keseleri var onlardan alablrsin fondotenin güzel nemlendiricen sonra iyice beklemen lazım kuzum bide az sür bocalama yüzüne 👍🏻🥰

Evet kuzum şeker katı sabunun suyunu yapabilirsin,limon suyu bal şeker bunları karıştır maske gibi sür yıkarken hafif ovala peeling yap yada eldiven gibi yüz keseleri var onlardan alablrsin fondotenin güzel nemlendiricen sonra iyice beklemen lazım kuzum bide az sür bocalama yüzüne 👍🏻🥰
Çok teşekkür ederim güzel önerilerin için deneyeceğim 🥰 ama şeker ile katı sabun suyunu anlayamadım o nasıl oluyor :KK43: ?

Çok teşekkür ederim güzel önerilerin için deneyeceğim 🥰 ama şeker ile katı sabun suyunu anlayamadım o nasıl oluyor :KK43: ?
Kuzun şeker koy bir çay kaşığı içinde katı sabun suyundan koy karıştrıp peeling yap üzerine tonik ve nemlendirici mis 🤣

Nars nars pure radiant tinted moisturizer kesinlikle çok iyi. Hemde nemlendiriyor. Fiyatı biraz pahalı ama karşılığını veriyor bence

Su bazli bir krem kullanıp uzerine farmasinin bb.sini kullanabilirsiniz ben oyle yapiyorum çünkü benim de T bölgem kuru ve pul pul oluyor.

Yıllardır bi cilt tonuma uygun birde cilt tipime uygun fondöten bulamıyordum hep farklı renkte uygun olmayacal biçimde dururdu ama kullanırdım mecbur çok şükür en sonunda yves'in fondötenini buldum önce onlar yüzümde denemişti öyle almıştım yoksa pahalı olanlara da çok gönlüm razı olmuyor :KK70: ama artık her marka hemen hemen aynı fiyatta. Hani fondötenler böyle ya sarı ya pembe durur ya bende hep sapsarı tonda dururdu meğersem benim tonum pembeymiş yves te böyle krem şişeleri olur ya küçük yuvarlak onun içinde olan bir fondötendi böyle sıkmalı olanlar değildi şimdi baktım linkini atacaktım bulamadım nedense ama hepsi buradada çıktı aynısını kullanıyorum bunu kesinlikle tavsiye ederim pul pul durmuyor ki cildim aşırı kurudur benim ondan pul pul durur genelde https://www.hepsiburada.com/yves-rocher-kusursuz-ten-krem-fondoten-40-ml-pm-HB0000146VYI

X